Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 25 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
2 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
4 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
6 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
7 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
9 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
10 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
11 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
13 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
15 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
17 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
17 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
19 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
23 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
24 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
25 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |