Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 765 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 8 | 180 | 195 | 24.38 |
2 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 150 | 171 | 19.00 | |
3 | Roušal Luděk | Neratovice | 7 | 146 | 156 | 22.29 | |
4 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
4 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 8 | 143 | 166 | 20.75 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
7 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 6 | 133 | 133 | 22.17 | |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 131 | 138 | 15.33 |
8 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
10 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
11 | Vegricht Martin | Praha | 9 | 128 | 154 | 17.11 | |
12 | Turský Jindřich | Krchleby | 9 | 125 | 134 | 14.89 | |
13 | Sudík Miloslav | Kochánky | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
14 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
15 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
15 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 8 | 107 | 109 | 13.63 | |
17 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
18 | Honc Josef | Rumburk | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
19 | Hakl Petr | Předonín | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
20 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
21 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
21 | Šulc Milan | Trubín | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
23 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
23 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
26 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
26 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
28 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
29 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
30 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 79 | 79 | 15.80 |
30 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
32 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
33 | Laitner František | Kněževes | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
34 | Cablk Jan | Pravonín | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
34 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
36 | Mareš Pavel | Praha | 6 | 74 | 74 | 12.33 | |
37 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
38 | Sitta Bohuslav | Taneček | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
39 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
40 | Pešek Matěj | Zdeslav | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
41 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
42 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
43 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
43 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
46 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
47 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
47 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
49 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
50 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
50 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
50 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
53 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
53 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
53 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
53 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
53 | Svoboda Jiří | Pašinka | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
53 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
59 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
59 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
61 | Havlíček Lukáš | Mělník | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
61 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
61 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
64 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
64 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
66 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
66 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
68 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
69 | Nimko Marian | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
69 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
71 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
71 | Mašek Karel | Krašovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
73 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
74 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
75 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
75 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
75 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
78 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
78 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
78 | Vondráček Jiří | Měšice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
78 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
82 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
82 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
82 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
82 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
82 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
87 | Horník Milan | Senec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
87 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
87 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
87 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
87 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
92 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
92 | Hložek František | Bílina | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
92 | Holec Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
92 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
92 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
92 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
92 | Novák Josef | Žďár | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
92 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
92 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
92 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
92 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
92 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
104 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
104 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
104 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Kučera Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
104 | Zdvihal Jiří | Praha | 7 | 39 | 40 | 5.71 | |
114 | Bálek Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
114 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
114 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 5 | 38 | 38 | 7.60 | |
114 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
114 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
114 | Tomoš Vlastimil | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
114 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
121 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
121 | Hasal František | Chomutice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
121 | Hurt Martin | Zbraslavice | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
121 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
121 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
121 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
121 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
121 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
129 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
129 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
129 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
129 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Kloz Jaroslav | Praha | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
129 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
129 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
129 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Šikovný Roman | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
141 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
141 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 35 | 35 | 8.75 |
141 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
141 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
141 | Kabát Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
141 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
141 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
141 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
141 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
141 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
141 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
152 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Mai Marek | Kněževes | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
152 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
152 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
152 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
152 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
152 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
162 | Chodúr Josef | Mělník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
162 | Dvořák Jan | Bašť | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Hunal Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
162 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 6 | 33 | 33 | 5.50 | |
162 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
162 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
162 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
173 | Beneš Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
173 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
173 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
173 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
173 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
173 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
179 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
179 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
179 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
179 | Müller Václav | Osek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
179 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
179 | Tichý Marek | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
179 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
186 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
186 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
186 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
186 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
186 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
186 | Tichý Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
186 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
186 | Wawraczová Iveta | Smolnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
186 | Šindler Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
195 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
195 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
195 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
195 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 29 | 29 | 5.80 | |
206 | Bičovský Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
206 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
206 | Váňa Lukáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
206 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
212 | Burak Oleh | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
212 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
212 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
212 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Mužíková Jana | Tuhaň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Novotný Lukáš | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
212 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
212 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
226 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Dvorský Vít | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
226 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Huráček František | Tuhaň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Krejčí Jakub | Zeměchy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
226 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
235 | Aulický Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
235 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
235 | Cita Vlastislav | Česká Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Filouš Vlastimil | Tuhaň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
235 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
243 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
243 | Kabát Miroslav | Třemošná | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
243 | Kukla Luděk | Tuhaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Líbal Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
243 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
243 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
243 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
243 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
259 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
259 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Podlipský František | Tuhaň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Stinka Karel | Hněvice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
259 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
271 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
271 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
271 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
271 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
271 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
271 | Sedláček Ondřej | Březina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
271 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
271 | Červenka František | Smečno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Hospodka Josef ml. | Mělník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Krejza Vladimír | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
279 | Krivokapič Milan | Tuhaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
279 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
279 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
291 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
291 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Mašín Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
291 | Pavlík Tomáš | Býkev | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
291 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
291 | Turský David | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
291 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
303 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
303 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Miřatský Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Růžička Pavel | Dašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Tomec Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Vajner Michal ml. | Tuhaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
313 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
313 | Hejna Jiří | Dobříš | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
313 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
313 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
313 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
313 | Kynkal Ivan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
313 | Novotný František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
313 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
313 | Růžička Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
313 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
313 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
313 | Veselý Josef | Benátky nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
313 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
326 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
326 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
326 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Škodová Andrea | Žehrov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
326 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
335 | Beránek Luboš | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Heincová Jana | Nelahozeves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
335 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
335 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
335 | Raja Jan | Žďár | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
335 | Vidman Václav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
335 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
348 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
348 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
348 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Krobot Vít | Šanov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
348 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Bernard Michal | Milín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Brož Richard | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
360 | Kešek Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
360 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Treml Jan | Praha | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
360 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
360 | Škuthan Karel | Česká Lípa | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
372 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
372 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
372 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Kunst Jiří | Přepeře | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 6 | 13 | 13 | 2.17 | |
372 | Pacal Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
372 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
372 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
372 | Zeman Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
372 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
389 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
389 | Novák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
389 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
389 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
389 | Vrbický Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
389 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
400 | Dufková Petra | Chrastava | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
400 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
400 | Křeček Jan | Kutrovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
400 | Picek Martin | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Sklenička Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
400 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 11 | 11 | 3.67 |
410 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
410 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Kovář Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Malát Zdeněk | Úžice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Práde Lukáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
410 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
410 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
421 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
421 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Kynkal Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
421 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
421 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
421 | Vališ Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
421 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 9 | 9 | 2.25 |
421 | Šedivý Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
431 | Drha Václav | Březnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Petráňová Karolína | Březnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Picek Jan st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
441 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
441 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
441 | Libich Tomáš | Úžice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
441 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
441 | Trčka Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
441 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
447 | Hnilička Tomáš | Březnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
447 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
447 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
447 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
447 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
447 | Novák Jaroslav | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
447 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
447 | Strnad Jan | Úžice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
447 | Váňa Lukáš st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
456 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Hamza Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
456 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
456 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
456 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Tichý Radek | Úžice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Čipera David | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
456 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
467 | Beneš Vladimír | Hadačka | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
467 | Hadrabová Petra | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
467 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Trpkoš Pavel | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Zelinka Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
467 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
467 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
477 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Doležalová Barbora | Odolena Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
477 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
477 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
477 | Přibyl Milan | Chrášťany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
477 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
477 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
477 | Štěrba Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
493 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Chládek Jan | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Chládek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
493 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
493 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Dubský František | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Dvořák Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Horych Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
493 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
493 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Pudil Petr | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
493 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
493 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
493 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
510 | Adamec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Auervek Vilém | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Bada Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Badová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Bartoň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Bartoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Beho Pavel | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Berky Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Beránek Michal | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Birkuš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Blažek Vojtěch | Šlapanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Brand Miroslav | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Bušo Miroslav | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Běle Václav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Chládek Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Culík Jan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Diessner David | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dobeš Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dušek Vít | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Dřevňák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Ebrt Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Eis Josef ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Felcmanová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Feri Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Forgač Lukáš | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Francák Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Franz Jiří | Chlumín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Gregora Robert st. | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Gynzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hanek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Hanková Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hasal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Havlín Milan | Nebužely | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Heřman František | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hobza Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Holoubek Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Horníček Jakub | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hrdlička Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Hron Jiří | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hypša Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Janda Milan | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Jankovič Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Janík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Jermář Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Jiroš | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kanev Veselin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Karmazín Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Knap Dominik | Úžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Knot Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Kohout Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kormoš Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kovařík Miroslav | Loděnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kovář František | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Košklic M. | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Košťák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Krivokapič Martin | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Krušina Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Kulich Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Körner Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Lahvička | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Lajterman Lukáš | Sedlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Laurich Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Levý Jakub | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Linhart Jan ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Lukšík Vlastimil | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Malíř | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Malý Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Matouš Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Meixner Ladislav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Mráz Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Mudrák Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Nejmanová Isabela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
510 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Obrajtr Tomáš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Paklík Tomáš | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Patková Petra | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Pavlík František | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Pavlíková Hana | Mlékojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Pavlíček Kamil | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Plicková Pavlína | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Polívka František | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Porch Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Přidal Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Ratmajer Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Rosol Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Ryska Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Ryska Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Saibich ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Serbus Milan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Skřivánek Rudolf | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Smejkal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Spousta Petr | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Srba Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Stejskal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Struha Zdeněk | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Suk Ondřej | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Svoboda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Trpkoš Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Tyrychtr David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Týnek františek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Udržal Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Uher Martin | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vajner Michal st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Valha Josef | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Valouch Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vavák Michal | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vodehnal Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vondráček Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vágner Václav | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Válek Jaroslav | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Vítek Vojtěch | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Wüst Karel | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zahrádka Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zaňka Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zdvíhal Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zienert Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Íbl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Íbl Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Čajko Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Čapek Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Čermák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šnejdar Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
510 | Štejnar Tomáš | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
510 | Šubrt Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 |