Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
2 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
3 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
4 | Doležalová Lída | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
5 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
6 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
6 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
8 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
9 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
11 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
12 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
13 | Mikešová Martina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
14 | Vágenknechtová Silvie | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
15 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
16 | Juhošová Jana | Rybitví | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Teplá Iveta | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
18 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
18 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
18 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
23 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
23 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
25 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
26 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
26 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 |