Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 217 | 242 | 30.25 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 11 | 216 | 311 | 28.27 |
3 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 14 | 200 | 326 | 23.29 |
4 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 183 | 187 | 26.71 |
5 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 18 | 177 | 360 | 20.00 |
6 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 145 | 175 | 14.58 |
7 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
8 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
9 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
10 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
11 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
12 | Nováková Renata | Hrobice | 6 | 63 | 63 | 10.50 | |
13 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
14 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
16 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
17 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
19 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
20 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
21 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
22 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 5 | 5 | 5.00 |