Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 899 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 14 | 218 | 355 | 25.36 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 214 | 329 | 25.31 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 13 | 212 | 314 | 24.15 | |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 210 | 233 | 33.29 | |
5 | Moravec Pavel | Čejov | 9 | 201 | 242 | 26.89 | |
6 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 190 | 190 | 31.67 |
6 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 8 | 190 | 224 | 28.00 |
8 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 8 | 188 | 203 | 25.38 | |
9 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 11 | 186 | 286 | 26.00 | |
10 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 182 | 332 | 22.13 |
11 | Mokrá Jana | Najdek | 10 | 180 | 193 | 19.30 | |
12 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 176 | 213 | 17.75 | |
13 | Soukup Ivo | Třebíč | 9 | 163 | 189 | 21.00 | |
14 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
15 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 9 | 153 | 171 | 19.00 |
16 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 9 | 152 | 183 | 20.33 | |
17 | Kopic Milan | Humpolec | 7 | 148 | 149 | 21.29 | |
18 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 147 | 158 | 17.56 |
19 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 145 | 150 | 15.00 | |
20 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 9 | 143 | 165 | 18.33 | |
20 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
22 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 9 | 142 | 166 | 18.44 | |
23 | Novák Radek | Blatnice | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
24 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 8 | 136 | 142 | 17.75 | |
25 | Koutný Martin | Lažany | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
26 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
27 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
28 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 125 | 126 | 18.00 | |
29 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 7 | 123 | 126 | 18.00 | |
29 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 123 | 140 | 11.67 | |
31 | Riedl Filip | Humpolec | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
32 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 7 | 118 | 124 | 17.71 | |
33 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 8 | 114 | 132 | 16.50 | |
34 | Hlaváček Karel | Humpolec | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
34 | Průša Vladimír | Želetava | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
36 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 108 | 109 | 15.57 | |
37 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 106 | 107 | 15.29 | |
37 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
39 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
40 | Raniak Martin | Třešť | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
41 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
42 | Škorpík Daniel | Písečné | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
43 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
44 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
45 | Zavřel Jan | Pomezí | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
45 | Škoda František | Pacov | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
47 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
47 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
49 | Slavík Tomáš | Humpolec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
49 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
51 | Mendl Radek | Telč | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
52 | Riedl Michal | Humpolec | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
53 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 7 | 77 | 78 | 11.14 | |
54 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
55 | Klouček Jan st. | Branná | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
55 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
57 | Bukáček Pavel | Křižánky | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
57 | Kovařík Patrik | Humpolec | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
57 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
57 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
61 | Slavík Jaromír | Humpolec | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
62 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
63 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
64 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
64 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
64 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
67 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
68 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
68 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
70 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
71 | Matej Milan | Třebíč | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
71 | Prchal Jan | Lučice | 7 | 63 | 65 | 9.29 | |
71 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
74 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
74 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 6 | 62 | 62 | 10.33 | |
76 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
77 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
77 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
79 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
79 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
81 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
82 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
82 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
84 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
85 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
85 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
87 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
87 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
89 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
89 | Bureš Václav | Nová Ves | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
89 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
89 | Tecl Petr | Tábor | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
89 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 52 | 53 | 7.57 | |
94 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
95 | Horák Jan | Brno | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
95 | Nguyen Ding Hoc | Havlíčkův Brod | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
95 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
95 | Šimánek Jakub | Rouštany | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
99 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
99 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
99 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
99 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
103 | Hnilička Radomír | Kunštát | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
103 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
105 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
105 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
107 | Matal Karel | Černá Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
108 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
108 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
108 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
108 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
108 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
113 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
113 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
115 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
115 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
115 | Nekula Libor | Dobroutov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
115 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
119 | Bureš Michal | Jihlava | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
119 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
119 | Dubský František | Mirovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
119 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
123 | Břeň Emil | Jimramov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
124 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
124 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
124 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
124 | Bernard Michal | Milín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
124 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
124 | Skala Josef | Skřivánek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
124 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Škorpík František | Písečné | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
134 | Jánský František | Dačice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Krtek Aleš | Humpolec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
134 | Neuber Jan | Čejov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
137 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
137 | Miček František | Křetín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
137 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
137 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
141 | Beránek Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
146 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
146 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
146 | Matějka Václav | Nové Hrady | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
146 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
146 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
146 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
152 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
152 | Hanzal Ondřej | Želetava | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
152 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
152 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
152 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
152 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
152 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
159 | Barát Richard | Brno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
159 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
159 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
159 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
159 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
159 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
165 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
165 | Kučera Vlastislav | Třešť | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
165 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Ochrana Václav | Měřín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
165 | Suchomel Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
175 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Máca Karel | Lovětín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
175 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Pevný Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
175 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Sedláček Radek | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
175 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
185 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
185 | Bartůšek Jaroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
185 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
185 | Hrnčíř Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
185 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
185 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
185 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
185 | Nekula František ml. | Dobroutov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
185 | Nápravník Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
185 | Truhlář Václav | Znetínek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
185 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
196 | Aichler Ludvík | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
196 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Cveček Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
196 | Kaláb Vladimír | Jihlava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Novotný Milan | Dešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
196 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Vašků Jan st. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
196 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
196 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
196 | Žemla Marián | Hostivař | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
212 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
212 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
212 | Kanev Štěpán | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
212 | Krejčí Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
216 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Kolář Radim | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
216 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Mrskač jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
216 | Ondráková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
216 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Soukup František | Lovětín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
216 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
216 | Vymazal Lubomír | Senice na Hané | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
216 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
229 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
229 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
229 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
229 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
229 | Zákostelecký Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
229 | Černovická Alice Lucie | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
229 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
229 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
237 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Hort Jan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
237 | Kováč Jan | Třebíč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Kráčmar Jiří | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Mach Zdeněk | Zálesí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
237 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Plát František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
237 | Procházka Vít | Velká nad Veličkou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Pěta Josef | Lazinov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
237 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
237 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
249 | Bárta František | Branná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
249 | Konšel Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
249 | Kudláč David | Hodov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Raniak Milan | Třešť | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
249 | Sláma Martin | Dlouhá Ves | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Tecl Miloslav | Pozovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
249 | Vojáček Milan | Lípa | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
249 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
249 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
263 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Kalenda Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
263 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Pospíšil Jan | Jevíčko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
263 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
263 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
276 | Dieta Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
276 | Dohnal Stanislav | Opatov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
276 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
276 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Perfek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Smazal Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
276 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
288 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
288 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Palutka Daniel | Vedrovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
288 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Přikryl Radim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
288 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
288 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
300 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Filouš Roman | Osová Bítýška | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Frenc Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
300 | Horák Jan | Herálec | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
300 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
300 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Vyhnalík Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
300 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Zeman Rostislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
300 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
312 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Bártová Hana | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Horák Ivan | Včelnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
312 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Schmid David | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
312 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Valentová Barbora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
312 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
312 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
312 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
331 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
331 | Koten Petr | Jihlava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
331 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
331 | Kutal Vít | Jimramov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
331 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
331 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
331 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
331 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
331 | Pešák Milan | Nižkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
331 | Staňa Jan | Vedrovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
331 | Strnadová Adéla | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
331 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
331 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
344 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Daniel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Huserek Marek | Rožná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Ivančič Ivan | Břeclav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Jeřábek Václav | Třešť | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
344 | Kárníková Zuzana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
344 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
344 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Svárovský David | Čejov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
344 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
360 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Jakubec Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
360 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Mejdrech Martin | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
360 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
368 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Hrbek František st. | Hlavňov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Kasík Jan | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Koťara Michal | Krásná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Přibyl Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
368 | Roman František | Staré Hobzí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Sklenář Jan | Bohdalec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
368 | Vlček Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
368 | Šimánková Anna | Chlum u Lučice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
385 | Bauer Jiří | Kunštát | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
385 | Horáček Jakub | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Jokl Tomáš | Střítěž | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Kahoun Jaroslav | Okrouhlička | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Marek Pavel | Přerov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Slabý Milan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
385 | Stránský Štefan | Přibyslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Šulista Oldřich | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
385 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
395 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
395 | Chadraba Petr | Nešovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
395 | Eis Martin | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Jungwirt Milan | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Klusák Milan | Jihlava | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
395 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
395 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Musil Petr | Herálec | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
395 | Navrkal Lukáš | Plešice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Nekula Tadeáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
395 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
395 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
410 | Chudárek Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Dioszeghi Juraj | Lípa | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
410 | Eigl Michal | Lipnice nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Jirák Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
410 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Musil Milan st. | Keřkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Skála David | Kochánov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Starosta Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
410 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
410 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
422 | Glogovský Michal | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Jirků Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
422 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Majerová Zuzana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
422 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
422 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Svoboda Stanislav ml. | Čejov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
422 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
422 | Škorpíková Šárka | Počátky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
433 | Aichler Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
433 | Beránková Radka | Květnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
433 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Musil Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
433 | Nousek Ondřej | Humpolec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Skromný Josef | Hrubšice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
433 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
433 | Staněk Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
433 | Tůma Roman | Jemnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
433 | Valenta Vít | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
433 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
446 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Klapálek Zdeněk ml. | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Krejčí Matěj | České Budějvice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Pavliš Michal | Libice nad Doubravou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Skala David | Skřivánek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
446 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
461 | Halapačková Lýdie | Humpolec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Jaša Adam | Velké Mezíříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Kalášek Michal | Jimramov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
461 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Vašků Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
461 | Čech Michal | Počátky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Šlechtický Jiří | Velký Beranov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
461 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
472 | Beránek Petr | Květnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
472 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
472 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
472 | Kvapil Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
472 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
472 | Landa Miloš | Sirákov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
472 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
479 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
479 | Binder Petr | Nové Syrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
479 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
479 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
479 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Med Karel | Střítež | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
479 | Pěta Jiří | Lazinov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
479 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
479 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
496 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
496 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Drdla Martin | Vysoká | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Horký Miroslav | Studénka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Klement Pavel | Kojetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Klobusovský Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Konečný Emil | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Koudelka František | Věchnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Libiš Drahoslav | Slavonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Munduch Zdeněk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
496 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Smrček Vladimír | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Starý Lukáš | Studenka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Talábová Monika | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
496 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
496 | Zajíček Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Škorpík Jan | Ubušín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
496 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
528 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
528 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
528 | Sysel Jan | Ivančice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
528 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
528 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
528 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
534 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
534 | Fiala Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
534 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Vambera Luboš | Křižánky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
534 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
544 | Beneš Marek | Ivančice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
544 | Budín Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
544 | Bělovský Josef | Humpolec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
544 | Drdlík Miloslav | Velká Bíteš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
544 | Hanák Zbyněk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
544 | Jaša Libor | Velké Meziříčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
544 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
544 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
544 | Urban Viktor | Humpolec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
544 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
544 | Šesták Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
544 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
556 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Ambroz František | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bláha Lubomír | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Bureš Břetislav | Prostějov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Chovanec Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Chovanec Jaroslav | Zruč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Dubská Jana | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Fric Luboš | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Gábor Zdeněk | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hes Ondřej | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hešík Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kadlec Václav | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kahoun Miloslav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kněžík David | Libež | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Koudelka Petr | Vranovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kovář Michal | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Križan Roman | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Kučera Ondřej | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Ložek Lukáš | Lomec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Maksant Čestmír | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Miloš Antonín | Dolní Němčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Novotný Karel | Příseka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
556 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Němec Luboš | Těchobuz | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
556 | Pavlačka Roman | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Piskač Tomáš | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Preisler Jakub | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Prosser Lukáš | Kamenice nad Lipou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Pěrka Libor | Dolní Němčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
556 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
556 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Smutný Jiří | Opatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Srník Jiří | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Urban Roman | Bystrá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Venhuda Jan | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vláčil Pavel | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vláčilová Zita | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vlček Jaroslav | Přešťovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Zeman David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Český René | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Šenkýř David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
556 | Šmíd Pavel | Sulislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
656 | Andělová Julie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Baláš Bohdan | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Baláš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Baláš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bartůšek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bartůšek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Beděra Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Benešovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Benešovský jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Berka Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Blažek Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Boháč Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Brodina Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Buchtela Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Buchtová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Buk Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Buzek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chalupa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Chlád Radek | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Chytka Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Chytka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Cigánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Dejmek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Dejmek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Doležal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Doležal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Doležalová Sabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Dočkal Stanislav | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Došková Lída | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Duben Petr | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáček Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Dvořáčková Eliška | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fatrdla Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Foitl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Fára Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Hampl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hanzal Roman | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Havelka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Herbrich Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Holomek Pavel | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hrabánková Eliška | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Hájek Radim | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Háva Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Háva Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ivoj Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jamárik Marek | Bílý Kámen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Janďourková Vanesa | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jarolímek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Jaroš Miroslav | Květnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jaša Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Jurek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kafka Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kaleja Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kalenda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kalvas Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kopic Kristián | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kostečka Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kovář Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Koťara Ondřej | Krásná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kratochvílová Věra | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Krejčí Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Krejčí Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Krejčí Milan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kristek Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kristof Marián | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Krum Tomáš | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Králík Antonín | Hrubšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Králík Zdeněk | Stříbský Mlýn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kráčmar Lukáš | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Krčál Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kubák Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kunčar Leopold | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Kuřátko Pavel ml. | Mostiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | König Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Kříž Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Lang Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Langpaul Tadeáš | Broumova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Lédl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Marek Michael | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Mareš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mikulinec Petr | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Moltaš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Mytiska Ondřej | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Navrátil Lukáš | Kutské Chvalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Nedoma Dan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Odvárka František | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ondra Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pališek Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Patočka Marek | