Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1161 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 198 | 345 | 26.54 |
2 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 188 | 189 | 27.00 | |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 188 | 200 | 25.00 |
4 | Shershen Volodymyr | Praha | 10 | 182 | 230 | 23.00 | |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 182 | 209 | 26.13 |
6 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 12 | 178 | 261 | 21.75 |
6 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 14 | 178 | 279 | 19.93 |
8 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 172 | 189 | 21.00 |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 170 | 218 | 19.82 |
10 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 160 | 160 | 26.67 |
11 | Polák Martin | Rakovník | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
12 | Turský Jindřich | Krchleby | 14 | 154 | 247 | 17.64 | |
13 | Sudík Miloslav | Kochánky | 8 | 153 | 155 | 19.38 | |
14 | Krejčí Petr | Kněževes | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
15 | Beneš Karel | Bílina | 8 | 142 | 144 | 18.00 | |
15 | Halíř Lukáš | Osek | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
15 | Mareš Pavel | Praha | 9 | 142 | 150 | 16.67 | |
18 | Rybenský Roman | Němčice | 8 | 141 | 143 | 17.88 | |
18 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
18 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 7 | 141 | 142 | 20.29 |
21 | Kovář Martin | Kladruby | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
22 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
22 | Pišna Celestýn | Kamenice | 16 | 138 | 189 | 11.81 | |
24 | Hložek František | Bílina | 11 | 135 | 174 | 15.82 | |
24 | Mareš Vladimír | Praha | 10 | 135 | 153 | 15.30 | |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 13 | 134 | 173 | 13.31 | |
26 | Vorlíček František | Kostomlátky | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
28 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 7 | 132 | 133 | 19.00 | |
29 | Cablk Jan | Pravonín | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
30 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
31 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 128 | 154 | 14.00 | |
31 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 128 | 139 | 19.86 | |
33 | Nimko Marian | Praha | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
33 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
35 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 5 | 120 | 120 | 24.00 |
35 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 120 | 133 | 16.63 |
37 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
37 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
39 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
40 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
41 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 7 | 108 | 109 | 15.57 |
42 | Šnicer Petr | Veltěže | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
44 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
45 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
46 | Dudáš Jan | Řeřichy | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
46 | Kabát Miroslav | Třemošná | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
46 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 8 | 103 | 105 | 13.13 | |
49 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
50 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 101 | 102 | 14.57 | |
50 | Liščák Jan | Lubná | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
50 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
53 | Burak Oleh | Praha | 9 | 99 | 104 | 11.56 | |
53 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
55 | Puschar Viktor | Praha | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
55 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
55 | Zrnová Jitka | Benešov | 10 | 98 | 102 | 10.20 | |
58 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
58 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
60 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
61 | Zoul Marek | Žatec | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
62 | Sýkora David | Rakovník | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
63 | Rubina Vladimír | Liblice | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
64 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
64 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
66 | Laitner František | Kněževes | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
66 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
66 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
69 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
69 | Rejnart Jan | Teplice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
71 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
72 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
73 | Vnouček Stanislav | Praha | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
74 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
75 | Mareš Ladislav | Praha | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
76 | Slavík Alexej | Vilémov | 8 | 79 | 81 | 10.13 | |
77 | Bertok Milan | Dublovice | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
77 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
79 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
80 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
81 | Skalický Miroslav | Příbram | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
82 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
82 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
82 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
85 | Kudry Marek | Cerhenice | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
85 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
85 | Seidl Jan | Zbiroh | 7 | 71 | 72 | 10.29 | |
88 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
89 | Antoš Marek | Běchary | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
89 | Hampejs David | Bílina | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
91 | Hovorka Jan | Teplá | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
91 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
91 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
94 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
94 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
96 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
96 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
96 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
96 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
100 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
100 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
102 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
102 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
102 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
105 | Pavlíček Kamil | Praha | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
105 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
105 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
108 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
108 | Vlk Petr | Rumburk | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
110 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
110 | Řabek Filip | Břasy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
112 | Chýle Petr | Bílina | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
112 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
112 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
112 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
116 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
117 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
118 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 10 | 56 | 60 | 6.00 | |
118 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
120 | Fodor Petr | Třebestovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
120 | Mach Václav | Pernink | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
120 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
120 | Svoboda Jiří | Pašinka | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
124 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
124 | Solil Petr | Poříčany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
124 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
124 | Vrábel Pavel | Chlumín | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
128 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
128 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
128 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
131 | Dezort Jiří | Kuřivody | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
131 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
131 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
131 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
135 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
136 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
136 | Pavlík Tomáš | Býkev | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
138 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
138 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
138 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
138 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
142 | Daniš Petr | Kácov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
143 | Cón Lukáš | Sloveč | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
143 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
143 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
143 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
143 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
148 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
148 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
148 | Ptáček Radek | Rakovník | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
148 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
152 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
152 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
152 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
152 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
152 | Syrový František | Stratov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
152 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
158 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
158 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
158 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
161 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
161 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
161 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
161 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
165 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
165 | Rubína Vladimír | Liblice | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
167 | Hora František st. | Václavy | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
167 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
167 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 41 | 41 | 6.83 | |
170 | Bílek Milan | Zlosyň | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
170 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
170 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
170 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
170 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
181 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
181 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
181 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
181 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
181 | Krčma Ladislav | Přistoupim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
181 | Ladýř Josef | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
181 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
181 | Novotný Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
181 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
190 | Chábera Radek | Mlékovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
190 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
190 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Jonák Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
190 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
190 | Machač Václav | Drahov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Picek Martin | Žďár | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Strašák Bohumil | Český Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Vlach Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
190 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
190 | Šuchal Juraj | Markovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
190 | Švec Michal | Kácov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
205 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Dupák Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
205 | Havlíček Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
205 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
205 | Krym Petr | Kladruby | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
205 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
205 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
205 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
205 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
205 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
220 | Bouček Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
220 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
220 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
220 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Kostolník David | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Koubek Jan | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
220 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
220 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
220 | Vacek Miloslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
220 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
234 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
234 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Hejda Milan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Hirman Miloš | Kladruby | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
234 | Koštálek Jiří | Oplany | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
234 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Mašlonka Jiři | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
234 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
234 | Němec Petr | Žleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Techlovský Jiří | Sloveč | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
234 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
234 | Urx Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Vytyriv Volodymyr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
234 | Čipera David | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
234 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
251 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
251 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
251 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Navara Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
251 | Novotný František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
251 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Senko Imrich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
251 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
266 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Ježek Martin | Kostomlaty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Kolařík Štěpán | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
266 | Melichar Ivan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
266 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Term Miroslav | Kounice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Veverka Karel | Vlašim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
266 | Vidman Václav | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
266 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Štěrba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
266 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
266 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
283 | Beneš Jiří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
283 | Bros Josef | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
283 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Drha Václav | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Fencl Petr ml. | Kolín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
283 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Kudry František | Cerhenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
283 | Vejnar Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
283 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
299 | Cajthaml Petr | Velenice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
299 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
299 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
299 | Jonáš Filip | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
299 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Porteš Michal | Most | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
299 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
299 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
299 | Svatoš Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
299 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
299 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
314 | Brandl Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
314 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
314 | Horáček Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
314 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
314 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Linhart Martin | Barákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Melička Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
314 | Mikeš Pavel ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
314 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Reiser Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
314 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Steidl Jiří | Sojovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
314 | Topinka Miroslav | Senomaty | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
314 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Záhorský Petr | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
314 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
336 | Bozděch Karel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Hos Martin | Otín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
336 | Smutný Josef ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
336 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
336 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
336 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
336 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
336 | Šefl Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
349 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
349 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Hlavatá Iva | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
349 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Horvát Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
349 | Horčík Alois | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
349 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Pixa Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
349 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
349 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
349 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
349 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
364 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
364 | Friedrich Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
364 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Kovář Jan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
364 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Mikeš Pavel st. | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Musil Milan | Kladruby | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
364 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Pavlík František | Březnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
364 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Ryba Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
364 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
364 | Zeman Pavel | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
364 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
383 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Hrudka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
383 | Hruška Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
383 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
383 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
383 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
383 | Rosenbaum Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
383 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
383 | Zdráhala Petr | Všejany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
383 | Šeda David st. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
383 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
399 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 25 | 25 | 8.33 |
399 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
399 | Kettner Václav | Česká Lípa | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
399 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
399 | Malý Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
399 | Odložilík Marek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
399 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
399 | Srb David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
399 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
399 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
415 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Brzák Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Fořt Vladimír | Kladno | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
415 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Horych Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
415 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
415 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Křikava Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Novotný Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
415 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
415 | Stařec Matěj | Načeradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
415 | Vlasák Bohuslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
415 | Čermák Jakub | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
415 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
415 | Žížala Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
441 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
441 | Fábera Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
441 | Havelka Luboš | Drásov | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
441 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
441 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Obert Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
441 | Sobotka Petr | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
441 | Šolc Ctirad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
455 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
455 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
455 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Komenda Aleš | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
455 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
455 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Vlček Matěj | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
455 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
455 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
476 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Dostál Jiří st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Durst Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Fedát Milan | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Flament Pierre | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Kryštof Marián | Říčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
476 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Reinart Jan | Teplice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
476 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
476 | Toth Laszló | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Vrátný Daniel | Tmaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
476 | Šimůnek Oldřich | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
476 | Šváb Hubert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
494 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Kovář Milan | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
494 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
494 | Mastník Zdeněk | Nelahozeves | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
494 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Vaněk Radomír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
494 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Veselý Tomáš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
494 | Vinipol Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
494 | Váchová Dagmar | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
494 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Černohorský Pavel ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
494 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
494 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
510 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Charvát Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
510 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Kuba Jiří | Kolín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
510 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Mendl Radek | Telč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Soukup Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
510 | Strejček Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
510 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Věříš František | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Zoupina Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
510 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
510 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
534 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Havlová Eliška | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Korynta Oldřich | Bystřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Mendel Michal | Otovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
534 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
534 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
534 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
534 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Angelov Jan | Březovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Bičovský Jan | Přílepy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
549 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
549 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
549 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
549 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
549 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Máslo Miloš | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
549 | Novotný Petr | Krakovany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
549 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Samek Karel | Vrdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
549 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
549 | Stehlík Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
565 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
565 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Holeček Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Hrinčák Oleg | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
565 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Kněžour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Lisner Miroslav | Velká Chmelištná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Mareš Jan | Praha | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
565 | Neškodová Marie | Březnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Němeček Pavel | Praha | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
565 | Pavlík Tomáš | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
565 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
565 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
585 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
585 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Harant Václav | Chrast | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Jelínek Josef | Hradišťko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
585 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Košnář Radim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
585 | Krátká Hana | Nižbor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
585 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Veselý Pavel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
585 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
585 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
604 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Doležal Vladimír | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Dubský František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
604 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Valha Josef | Žatec | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
604 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
604 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
622 | Brož Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Burian Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Fischer Sebastian | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
622 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Jánský Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Klischchun Oleh st. | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Křivánek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Polívka František | Mšeno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Sochůrek Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
622 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
622 | Zeman Petr | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
622 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
622 | Říha | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Šimůn Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
622 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
622 | Šíma Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Jindrák Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
644 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
644 | Samek Tomáš | Vrdy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Vorel Jakub | Votice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
644 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
644 | Šácha Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
654 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Bičovský Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
654 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Kratochvíl Jan | Laziště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Odložilík Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
654 | Polák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
654 | Procházková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Samková Pavlína | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
654 | Walter Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
654 | Zvěřina Pavel | Kladno | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
669 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
669 | Horejš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
669 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Krejza Vladimír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
669 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
669 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Szilvási Štefan | Lety | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
669 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
669 | Žilinský Miloslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
682 | Bičovský Josef | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
682 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
682 | Dostálová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
682 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
682 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
682 | Magura Ondřej | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
682 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
682 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
682 | Roud Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
682 | Skalická Michaela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
682 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
693 | Budka Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
693 | Hofman Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
693 | Kopeček Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Veicher David | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
693 | Veselý David | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Šerpán Josef | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Žáček Jan ml. | Ohrobec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
703 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
703 | Firl Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Halaška Jiří | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
703 | Hrstka Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Loudíl Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
703 | Mihálik Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Müller Václav | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Obert Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Pikner Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Walter Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
703 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
703 | Štabla Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
721 | Docke Holm | SRN | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Klement Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
721 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
721 | Novák Milan | Milovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
721 | Pavlíček Ondřej ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
721 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Sadílek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
721 | Schmid David | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Simandl Vratislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Stupka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
721 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
721 | Štabla Petr ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
742 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Dostál Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
742 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Kočí Jaroslav | Blatná | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
742 | Krejčí Milan | Praha | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
742 | Kuba Roman | Miskovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
742 | Podhora Kryštof | Suchdol | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
742 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
742 | Čermák Lukáš | Libčice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
742 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
757 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Jurkovič Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
757 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Nitsche Martin | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Proč Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
757 | Sláma Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
757 | Zdvihal Jiří | Praha | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
767 | Dziva Jurij | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Jedlička Zdeněk | Český Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
767 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
767 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
767 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
767 | Nožková Hana | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
767 | Sýkora Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
767 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
767 | Švejnoha Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
780 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Bičovský Martin | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Bubla Rudolf | Poříčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Dvořák Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
780 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Jánský Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
780 | Kohut Mykola | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Král Jakub | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Lách Ján | Slaný | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Pacík Tomáš | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Srnec Kryštof | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
780 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
780 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
780 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
803 | Adamec Lukáš | Černošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Andrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bartoníček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Beck Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Bejdl Libor | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Beď Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bláha Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bořil Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Brejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Brůža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Buchta Adam | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Burka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Bělina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Chrastina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dobiáš Vladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Doležalová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Drábek Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořák Karel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Dvořáková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Fejt Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Fencl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Fiala Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Filip Jiří | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Filip Kryštof | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Filipová Denisa | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Goš Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Gregor Mikoláš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hajduk Roderik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Harant Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Havelka Martin | Koberovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Havránek Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hladík Martin | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hlaváč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hodan Petr | Roztěž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Holeček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Holzbauer Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Horn Petr | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hroch Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janata Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Jankovský Daniel | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Javůrek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Jelínek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Jiří Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Jonáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kadeřábek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kahánek Matyáš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kerouš Jakub | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Keroušová Tereza | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Klečák Martin | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Klimpera Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kodýdek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Komínek Matěj | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kopecký Alexandr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kramer Petr | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Krinzweig Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kukla Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kuntoš Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kuráž Evžen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Kysela Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Křehnáč Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Křeček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Laco Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Lajk Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Landa Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Lazo Mario | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Linhart Martin | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Linhart Martin ml. | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Lukeš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Marek Josef | Hostouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Martínek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Maruška Dušan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Maruška Dušan st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Maruška Milan | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Merzbach Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Michková Inge | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Miklas David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mokrý Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Moravcová Ornela | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Moravský Štefan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Mucska Imrich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Murárik Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Novák Tomáš | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Obšonka Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Olexa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Paldus Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Paur Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Percl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Pernica Josef | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pertl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Pešan Vojtěch | Jedomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pixa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Plančár Dimitrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Plechatý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Ponocný Radomír ml. | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Pos Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Puršl Radek | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rejmon Miroslav | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rypka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Rýdl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Semerád Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Semián Bedřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Shakutalyak Ivan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Sixta Jakub | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Skokan Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Skyba Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Slabihoudek Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Somov Daniel | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Spilka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Spitzerová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Staňo Ján | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Staňová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Strnad Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Svoboda Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Světnička Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Syrový Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Szemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Szilvasi Štefan | Lety | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
803 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Treml Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Trpáková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Tuček Jiří | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Uher Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vaibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vančura Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vele Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vele Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Veverka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Veverka Lukáš | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Večíš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vinklerová Martina | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vlk Vladimír ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vogužel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vojtíšek Josef | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vokolek Matěj | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Volebecký Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vontszemuv Jakub | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vožický Slavomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Válek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Věděl Zbyněk | Šanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Wala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Zahradník Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Zedníček Karel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Červenka František | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Červenka Jan | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Červený Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Čárny Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Řebíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Řehák Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Řihacek Jaroslav | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Říháček Daniel | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šafránek Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šelemberk Bohumír | Hoškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šimčík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šplíchal Milan | Zderaz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Špánek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Štranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
803 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šuba Miroslav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Žatečka Jan ml. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Žatečka Jan st. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
803 | Žáček Jan st. | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |