Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 419 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koudela Květoslav st. | Louny | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
2 | Honc Josef | Rumburk | 8 | 214 | 252 | 31.50 | |
3 | Záhora Petr | Bžany | 12 | 212 | 289 | 24.08 | |
4 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 7 | 207 | 229 | 32.71 | |
5 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 9 | 201 | 220 | 24.44 | |
5 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 7 | 201 | 229 | 32.71 | |
7 | Beneš Zdeněk | Peruc | 9 | 194 | 230 | 25.56 | |
7 | Hampejs David | Bílina | 8 | 194 | 217 | 27.13 | |
7 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
10 | Beneš Karel | Bílina | 11 | 191 | 241 | 21.91 | |
11 | Pánek Petr | Rakovník | 10 | 190 | 243 | 24.30 | |
12 | Ševčík Petr | Louny | 7 | 188 | 198 | 28.29 | |
13 | Halíř Lukáš | Osek | 8 | 187 | 215 | 26.88 | |
13 | Hložek František | Bílina | 11 | 187 | 242 | 22.00 | |
15 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 12 | 181 | 314 | 26.17 |
16 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 7 | 180 | 204 | 29.14 | |
17 | Kianičková Jitka | Peruc | 10 | 169 | 195 | 19.50 | |
18 | Mareš Vladimír | Praha | 11 | 166 | 239 | 21.73 | |
18 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
20 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 158 | 158 | 31.60 | |
21 | Chýle Oldřich | Bílina | 8 | 156 | 166 | 20.75 | |
22 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
23 | Kalina Pavel st. | Telce | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
24 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
25 | Porazík Václav | Kolešov | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
26 | Chýle Petr | Bílina | 9 | 143 | 163 | 18.11 | |
27 | Pekárek Stanislav | Louny | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
28 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
29 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 10 | 134 | 164 | 16.40 | |
30 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
31 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
32 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 122 | 123 | 17.57 | |
33 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
34 | Kočiš Andrej | Rumburk | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
35 | Adamec Pavel | Rumburk | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
36 | Dvořák Jan | Louny | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
37 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
38 | Klement Petr | Rumburk | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
39 | Petrik Pavel | Chřibská | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
40 | Fišer Libor st. | Louny | 8 | 104 | 119 | 14.88 | |
41 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
42 | Šindler Karel | Lovosice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
43 | Perout Josef | Perštejn | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
44 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
44 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
44 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
47 | Brůna Jan | Rumburk | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
48 | Kubeš Václav | Levousy | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
49 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 8 | 95 | 97 | 12.13 | |
49 | Paclt Pavel | Louny | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
51 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 8 | 94 | 96 | 12.00 | |
52 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
53 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
53 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
53 | Vorlíček Karel | Chřibská | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
56 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
57 | Novák Marek | Rumburk | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
58 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
59 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
60 | Malec Miloš | Velký Šenov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
60 | Richter Dalibor | Rumburk | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
62 | Druxa Josef | Teplice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
62 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
62 | Michalský Petr | Postoloprty | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
65 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
66 | Sudík Miloslav | Kochánky | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
67 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
67 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
69 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
70 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
71 | Gaudera Michal | Kněževes | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
72 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
72 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
74 | Motl Lukáš | Jiříkov | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
75 | Jeníkovský Jan | Hokov | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
75 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
77 | Mareš Jan | Praha | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
77 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
77 | Wimmer Jan | Teplice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
80 | Babán Jakub | Peruc | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
80 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
80 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
80 | Šotkovský David | Borovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
84 | Hořický Josef | Šluknov | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
84 | Pánková Aneta | Rakovník | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
86 | Dřímalka Petr | Kolešov | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
87 | Halíř Jiří | Most | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
87 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
87 | Lach Karel | Rumburk | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
87 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
91 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
91 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
93 | Bartoš Michal | Chřibská | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
93 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
93 | Mašín Jakub | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
96 | Lapec Martin | Obora u Loun | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
97 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
98 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
99 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
99 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
99 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
102 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
102 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
102 | Zíma Radim | Hořešovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
105 | Lipka Jiří | Perštejn | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
105 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
105 | Wünsch Pavel | 3 | 46 | 46 | 15.33 | ||
108 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
108 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
108 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
108 | Rostaš Arpád | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
112 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
112 | Koch Radek | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
112 | Průša František | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
112 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
112 | Vyšohlíd Miroslav | Jiříkov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
117 | Hotový Jiří | Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
117 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
119 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
119 | Holý Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
119 | Hrabě František | Rumburk | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
119 | Müller Tomáš | Litoměřice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
119 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
124 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Kolář Jan | Louny | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
128 | Gros Milan ml. | Teplice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
128 | Pavelka Petr | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
130 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
130 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
130 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
130 | Vaněk Michal | Litoměřice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
134 | Heřt Milan | Louny | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
134 | Ježek Jiří | Podbořany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
134 | Valha Josef | Žatec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
137 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
137 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
137 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
140 | Jurajda Jaroslav | Jiříkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
140 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
140 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
140 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
144 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
144 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
144 | Moc Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
144 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
144 | Stožický Vlastimil ml. | Jiříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
149 | Aulický Miroslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
150 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
150 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
150 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
150 | Šebek Bedřich | Šluknov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
154 | Armstark Ondřej | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
154 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
154 | Pěnička Radek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
154 | Syrovátka Jan | Chřibská | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
154 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
159 | Adámek ml. | Jiříkov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
159 | Moravčík Petr | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
159 | Zajíček Luboš | Liboteřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
162 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
162 | Máder Jan | Radvanec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
162 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
162 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
162 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
162 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
168 | Dologová Iveta | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
168 | Gemer Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
168 | Horáček Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
168 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
168 | Lacina Stanislav | Rumburk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
173 | Bartoň Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
173 | Kroupa | Děčín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
173 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
176 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
176 | Bielik Marcel | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
176 | Vojíř Radek | Podbořany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
176 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
180 | Davidová Nikola | Chomutov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
180 | Prokop Josef ml. | Jeníkov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
180 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
180 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
184 | Daliman Ladislav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
184 | Denisov Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
184 | Pšenička Jaromír | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
184 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
184 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
184 | Žampach Jakub | Lovosice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
190 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
190 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
190 | Kohout Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
190 | Molnár Jan | Louny | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
190 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
190 | Vodička Jiří | Varnsdorf | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
190 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
197 | Cína Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
197 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
197 | Jaššo Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
197 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
197 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
197 | Sejkora Jan | Lipová | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
197 | Čáha František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
204 | Bauer Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
204 | Bernatík Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
204 | Fabera Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
204 | Fric Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
204 | Hlíza Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
204 | Koudela Květoslav ml. | Louny | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
204 | Koudelka Květoslav st. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
211 | Adámek Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
211 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
211 | Blatný | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
211 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
211 | Kokeš Radovan | Krásná Lípa | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
211 | Kubíče Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
211 | Michna Dalibor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
211 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
211 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
211 | Souček Michal | Kladno | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
211 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
222 | Janda Vlastislav | Česká Kamenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
222 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Prokop Josef st. | Jeníkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Váleček Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
229 | Brondoš Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
229 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
229 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
229 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
229 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
229 | Vojíř Josef | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
229 | Závěta Miroslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
229 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
237 | Barton Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
237 | Bieliková Naděžda | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
237 | Burda Antonín | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
237 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
237 | Klobouk Tomáš | Žatec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
237 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
237 | Koprolín David | Velký Šenov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
237 | Neubauer Jakub | Jiříkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
245 | Antony Pavel | Lubenec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
245 | Boštík Hynek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
245 | Brabec Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
245 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
245 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
245 | Svoboda Pavel | Krásná Lípa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
245 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
245 | Vodička | Varnsdorf | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
245 | Zahrádka Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
254 | Bubeníčková Eliška | Štětí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
254 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
254 | Chramosta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
254 | Hlaváč Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
254 | Huml Radim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
254 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
254 | Skotnica Richard | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
254 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
254 | Zátka Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
263 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
263 | Kubeš Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
263 | Pavelka Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
263 | Postředník Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
263 | Rödlová Hana | Smolnice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
263 | Vykoukal Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
269 | Krupka Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
269 | Lenweber Zdeněk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
269 | Turek Michal | Štětí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
269 | Vokřínek Dominik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
269 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
274 | Dubravec MIlan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
274 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Gros Milan | Teplice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Muklí Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
274 | Tůma Michal | Rumburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
274 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
281 | Borovka Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Hriadel Štefan | Chřibská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Neubauer Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Sekera Miroslav | Litměřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
289 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
289 | Kettner | Děčín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
289 | Mařík Karel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
289 | Nepovím Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
289 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
289 | Ráža Aleš | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
289 | Zellerová Kristýna | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
296 | Berka Marcel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
296 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
296 | Koudelka Květoslav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
296 | Málek Lukáš | Dolní Podluží | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
296 | Pacáková Jana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
301 | Bielik Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
301 | Dvořák Josef | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
301 | Hašek Petr | Smolnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
301 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
301 | Karkule Luboš | Chřibská | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
301 | Kubelka Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
301 | Müllerová Olga | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
308 | Bačovin Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
308 | Kubíčová Jana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
308 | Reintsch Rudolf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
308 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
308 | Žáček Zdeněk st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
313 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
313 | Krajčír Vlastimil | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
313 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
313 | Slavík Ladislav | Zákupy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
317 | Zakharová Lena | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
317 | Čmugr Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
317 | Šafránek Ondřej | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
320 | Jirák Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
320 | Matějka Patrik | Chomutov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
320 | Skopalová Pavlína | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
320 | Ďuračka Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
324 | Formánek Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
324 | Fryšová Jaroslava | Unhošť | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
324 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
324 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
324 | Rentsch Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
324 | Šedivý Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
330 | Kohel Michal | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
330 | Petrik Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
330 | Rálek Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
330 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
330 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
335 | Bláha Ladislav | Děčín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
335 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
335 | Ciprián J. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
335 | Ctibor Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
335 | Kryner Miloslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
335 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
335 | Zeman Jiří | Lipová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
335 | Zita Jiří | Hříškov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
335 | Šebesta Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
344 | Bartl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Bittner Václav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Chlodilová Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Ciprián M. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Daliman Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Dančo | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Drahovzal Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Drábek Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Dvořák Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Fric Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Hampejs Miroslav | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Hanisch Petr | Rybniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Horvát Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Horák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Hána | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Jindra Bronislav | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Karlík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Kučera Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Lorenc Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Lovas Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Lukášek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Mareš Vít | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Michalec Jiří | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Mikoláš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Multan Igor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Máchal | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Müller Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Měkota Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Nagy Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Nebeský Bohuslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Nepovím Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Neumann Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Němeček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Orlovský Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Papež Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Pašikovský Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Plachý Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Pohořelý Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Pospíšil Tomáš | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Potužák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Roháč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Rudl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Rychlý | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Synek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Tattermusch Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Vavřinec Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Vocásek Jaroslav st. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Volf Jiří | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Zetka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Čuda Jakub | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Říha Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
344 | Šimon Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Šticha Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
344 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |