Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 80 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
2 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
3 | Mach Václav | Pernink | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
4 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
5 | Čori Petr | Chodová Planá | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
7 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
8 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
9 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
10 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
11 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
11 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
13 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
14 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
15 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
16 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
17 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
18 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
18 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
20 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
20 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
22 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
22 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
24 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
24 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
24 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
24 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
28 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
29 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
29 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
29 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
29 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
33 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
33 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
33 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
33 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
38 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
38 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Hořínský Tomáš | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
40 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
40 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
40 | Pešek Jiří | Řeřichy | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
44 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
45 | Motl František | Bečov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
46 | Dvořák Tomáš | Chodov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
49 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
49 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
49 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
52 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
53 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
54 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
54 | Kopřiva Karel | Aš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
56 | Poláček David | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
56 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
58 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
58 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
61 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
61 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Šimt Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
65 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Jindra Tomáš | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
67 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
69 | Bauer František ml. | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
69 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 7 | 7 | 7.00 |