Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
2 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
4 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
10 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
11 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
12 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
15 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
16 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
17 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
18 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
19 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
20 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
22 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |