Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bareš Vladimír | Slepotice | 18 | 229 | 432 | 24.00 | |
2 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 13 | 197 | 279 | 21.46 | |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 16 | 191 | 339 | 21.19 |
4 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 8 | 187 | 206 | 25.75 | |
5 | Musílek Petr | Chotěboř | 8 | 145 | 154 | 19.25 | |
6 | Vybíral Karel | Semily | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
7 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 9 | 87 | 97 | 10.78 |
8 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
9 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
9 | Niems Martin | Přelouč | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
11 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
11 | Říčař David | Zdelov | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
13 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
14 | Tomiška Damián | Orel | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
15 | Novák Jan | Libišany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
16 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
17 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
17 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 22 | 22 | 7.33 |
19 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
20 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
21 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
21 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 3 | 15 | 15 | 5.00 |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
24 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
25 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
26 | Růžička Václav | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |