Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 55 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
2 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
3 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
4 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
4 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
6 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
7 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
8 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
11 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
11 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
11 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
11 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
15 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
16 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
17 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
17 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
17 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
20 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
20 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
23 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
24 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
25 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
26 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
27 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
27 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
30 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
32 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
32 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
34 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
34 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
34 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
38 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
39 | Mach Václav | Pernink | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
40 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
41 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
43 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
44 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
44 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
47 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
48 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
49 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
49 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
49 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
49 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
49 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
49 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
49 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |