Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1324 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 23 | 311 | 720 | 31.30 |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 15 | 296 | 591 | 39.40 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 14 | 291 | 486 | 34.71 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 291 | 468 | 33.43 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 11 | 281 | 404 | 36.73 |
6 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 15 | 277 | 447 | 29.80 |
7 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 276 | 312 | 39.00 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 18 | 263 | 506 | 28.11 |
9 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 12 | 257 | 430 | 35.83 | |
10 | Taichner Radek | Mikulovice | 16 | 255 | 398 | 24.88 | |
11 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 22 | 250 | 505 | 22.95 |
12 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 11 | 246 | 355 | 32.27 |
13 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 16 | 245 | 451 | 28.19 |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 23 | 244 | 592 | 25.74 |
15 | Provazník Michal | Dřenice | 10 | 239 | 313 | 31.30 | |
16 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 6 | 233 | 233 | 38.83 |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 15 | 233 | 405 | 27.00 |
18 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 23 | 226 | 478 | 20.78 |
19 | Novák Petr | Čankovice | 8 | 224 | 247 | 30.88 | |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 8 | 224 | 273 | 34.13 |
21 | Ficner Jiří | Lanškroun | 6 | 223 | 223 | 37.17 | |
22 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 222 | 280 | 25.45 | |
23 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 10 | 221 | 298 | 29.80 |
24 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 9 | 220 | 280 | 31.11 |
25 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 8 | 218 | 247 | 30.88 | |
26 | Vávra Luboš | Lanškroun | 7 | 216 | 237 | 33.86 | |
27 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 6 | 212 | 212 | 35.33 |
27 | Tatíček Jiří | Lukavice | 7 | 212 | 214 | 30.57 | |
29 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 12 | 210 | 296 | 24.67 |
30 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 9 | 209 | 269 | 29.89 | |
31 | Pryl Stanislav | Pardubice | 5 | 200 | 200 | 40.00 | |
32 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 8 | 199 | 227 | 28.38 | |
32 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 199 | 199 | 33.17 | |
34 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 8 | 198 | 225 | 28.13 | |
34 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 198 | 198 | 39.60 |
36 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 197 | 198 | 28.29 |
37 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 8 | 194 | 221 | 27.63 | |
38 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 186 | 240 | 24.00 |
38 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 13 | 186 | 252 | 19.38 |
40 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 7 | 185 | 198 | 28.29 | |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 15 | 185 | 274 | 18.27 |
40 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 13 | 185 | 304 | 23.38 |
43 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 15 | 184 | 256 | 17.07 |
44 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 8 | 180 | 197 | 24.63 | |
45 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 178 | 251 | 22.82 | |
45 | Kůrka Pavel | Pardubice | 9 | 178 | 185 | 20.56 | |
47 | Kopecký Petr | Voleč | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
48 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 7 | 175 | 183 | 26.14 |
49 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 17 | 173 | 262 | 15.41 |
50 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 13 | 172 | 240 | 18.46 | |
50 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
52 | Kopecký David | Nasavrky | 4 | 165 | 165 | 41.25 | |
52 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 165 | 196 | 21.78 |
54 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 164 | 164 | 32.80 | |
54 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 164 | 207 | 20.70 |
56 | Takács Pavel | Světnov | 4 | 162 | 162 | 40.50 | |
57 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 14 | 159 | 208 | 14.86 | |
57 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
59 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 158 | 168 | 24.00 |
60 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 157 | 172 | 21.50 |
61 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 155 | 180 | 16.36 |
62 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
63 | Synek Martin | Choceň | 8 | 152 | 154 | 19.25 | |
64 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
65 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 5 | 150 | 150 | 30.00 | |
66 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 143 | 143 | 23.83 |
67 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 6 | 142 | 142 | 23.67 | |
68 | Sedlář Ivan | Borová | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
69 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 136 | 136 | 45.33 |
70 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 11 | 133 | 171 | 15.55 |
71 | Hodík Martin | Slepotice | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
71 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 130 | 130 | 43.33 |
71 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
74 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
75 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
75 | Šupol Petr | Libišany | 7 | 126 | 134 | 19.14 | |
77 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
77 | Provazník Jiří | Dřenice | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
79 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
79 | Stojka Jiří | Klešice | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
81 | Jukl Ivan | Nemošice | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
82 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
83 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
84 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
85 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
86 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
87 | Kadlec František | Zlíč | 7 | 108 | 109 | 15.57 | |
87 | Žemlička Radek | Slatiňany | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
89 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 107 | 108 | 15.43 | |
89 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
89 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
92 | Chlád Josef | Kosičky | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
93 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
94 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
95 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
95 | Dang Tomáš | Řestoky | 8 | 99 | 101 | 12.63 | |
95 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
98 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
99 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
99 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
101 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
101 | Škoda Miroslav st. | Velká Bíteš | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
103 | Jůna Petr | Praha | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
104 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
105 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
106 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
107 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
107 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
107 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
107 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 89 | 89 | 29.67 |
111 | Tůma Jakub | Rousínov | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
112 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
113 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
113 | Tůma Jiří | Rousínov | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
115 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
115 | Pelinka Marek | Choceň | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
117 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
117 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
119 | Dvořák Radek | Pardubice | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
119 | Kusý Karel | Choceň | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
121 | Havel Jiří | Přestavlky | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
121 | Slabý Jiří | Praha | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
123 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
123 | Netolický Lukáš | Skuteč | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
123 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
126 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
126 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
128 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
128 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
130 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
131 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
132 | Kyncl František | Polička | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
132 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
134 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
135 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
135 | Hanzal Ondřej | Želetava | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
135 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
135 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
135 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
140 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 6 | 70 | 70 | 11.67 | |
140 | Nikl Michal | Chotěboř | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
142 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
142 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
142 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
142 | Šulc Vilém | Semily | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
146 | Jílek Milan | Polička | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
