Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 659 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 11 | 241 | 345 | 31.36 |
2 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 11 | 229 | 308 | 28.00 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 214 | 455 | 21.67 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 209 | 209 | 34.83 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 198 | 277 | 27.70 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 20 | 196 | 421 | 21.05 |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 18 | 195 | 387 | 21.50 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 14 | 194 | 332 | 23.71 |
9 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 190 | 200 | 28.57 | |
10 | Žemlička Radek | Slatiňany | 10 | 188 | 244 | 24.40 | |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 17 | 185 | 342 | 20.12 |
12 | Kučera Lukáš | Dašice | 10 | 179 | 224 | 22.40 | |
13 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 176 | 366 | 19.26 |
14 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 8 | 175 | 216 | 27.00 | |
15 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 14 | 170 | 285 | 20.36 |
16 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 11 | 168 | 229 | 20.82 |
17 | Brendl Patrik | Lanškroun | 7 | 167 | 181 | 25.86 | |
17 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 9 | 167 | 187 | 20.78 |
19 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 5 | 165 | 165 | 33.00 |
19 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
21 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 164 | 350 | 16.67 |
21 | Nováková Renata | Hrobice | 16 | 164 | 280 | 17.50 | |
23 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 18 | 161 | 254 | 14.11 |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 154 | 236 | 16.86 |
25 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
26 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 149 | 190 | 19.00 |
27 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 13 | 146 | 237 | 18.23 |
27 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
29 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 145 | 154 | 22.00 |
30 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 10 | 143 | 147 | 14.70 |
31 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
32 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
33 | Takács Pavel | Světnov | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
34 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 134 | 175 | 14.58 |
35 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 133 | 154 | 17.11 |
36 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 8 | 132 | 138 | 17.25 | |
37 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
38 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 125 | 256 | 15.06 |
38 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
40 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
40 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 10 | 121 | 148 | 14.80 |
42 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
42 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 7 | 119 | 120 | 17.14 | |
44 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
45 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
46 | Pleskot Jan | Hrobice | 10 | 111 | 131 | 13.10 | |
47 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
48 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 107 | 158 | 13.17 |
49 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
50 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 103 | 103 | 20.60 |
51 | Pryl Stanislav | Pardubice | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
52 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 97 | 101 | 14.43 | |
53 | Provazník Jiří | Dřenice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
54 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
55 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
56 | Otradovský Josef | Lanškroun | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
57 | Ficner Jiří | Lanškroun | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
57 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
57 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
60 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 87 | 87 | 14.50 |
61 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
62 | Hladík Jiří | Častolovice | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
62 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 82 | 84 | 10.50 |
64 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
64 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
66 | Šuchal Juraj | Markovice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
67 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
67 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
67 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
70 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
71 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 77 | 86 | 10.75 |
72 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
72 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
74 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
75 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
76 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
76 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
76 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
76 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
76 | Pešek Jan | Chrudim | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
81 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
82 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
82 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
84 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
85 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
86 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
87 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
87 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
89 | Samek Tomáš | Vrdy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
90 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
91 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
91 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
93 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
93 | Vávra Luboš | Lanškroun | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
95 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
95 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
97 | Hurt Martin | Zbraslavice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
97 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
99 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
100 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
100 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
102 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
103 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
104 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
104 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
106 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
107 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
107 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
107 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
107 | Pešková Natálie Dana | Chrudim | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
111 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
112 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
112 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
112 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
115 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
118 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
118 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
118 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
121 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
121 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
121 | Koníř Aleš | Pardubice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
124 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
124 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
124 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
124 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 7 | 41 | 42 | 6.00 | |
124 | Košnar Lukáš | Časy | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
124 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
130 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
130 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
130 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
133 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
133 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
135 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
135 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Krejčí Josef | Březina | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Němcová Hana | Nasavrky | 6 | 38 | 38 | 6.33 | |
135 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
142 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
142 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
142 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
142 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
142 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
147 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
147 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
147 | Hudský Jonáš | Předměřice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
147 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
151 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
151 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
151 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
151 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
155 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
155 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
155 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
155 | Hoksy Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
155 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
155 | Kůrka Pavel | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
155 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
162 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
162 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
162 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
162 | Lukášek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
162 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
162 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
162 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
169 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Hubička Tomáš | Brloh | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Petružálek Radim | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Soural Karel | Hrobice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
169 | Vavroušková Zuzana | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
169 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
180 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Chaloupka Radek | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
180 | Hanuš Pavel | Pardubice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
180 | Horák David | Luže | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
180 | Karel Vratislav | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Štajdl Petr | Mohelnice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
180 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
180 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
193 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Hyxa Jakub | Medlešice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
193 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
193 | Šimon Adam | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
193 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
202 | Bezdíček Matěj | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Brožek Adam | Litomyšl | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
202 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Hubáček Matěj | Ostřetín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Mazour Petr | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
202 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
209 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
209 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
209 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Jáchimová Šárka | Vysoké Chvojno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
209 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
209 | Šimonová Izabela | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
209 | Švejk Adam | Rozhovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
217 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
217 | Jansa David | Holice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
217 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
217 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
217 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
217 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
217 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
224 | Bezdíček Filip | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
224 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
224 | Hromádko Šimon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
224 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
224 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
224 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
224 | Markl František | Ostřetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
224 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
224 | Vytlačil Lukáš | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
224 | Šnobl Marek | Srch | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
224 | Šubrt Dominik | Turkovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
235 | Dinter Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
235 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Horák Martin | Doubravice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Krč Michael | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
235 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Studničková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
235 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
235 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
235 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
235 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
246 | Hlaváčková Kateřina | Srch | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Kotek Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
246 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
246 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
246 | Záruba Petr | Blato | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
255 | Barešová Jitka | Slepotice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Crkal Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
255 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
255 | Karaba Josef | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Kosina Marek | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Martínková Zuzana | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
255 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
255 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Tomáš Vít | Pohránov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
255 | Voženílek Adam | Jezbořice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
255 | Šturmová Amálie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
268 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Horáková Soňa | Doubravice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
268 | Vonka Daniel | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
268 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
277 | Bureš Břetislav | Prostějov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Jícha Jakub | Smilovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Novotný Milan | Mezihoří | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
277 | Pilný Roman | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
277 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
277 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
277 | Žemličková Pavlína | Slatiňany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
290 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Kostlán Jaroslav | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
290 | Mendl Radek | Telč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Schejbalová Radka | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
290 | Tomyšinec Vadim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
290 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
290 | Zachařová Valentýna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
290 | Štěpánek Roman | Hrobice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
290 | Žemličková Jana | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
306 | Bártek Milan | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Felgr Milan ml. | Potštejn | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Myška Milan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
306 | Pechová Veronika | Púchov | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
306 | Peřina Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
306 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
306 | Vojtíšek Lukáš | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
318 | Blažek Matěj | Pardubice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
318 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Doležal Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
318 | Fianda Gabriel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
318 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
318 | Krajňák Ivan | Presy | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
318 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
318 | Kramařík Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
318 | Kunart Aleš | Rokytno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
318 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
318 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
318 | Starý Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
318 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
336 | Aleksandrov Aleksander | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Herger Matias | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Jelínek Libor | Třibřichy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Mokrá Jana | Najdek | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
336 | Netolická Halina | Bylany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
336 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
336 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
347 | Benda Marek | Újezd | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Bumbálek Ctirad | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Schejbalová Sofie | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Studničková Adéla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
347 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
347 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
360 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Kokeš Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
360 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
360 | Lebedová Iva | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
360 | Pácl Jaromír | Ústí nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Rosypal Petr | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Schejbalová Agáta | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
360 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
360 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
375 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
375 | Hlaváček Milan | Srch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Hypšman Pavel | Hrobice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
375 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Pešek Jakub | Bylany | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
375 | Samek Karel | Vrdy | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
375 | Severýn Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
375 | Souralová Alena | Hrobice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
375 | Stašov Miroslav ml. | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
375 | Svoboda Miroslav | Svídnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Višňák Tobiáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
375 | Zeman David | Chrudim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
375 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
392 | Bartoš Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
392 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Havlíček Oldřich | Srch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
392 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Křivda Petr | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Pištěk Tadeáš | Lipoltice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
392 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Šubry Vlastimil | Turkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
392 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
408 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
408 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Jirásek Dominik | Medlešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Preisner Marek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
408 | Rezek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
408 | Sejkora Tomáš | Osík | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Starý Adam | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Stýblo Martin | Vilémov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Stříteský Oldřich | Klešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
408 | Uhlíř Karel | Letohrad | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
408 | Višňák Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
408 | Vlasič Ladislav | Pohránov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
426 | Bican Aleš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Bicanová Veronika | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Blahník Tobiáš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
426 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Kořínek Jakub | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
426 | Kruml Michal | Habry | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Machač Václav | Drahov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Macháček Josef st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
426 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Zelinger Milan | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
426 | Žďárek Jan | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
439 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
439 | Gregor Lukáš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
439 | Hrabal Miroslav | Brloh | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
439 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
439 | Procházka Josef | Dolní Bučice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
439 | Profous Patrik | Chrudim | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
439 | Pírek Marcel | Ruda nad Moravou | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
439 | Zelenka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
439 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
448 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Gerbely Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
448 | Kavenský David | Dašice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
448 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Mudroch Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
448 | Málek Radek | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Petříček Jan | Poběžovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
448 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Provazník Šimon | Stolany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
448 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
463 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Dvořák Luděk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
463 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Jelínek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
463 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Kostlán Jakub | Litomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Stašov Miroslav st. | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
463 | Tomčík Patrik | Vyžice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Udržal Martin | Dolní Ředice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
463 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
463 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
475 | Božilová Pavlína | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
475 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
475 | Felgr Milan | Stradouň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Jansa Jan | Lanškroun | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
475 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
475 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Košnarová Veronika | Časy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Zavoral Josef | Litomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
475 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
486 | Bartoš David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
486 | Beneda Roman | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Dohnal David | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Dyntr Aleš | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Dyntr Jakub | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Jandík Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Král Marek | Holetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Novák Jiří | Medlešice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Stuchlý Richard | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Sychra Filip | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Zahradník Roman | Platenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
486 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
514 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
514 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
514 | Kuba Dan | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
514 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
514 | Samková Pavlína | Vrdy | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
514 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
514 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
521 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Kvapil Jan | Hrobice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Navrátil Aleš | Chrudim | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Sadský Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
521 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
521 | Černohubý Jiří | Hrobice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
531 | Dvořák Radek | Pardubice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
531 | Gronka Jan | Svitavy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
531 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
531 | Holeček Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
531 | Kruml Josef | Čečkovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
531 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
531 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
538 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
538 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
538 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
538 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
538 | Kavenský Jaroslav | Dašice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
538 | Mariel Zbyněk | Litomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
538 | Pitřík Martin | Přelouč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
538 | Pištěk Matěj | Lipoltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
538 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
538 | Roček David | Mikulovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
548 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Benda Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Bielčik Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Brychta Michal | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Bulaj Antonín | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Chudárek Šimon | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Chytil Václav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Chápek Petr | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Collia Daniel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Drbal Jan | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Dvořák Leoš | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Dvořák Luděk | Zábřeh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Dvořák Radek | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Fišerová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Franěk Luděk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Hanušová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Hnízdil Libor | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Horník Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Janota Mároš | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Jíra Matyáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Kalášek Roman | Doubravice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Klejch Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Klouček Samuel | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Kolář Vít | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Konečná Daniela | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Korbel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Koros Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Kosík Matouš | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Krajč David | Staré Jesenčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Laštůvka Jaroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Mach Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Macháček Patrik | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Novák František | Vraclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Němec Martin | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Paukrt Radovan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Pešek Jan ml. | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Pleskot Jaroslav | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Pohl Jan | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Polívka Vojtěch | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Potůček Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Prchal Matěj | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Prchalová Jitka | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Preisler Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Preisler Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Ptáček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Puhavá Michaela | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Samek Zdeněk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Skalický Pavel | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Sobotka Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
548 | Teplica Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Tomyšinec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Vajrauch Lukáš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Vančura Jan | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Vavroušek Antonín | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Vaňková Karolína | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Vodrážka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Wejda Michal | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Wejda Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Wejda Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Šmíd Vladislav | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Šmídová Kristýna | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Šolínová Adéla | Rokytno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Špaček Dominik | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Štěpánek Adam | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
548 | Švadlenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
548 | Švec Petr | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 |