Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 42 termínů závodů
V minulosti zadáno 6057 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 25 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Molek Petr Plzeň1343434.00
2Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1333333.00
3Kaminský Jaroslav Frýdštejn1323232.00
4Dědík Vladimír BašťRebels team1292929.00
5Kočí Josef Mnichovo Hradiště1242424.00
6Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1232323.00
7Machatý David JaroměřDream team1212121.00
8Pánek Vít Sezemice1202020.00
9Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1191919.00
10Zeman Luboš SemilyJizera 241181818.00
11Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1171717.00
12Trnka Aleš TřesoviceDream team1151515.00
13Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1141414.00
14Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1131313.00
15Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1121212.00
16Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1101010.00
17Houser Otakar VšechlapyJizera 241999.00
18Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1777.00
19Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1666.00
19Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1666.00
21Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1555.00
22Chvála Petr SezemiceHungerfish team1444.00
23Taichner Radek Mikulovice1333.00
24Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1222.00
25Chvála Jan SezemiceHungerfish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.