146 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
148 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
148 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
150 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
150 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
150 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
150 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
154 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
154 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
154 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
154 | Růžička Pavel | Dašice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
158 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
158 | Motal Jakub | Dřenice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
158 | Nikl Michal | Polička | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
158 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
162 | Drábek Jaromír | Skuteč | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
162 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
162 | Kříž Leoš | Dašice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
165 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
165 | Šafář Jakub | Choceň | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
167 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
167 | Boháček Lukáš | Pardubice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
167 | Skalka Igor | Slovensko | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
170 | Kolínko David | Svitavy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
170 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
170 | Růžička Josef | Čeperka | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
170 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
170 | Šinták Marek | Hradec Králové | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
175 | Vařeka Antonín | Pardubice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
176 | Fišer Petr | Litomyšl | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
176 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
176 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
176 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
180 | Donát Petr | Výprachtice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
180 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
180 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
180 | Sodomka Pavel | Radčice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
184 | Bureš Tomáš | Skuteč | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
184 | Jaša Vlastimil | Velké Meziříčí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
184 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
187 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
187 | Kučera Michal | Svitavy | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
187 | Machač Václav | Drahov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
187 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
187 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
187 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
187 | Šmída Vladimír | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
194 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
194 | Hetych Karel | Choceň | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
194 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
197 | Doležal Pavel | Pardubice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
197 | Kocanda Marcel | Velká Bíteš | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
197 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
200 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
200 | Hypš Jan | Praha | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
200 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
200 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
205 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Hanáček František | Brno | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
205 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Král Jaroslav | Bohdaneč | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Martinů Jaroslav | Polička | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
217 | Görčöš Ivan | Slovensko | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
217 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
217 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
217 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
217 | Myslík Ondřej | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
217 | Sklenář Pavel | Velká Bíteš | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
223 | Bardon Vít | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
223 | Beneš Vladimír | Choceň | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Funěk Tomáš | Loštice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Hošek Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
223 | Klíma Petr | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Rolník Jan | Chýšť | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
223 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
223 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
235 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
235 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
235 | Fiedler Luděk | Pardubice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
235 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
235 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
235 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
235 | Pösl Martin | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
235 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
235 | Smorada Marek | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
235 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
235 | Trojan Štěpán | Skuteč | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
235 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
247 | Bačovský Petr | Polička | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
247 | Cetkovský Karel | Česká Třebová | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
247 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
247 | Menyhart Štefan | Šaľa | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
247 | Pohl Jan | Těchonín | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
247 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
247 | Svoboda Radek | Černá | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
247 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
247 | Vavřín Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
256 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
256 | Hlavatý David | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
256 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
256 | Král Josef | Seč | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
256 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
256 | Řebíček Petr | Polička | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
256 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
268 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
268 | Hulvan Miloš | Slovensko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Janauch Miroslav | Čeperka | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Kubát Miroslav | Přelouč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
268 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
274 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
274 | Hynek Martin | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
274 | Kašpar Jan | Choceň | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
274 | Klásek Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
274 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
274 | Nagy Tibor | Slovensko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
274 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
274 | Sikora Bogumil | Choceň | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
274 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
274 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
274 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
274 | Šír Zdeněk | Hlinsko | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Chromý Radomír | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
286 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Král Petr | Čeperka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
286 | Sýkora Jozef | Slovensko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
286 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
286 | Černý Martin | Holice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
297 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
297 | Hojný Miroslav ml. | Vysoké Mýto | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
297 | Koudelka David | Letovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
297 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
297 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
297 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
297 | Svatoš Petr | Budislav | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
297 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
297 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
297 | Šturma Miroslav | Dašice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
307 | Dvořák Jiří | Třebíč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Hagara Miroslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
307 | Hošek Martin | Rybitví | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
307 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
307 | Kořalka Aleš | Zábřeh na Moravě | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
307 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
307 | Štancl Roman | Česká Třebová | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
319 | Doležal David | Lohenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
319 | Hrazdil Jiří | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
319 | Hudec Jan | Dražkovice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
319 | Jón Richard | Chlum | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
319 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
319 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
319 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
319 | Staňková Petra | Pardubice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
319 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
319 | Štěpánek Petr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
329 | Bakoš Miroslav | Rybitví | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
329 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
329 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
329 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
329 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
329 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
329 | Prchal Milan ml. | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
329 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
329 | Vymazal Milan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
329 | Šindelář Jan | Pardubice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
339 | Bolková Věra | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 4 | 36 | 36 | 9.00 |
339 | Fibikár Petr | Koldín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Janák Roman | Slovensko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Lidmila Miroslav | Zbožnov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
339 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
339 | Čermák Jindřich | Břehy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
339 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
339 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
352 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Holub Vlastimil | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Oubrecht Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
352 | Pavlíček Luboš | Slovensko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
352 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
352 | Vrba Petr | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
352 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
364 | Daniš Miroslav | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
364 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
364 | Fliger Tomáš ml. | Trusnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Funěk Lukáš | Loštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Horák Jaroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
364 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Predný Patrik | Slovensko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Vágner Václav | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
364 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
376 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
376 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Mahmood Waleed | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Maracek Peter | Slovensko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
376 | Vašátko Radek | Svitavy | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
376 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
376 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
387 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Doubravský Pavel | Luže | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Dvorský Milan | Předměřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Hložek František | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
387 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
387 | Kollár Mikuláš | Slovensko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
387 | Mareš Roman | Černá u Bohdanče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
387 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
387 | Ďuráč Aleš | Brandýs nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
402 | Bartoš Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
402 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Frola Petr | Varnsdorf | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Horáková Martina | Předměřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
402 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Pelinka Jiří | Choceň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Seidl Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
402 | Vronka Peter | Slovensko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
414 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
414 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
414 | Holub Lukáš | Živanice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Král Michal | Holetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Mrkvička Rostislav ml. | Lipec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
414 | Wybraniec Leszek | Polsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Záruba Petr | Blato | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
414 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
427 | Bartoš Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
427 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Pachovský Jan | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Slavíček Zdeněk | Rosice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Slávik Igor | Slovensko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
427 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
427 | Záleský Jakub | Choceň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
427 | Švorc Vojtěch | Klášterec nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
440 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Kabát Martin | Slovensko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Němec Michal | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Pištora Jaroslav | Choceň | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
440 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Škoda Vladimír st. | Velká Bíteš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
440 | Žďárek Milan | Jaroslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
452 | Balcar Josef | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
452 | Domanský Martin | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Fiedler Jan | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Horák Bohuslav | Tuněchody | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
452 | Hubáček Oldřich | Vysoké Mýto | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Hynek Radomír | Telecí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Kopecký Karel ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
452 | Kosina Marek | Sovolusky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Müller Miroslav ml. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
452 | Pavlík František | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Ptáčková Klára | Choceň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
452 | Záruba Miroslav | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
470 | Bořek Luboš | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Fabera Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
470 | Ficek Petr | Svitavy | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
470 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Krejsa Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Písařík Pavel | Přelouč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
470 | Uličný Jan | Proseč | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
470 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Voda Radek | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Šiler Michal | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
470 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
483 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Dostál Jaroslav | Choceň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
483 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Iliopulos Atanasios | Řecko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
483 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Láznický Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
483 | Nemčík Marián | Slovensko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Stehno Vlastimil | Hlinsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Vaško Milan | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Šretr Ondřej | Horní Roveň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
483 | Štěpánek Petr | Dašice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
497 | Antoš Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
497 | Audrlický David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
497 | Baláž Ladislav ml. | Selmice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Chlum Josef | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Krejčík David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
497 | Král Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
497 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
497 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Starý Stanislav | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Černý Petr | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Čípa Petr | Polička | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Škoda Vladimír | Nové Sady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
497 | Špulák Patrik | Dašice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
497 | Šťastný Ondřej | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
515 | Baňko Štefan | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Benda Radek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
515 | Dostál Martin | Králíky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Horák Michal | Choltice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Kukla Václav | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
515 | Křičenský Ladislav st. | Kunvald | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
515 | Lavriněnko Pavel | Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Matouš Libor | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Mrenica Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
515 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Pištora Jan | Rzy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
515 | Vrbas Miroslav | Svitavy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Zábranský Aleš | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
515 | Štěpánek Pavel | Mikulovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
534 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Dořičák Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
534 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Hejč Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
534 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
534 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Kozel Vlastislav | Jablonné nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Křivohlávek Ondřej | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Přikryl Jakub | Choceň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Zahajský Jan | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Zeman David | Chrudim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
534 | Šedý Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
534 | Štěrba Petr | Ochoz | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
552 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Beranová Dana | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
552 | Brokl Vladimír | Skuteč | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
552 | Hudec Jiří | Džbánov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Jandík Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
552 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Kraus Martin | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
552 | Mikuška Viktor | Slovensko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
552 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
552 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
552 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Šmíd Miroslav | Polička | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
552 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
570 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
570 | Halviger Roman | Nemošice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Klee Petr | Jablonné nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
570 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Sojka Michal | Dolní Roveň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
570 | Toužimský Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
570 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
581 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Dušek David | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Hnilička Marek st. | Řečany nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Maladi Erik | Slovensko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
581 | Novotný Václav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Novák Filip | Králíky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Sikora Tomislav | Choceň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Vašík Petr | Jimramov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
581 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
595 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Borovička Martin | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Fulík Josef | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Hloch Karel | Prostějov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Jech Jiří | Lešany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
595 | Jiroudek Josef | Semín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Kolář Jan | Chotěboř | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
595 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Kopecký Karel st. | Damníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Kočíř Radek | Čankovice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
595 | Král Lumír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
595 | Leskovec Petr | Jablonné nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Libjak Jan st. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
595 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Novák Ondřej | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Opočenský Radek | Míčov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
595 | Prchal Jan | Lučice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
595 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
595 | Příhoda Leoš | Nemošice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
595 | Tesák Luděk | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
618 | Adámek Jakub | Byšice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Dymáček Vlastimil | Pardubice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
618 | Horníčková Eliška | Červená Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Jireš Otakar st. | Červený Potok | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Opavský Martin | Slatiňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
618 | Toman Martin | Rozstání | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
629 | Balcar Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
629 | Bálek Martin | Zámrsk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Dumitrescu Vlad | Rumunsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
629 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Němec Petr | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Stejskalová Michaela | Dolní Roveň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
629 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
629 | Šikl Miroslav ml. | Včelákov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
645 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Brychta Michal | Litomyšl | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
645 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Cucyk pavel | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Hanousek Petr | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Hanuš Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Krannich Albert | Černá za Bory | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Krzyszcyk Krzysztof | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Machačová Lenka | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Novák Jan | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Němec Jan | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Pohl Michal | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Stašová Miroslava | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
645 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
664 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Drgoň Martin | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Havel Bohuslav | Holetín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Holubec Petr | Výprachtice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Jedlička Jan | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Málek Petr | Chotěboř | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
664 | Nedavaška Vojtěch | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Nedavašková Tereza | Vidnava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Pecka Zdeněk ml. | Hošťálkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Prokšenková Dorota | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Přikryl Luboš | Zámrsk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
664 | Štěpánek Roman | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
681 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Jílek Petr st. | Polička | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
681 | Kindl Jaroslav ml. | Ústí nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Klapal Kamil | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
681 | Levinský Libor | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Macháček Bohdan | Luže | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Nešpor Jindřich ml. | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Novák František | Vraclav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Ondrovič Robert | Slovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Růžička David | Praha | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
681 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
681 | Večeřa Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
699 | Drahoš Vladimír | Zderaz | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Huf Jiří | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Jaroch Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
699 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Jureček Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
699 | Levinský Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Musil Petr | Herálec | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
699 | Mácha Jakub | Kvasiny | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Nekvapil Václav | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Novák Jakub. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
699 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Tomášek Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
699 | Ullrich Josef | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Vrtal Filip | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
699 | Červinka František | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
699 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
718 | Bis Patrik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
718 | Dalecká Martina | Kočí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
718 | Křen Jan | Telč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Modrý Ondřej | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Motal Miroslav | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Mrkvička Rostislav st. | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Růžičková Halina | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Satler Jiří | Brněnec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
718 | Šmíd Rudolf | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
733 | Havel Jan | Holetín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Jančík Jiří | D. Libina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
733 | Kroutil Roman | Velká Bíteš | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
733 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Mandas Karel | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Melša Jaroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
733 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Ondráček Martin | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Ostatek Miloslav | Svratouch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Perinka Marek | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Urban Jan st. | Bumbálka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Zahradník Václav | Týništko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
733 | Čížek Bohumil | Chrast | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
751 | Bako Jaroslav | Slovensko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Grúz David | Jablonné nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Holeček Radek | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Janda František | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Jinoch Roman | Ostřešany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
751 | Jiránek Václav | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Kakus Jiří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
751 | Klečák Karel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
751 | Kyncl Tomáš | Svratouch | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
751 | Martínek Zdeněk | Choceň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Přikryl Dušan | Choceň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
751 | Sýkora Jan | Řestoky | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
751 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
751 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
751 | Šimon Michal | Chrudim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
769 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Beneš Ladislav | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Beneš Lubomír | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Blažek Roman | Černá Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Brůna Michal | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Brůnová Zuzana | Ochoz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Dytrt Tomáš | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Janík Petr | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Kalus Petr | Litomyšl | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
769 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Klapka Jakub | Lány u Dašic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Klaus Petr | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Krajč Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
769 | Kubíček Jaroslav | Hlinsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Matějka Jan | Trojovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Mísař Adam | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Novotný Zdeněk | Třemošnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Pithart Norbert | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Schejbal Miloš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Souček Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
769 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Tichá Markéta | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Tichý Michal | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Vtípil Ivan | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Víglaský Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Čech Radek | Chrast | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Čížek Jaroslav | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
769 | Šťastný Luboš | Zámrsk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
810 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Branda Zdeněk | Litomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Janků Marián ml. | Zábřeh na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Kleinbauer Martin | Jedlová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Kovář Marek | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Křepela Michal | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Novotný Vladimír ml. | Roztoky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Polívka Jiří | Miřetice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
810 | Prášek Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
810 | Samek Bohumír | Stolany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Teplá Iveta | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
810 | Záruba Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
810 | Zíma Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
826 | Doležal Ondřej | Choceň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Dudycha Miroslav | Krouna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Dušek Luboš | Svitavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Horníček František | Červená Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Janků Marián st. | Zábřeh na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Podzimek Jan | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Valo Pavol | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Voříšek Vladko | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Zahálka Jaroslav | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
826 | Žák František | Chrast | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
842 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Dostál Vladimír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
842 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Filipi Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
842 | Frosch Martin | Nemošice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Hausel Josef | Přelouč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Jireš Otakar ml. | Červený Potok | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Klimek Robert | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Kovář David | Nemošice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Nešpor Jan | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Slávik Michal | Slovensko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Spannbauerová Renata | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
842 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Zahradník Václav ml. | Týništko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
842 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
859 | Bureš Vlastimil | Svratka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Kajsrlík Matyáš | Dobříkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Levinský Radek | Semín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Miszuk Roman | Bystrzyca Klodzka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Pešek Jan | Dřenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Smatana Milan | Slovensko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Stašo Miroslav | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Stepanow Krysztof | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Stránský Marek | Ústí nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Szustka Ryszard | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
859 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
873 | Bednár Michal | Petrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Bořek Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
873 | Csoka Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Kutílek Jindřich | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Laburda Zdeněk | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Mitscheová Šárka | Holetín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Pipek Jan | Lučice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Stránský Ladislav | D. Dobrouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Zavoral Mirko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
873 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
873 | Žaba David | Lukavice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
889 | Beneda Roman | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Holý Ludovít | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Klinecký Luděk | Chlum | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Kocour Jiří | Svratouch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Kout Otakar | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Kubík Jindřich | Rybitví | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Kylar Ivo | Králíky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Křivka Vladimír | Dolany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Lagutin Max | Oucmanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Libjak Jan ml. | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Pařenica Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
889 | Petružálek Radim | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Plíva Miloš | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Polívka Adam | Chrudim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Rotröckelová Sabina | Moravská Třebová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Rybka Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Vondrák Jiří st. | Choceň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Wimmer Miloš | Rzy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
889 | Zoulík Václav | Skuteč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
889 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
917 | Adam Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Andrlík Ondřej st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Augustin Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Aušprunk Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Bakuš Tomáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bakytová Magdalena | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Balek Jiří | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bartoš Roman | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Baránek Vít | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bednář Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bednář Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bedri Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Belko Patrik | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Belovič Radoslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bielko Štefan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Blanarik Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Blaník Tomáš | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bláha Jan st. | Hroubovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bohuněk Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Boor Brano | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Boor Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Boor Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Borovský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Boucník Jaroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Bouška Pavel | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bočinec Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bořek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Brichta Tomáš | Licomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Brokl Radim | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Broulík Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Brožek Darek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Buchtele Pavel | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bury Artur | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Búrský Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Cafourek František | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Chrobok Adam | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Crhonek Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Czyrski Robert | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Danihelka Tomáš | Hošťalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Daněk Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dařbuján Vlastimil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dedík Ondrej | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dobras Damian | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Drahoš Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Drahoš Matúš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Drahoš Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dudík Adrián | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dujsík Pavol | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dvořák Petr | Studenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Dřurna Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Eckhardt Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Eliáš Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Enderes Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Faltus Jan | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Farkaš František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Farkaš František st. | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fenik Jaroslav | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fiedlerová Eliška | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fliger Tomáš st. | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Folkman Bedřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Folkman Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gajdoš Jozef | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gajdošík František | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gono Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gono Roman | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Granec Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gubala Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Gulovič Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Göbel Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Hanák Jaroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Havlíček David | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hegeduš Štefan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Heinisch Marek | Záblatí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hemerka Vladimír | Uhřetická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hofman Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Holešovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Horák František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Horák Jan | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Horňák Filip | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hrubeš Libor | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hruška Adam | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hudec Miroslav ml. | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hurton Josef | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Hypš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Jakabovič Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Jakubec Silvestr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Jankech Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Janouch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Jarka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Jirásková Kristýna | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Juránek David | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kabát Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kabát Vladimír | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kadaník Tomáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kadlec Jan | Jindřichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kapitanowicz Pavel | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kaplan Zdeněk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kašparová Mirka | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kašpárek Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Klapal Jakub | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Klapal Matěj | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kobylka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kobylka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kobylka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kobylková Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kochan Ladislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kolena Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Komorowski Rafal | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kopal Martin | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kopic Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kopřiva Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Koudelka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Koudelka Tomáš | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Koukal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kouřil Štěpán | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kovář Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kozák Michal | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Košťál Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Krejčí Milan | Oldříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kremeň Tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kriho Marian | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Krištofec Lucián | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Krncan Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Král Josef | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Krůžela Tomáš | Šumperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kubelka Václav | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
917 | Kubík Milan st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kubíková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kubín Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kukla Martin | Klamoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kuriata Krzystzow | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kučera | Lipno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kučera Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kvasnica Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Kyncl Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Kýhos Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Křen František | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lauko Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lieskovský Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lopašovský Pavol | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lopašovský Richard | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Loskot Josef | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Loužil Josef | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lukáč Ladislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lukáč Patrik | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Lukášek Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Mach Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Maggio Antonio | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Malý Miroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Marek David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Marek Petr | Dědová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Masarech Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Masný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Matějka Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Matějka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Melichač Matěj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Melicher Lubomír | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mešenec Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Michalka Jakub | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Miller Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Minář Martin | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mičo Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mičánek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Miško Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Modrý Vladislav | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mogora Milan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mohwald Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mravec Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mudruňka Radek | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mádlo Marek | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Mühlfait Pavel | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Müller Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Navrkal Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Nepivoda Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Nevole Radek | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Nešpor Jindřich st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novek Enko | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novotný David | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novotný Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Novotný Jozef | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novotný Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novotný Radek | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novák Martin | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Nowak Aleksandra | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Nowak Tomasz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Němec Roman | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Okoň Mateusz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Opavský Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Palček Rastislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Partyka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pavlovič Andrej | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pecka Jaroslav | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pekař Jiří | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pekařová Jana | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Petr Marcel | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Petríček Jaroslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Petríček Stanislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Petržela František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Pifka Lubomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Pilař Vlado | Trojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pinkas Lukáš | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pithard Norbert | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pivovarský Daniel | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pocz Robert | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Podhola Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Podhola Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pokorný Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Polc Ludovít | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Polyak František | Chacholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Polzerová Adéla | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Popelka Miroslav | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Potoček Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Prchal Bohumil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Prchal Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Predná Soňa | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Prokeš Pavel | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Prokop Dalibor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Pánek Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Rambousek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Richterová Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Roleček Václav | Lukavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Roušar Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Rybenský Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Rybka Jaroslav | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Rybková Monika | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Rydval Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Rydval Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Ryška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Révay Dušan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Salfický Stanislav | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Sazima Tomáš | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Schauer Martin | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Schwarcz Roman | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Seifried Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Sielski Pawel | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Skurák Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Skurák Zoltán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Slavík Vojtěch | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Smorada Ján | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Soloil Dominik | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Sorokáč Matěj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Souček Libor | Rousměrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Spěvák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Sršeň Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Staněk Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Stašek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Stepanow Dariusz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Stepanow Edyta | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Stibůrek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Stibůrek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Stoupa Aleš | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Stredanský Lukáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Svetlík Maroš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Svítek Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Szabo Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Szuscik Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Szwed Otto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Ságner Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Takacz Gejza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Talácko Rostislav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Teplička Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Terlecki Marek | Klodzko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Tesař Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Tlustý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Tomczyk Robert | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Tomíček Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Turánek Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Ulrich Aleš | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Urban Jaroslav. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Urbánek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Urbánek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Valo Radovan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Valíček Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vanek Branislav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vančík Juraj | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vaverka Radomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vavro Luboš st. | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vaňura Jiří | Lohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vašíček Palo | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Velička Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Veselka Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Veselka Miloslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Veselka Miloslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vincze Gábor ml. | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vincze Gábor st. | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vohanka Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vojta Josef | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Volejník Aleš | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vondrouš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vondrák Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Votava Ondřej | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Vrátil MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Wojtysek Mateusz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Wolejszo Kasper | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zahradník Josef | Týništko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zbirals Václav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zelenka Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zelenka Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zima Jakub | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zornig Aleš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zrubec Robert | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zrzavý Filip | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zubák Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Zábranský Kamil | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Čacho František | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Čaloud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Čapla Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Čech Martin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Černík Petr | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Červák Stanislav | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Řebíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šantora Pavel | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šauer František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Šedý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Šenigla Peter | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šenigla Vladimír | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šeredová Markéta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Ševčík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Šintál Adam | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Škraňka Jan | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šmahel Jiří | Pokřikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šretr Václav | Horní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Štěpánek Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šulcová Šárka | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Švec Petr | Chotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Šťáva Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
917 | Žemlička Jaroslav | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
917 | Žák Josef | Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 |