Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 651 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 12 | 149 | 286 | 23.83 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 143 | 403 | 28.79 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 9 | 142 | 236 | 26.22 | |
4 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 134 | 215 | 26.88 |
5 | Havlíček Lukáš | Mělník | 6 | 133 | 171 | 28.50 | |
5 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
5 | Roušal Luděk | Neratovice | 13 | 133 | 255 | 19.62 | |
8 | Halíř Lukáš | Osek | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
9 | Pánek Petr | Rakovník | 5 | 122 | 142 | 28.40 | |
9 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 13 | 122 | 314 | 24.15 |
11 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 9 | 121 | 146 | 16.22 |
12 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
13 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 108 | 138 | 19.71 | |
14 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 10 | 103 | 134 | 13.40 | |
14 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
16 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
16 | Mareš Vladimír | Praha | 9 | 101 | 126 | 14.00 | |
18 | Liščák Jan | Lubná | 6 | 99 | 101 | 16.83 | |
18 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 110 | 18.33 |
20 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 97 | 114 | 16.29 |
20 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
22 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
22 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 96 | 167 | 16.70 | |
22 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 96 | 123 | 20.50 |
22 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
26 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
26 | Pišna Celestýn | Kamenice | 8 | 91 | 110 | 13.75 | |
26 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
29 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
30 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 5 | 87 | 88 | 17.60 | |
30 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 87 | 123 | 15.38 |
32 | Beneš Karel | Bílina | 5 | 84 | 97 | 19.40 | |
33 | Zrnová Jitka | Benešov | 5 | 83 | 88 | 17.60 | |
34 | Techlovský Jiří | Sloveč | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
34 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
36 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
36 | Nimko Marian | Praha | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
38 | Hložek František | Bílina | 7 | 80 | 85 | 12.14 | |
39 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 78 | 79 | 15.80 | |
39 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 6 | 78 | 86 | 14.33 |
41 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 77 | 85 | 14.17 | |
41 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 5 | 77 | 84 | 16.80 | |
41 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
44 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
44 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
46 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
47 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
48 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
48 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
48 | Shershen Volodymyr | Praha | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
51 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
52 | Vondráček Jiří | Měšice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
53 | Porazík Jakub | Kolešov | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
54 | Hampejs David | Bílina | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
54 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 63 | 65 | 10.83 | |
56 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
57 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
57 | Klich Václav | Rakovník | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
57 | Seidl Jan | Zbiroh | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
57 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
57 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
62 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
62 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
62 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
65 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
66 | Vnouček Stanislav | Praha | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
67 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 57 | 65 | 9.29 | |
67 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
69 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
69 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
69 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
72 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
73 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
73 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
73 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
73 | Šulc Milan | Trubín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
77 | Burak Oleh | Praha | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
77 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
79 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
80 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
80 | Lelek Miroslav | Neratovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
82 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
82 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
84 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
84 | Lát Jiří | Česká Lípa | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
84 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
87 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
87 | Bulak Serhiy | Praha | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
89 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Košulič Jan | Mutějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
89 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
89 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
94 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
94 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
94 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
94 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
98 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
99 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
99 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
101 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
101 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
101 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
101 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
105 | Jánský Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
105 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
105 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
105 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
105 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
110 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
110 | Syrový František | Stratov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
110 | Valha Josef | Žatec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
114 | Laitner František | Kněževes | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
114 | Sýkora David | Rakovník | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
114 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
117 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
117 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
119 | Aichler Jiří | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
119 | Bitner Radek | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
119 | Cajthaml Petr | Velenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
119 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
119 | Kovačka Josef | Ratboř | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
119 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
119 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
119 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
119 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
119 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
119 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
130 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
130 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
130 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
130 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
130 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
130 | Vlk Petr | Rumburk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
130 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
137 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
137 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
137 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
137 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
141 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
141 | Kwezour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Pudil Václav | Libčice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
141 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
149 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
149 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
149 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
149 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
149 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
149 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
149 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
156 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
156 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
156 | Fišer Jiří | Hořesedly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
156 | Jánský Lukáš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
156 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
156 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
156 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
156 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
156 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
165 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
165 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
165 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
165 | Němec Luboš | Těchobuz | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
165 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
165 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
165 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
165 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
177 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Eliáš Radim | Hořín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Jánský Václav | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
177 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
177 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
177 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
177 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
177 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
177 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
177 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
177 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
191 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
191 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
191 | Novák Milan | Milovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
191 | Němeček Ladislav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
199 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
199 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
199 | Koštálek Jiří | Oplany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
199 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
199 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
199 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
199 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
199 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
199 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
199 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
209 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
209 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
209 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
209 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
218 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
218 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
218 | Beneš Vladimír | Hadačka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
218 | Horčík Alois | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
218 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
218 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
218 | Richtr Dalibor | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
218 | Černý Václav | Merklín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
218 | Šusta Petr | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
227 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
227 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
227 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
227 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
227 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
227 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
227 | Petržálek Maxim | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
227 | Rošák Peter | Košice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
227 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
227 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
237 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
