Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
1 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
3 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
3 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
5 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
5 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
7 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
7 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
9 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
11 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
11 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
13 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
13 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
17 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
17 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
19 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
19 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
21 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
21 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
23 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
23 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
25 | Halíř Jiří | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
25 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
27 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
27 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
29 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
29 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
31 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
31 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
33 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Suchá Diana | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
35 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
35 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
37 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
37 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
39 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Kliment Jan | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Mach Václav | Pernink | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Poláček David | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
39 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Subrt Jan | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Vitner Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Šesták Václav | Plzeň | 1 | 7 | 7 | 7.00 |