237 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
237 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
237 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
237 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
242 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Frélich Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
242 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Kodýdek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
242 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
242 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
242 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
253 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Horčík Ladislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
253 | Matějka Jaroslav | Zeleneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Pavlík Tomáš | Býkev | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
253 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
262 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
262 | Breitenfelder Petr | Stochov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
262 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
262 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Müller Václav | Osek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
262 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
262 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
275 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
275 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
275 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
275 | Matějásko Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
275 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
275 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Sýkora David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
275 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
284 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
284 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
284 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Polák Stanislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
284 | Tondr Petr | Slabce | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Turský David | Krchleby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
295 | Dupák Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
295 | Hájek Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
295 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
295 | Patzner Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
295 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
295 | Staněk Karel ml. | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
295 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
295 | Zhorný Josef | Vračkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
303 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Havlíček Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
303 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Veselý Miloslav | Vyžlovka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
303 | Vágner Jakub | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
312 | Halenka Vojtěch | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Krejza Vladimír | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
312 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Méixnerová Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
312 | Pandula Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
312 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
325 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
325 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
325 | Havelka Luboš | Drásov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
325 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
325 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
325 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
331 | Cikán Filip | Kouřim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Fikerle Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Hlobil Alex | Skupá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Holoubková Kateřina | Přibyslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
331 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
331 | Muchna Gustav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
331 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
331 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
343 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
343 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
343 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
343 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
343 | Pátek Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
343 | Rejnart Jan | Teplice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
349 | Dvořák Petr | Zbůh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
349 | Fencl Jan | Krušovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
349 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
349 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
349 | Vitman Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
354 | Hazdera Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
354 | Holcová Jířina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
354 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Vaňo Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
354 | Říha Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
354 | Šafář Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
365 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Krejčí Petr | Kneževes | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
365 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Muchnová Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
365 | Petriv Mykola | Benátky nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
365 | Vinš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
365 | Řabek Filip | Břasy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
379 | Brabec Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
379 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
379 | Filip Miroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
379 | Podskalská Lenka | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
379 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
379 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
379 | Vlasák Bohuslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
379 | Zeman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
387 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
387 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Zienert Petr | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
387 | Čabáryová Adéla | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
395 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
395 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Jaša Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
395 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Novák Zdeněk | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Podsklaský Michal | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Veverka Karel | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
395 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
395 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
406 | Dvořák Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
406 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
406 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
406 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
406 | Říman František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
406 | Šaradín Štefan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
412 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
412 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
412 | Petržálek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
412 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
412 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
417 | Gebhart Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
417 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
417 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
417 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
417 | Melichar Libor | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
417 | Schillinger Karel | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
417 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
417 | Zíma Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
425 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
425 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Dezort Jiří | Kuřivody | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Jakovec Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
425 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
425 | Müller Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
425 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
425 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
437 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Barák Milan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Bodiš Igor | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Brejcha Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Buchta Pavel | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Cikán Zdeněk | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Danita Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Drugda Michal | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Dvořák Josef | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Eder Stanislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Eder Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Egrt Luboš | zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Feher Zdeněk | Bucek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Flek Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Folprecht Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Folprechtová Jana | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Formáček Vladimír | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Grubner Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Grubnerová Alena | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Grunvald Bohumil | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Horník Milan | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hrdinka Vladislav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Jacko Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Janda Václav | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Jonáš Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kondrát Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Konopásek Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kosmák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kubis Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kubík Boris | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kvapil Petr | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kynych Tomáš | Býkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Kůrka Aleš | Vrbčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Larbi Slimi | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Levý Petr | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Litera Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Lopatin Andrej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Lounek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Lubčík Milan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Malík František | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Mandlík Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Mayer Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pavlištík Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pokora Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Polcar Vojtěch | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Polcarová Simona | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Prokeš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Pína Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Richtera Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Schittler Daniel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Siováši Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Slach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Sojka Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Svěcený Pavel | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Szotkowski Radek | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Trňák Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Udržal Ladislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vachovec Jindřich | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vališ Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Vlasta Bohuslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vlčík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Vopálka Aleš | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Vyhnák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Zamba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
437 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | červený m | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šantora Petr | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šifalda Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šlidra Agdius | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šmíd František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
437 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Švec David | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
437 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |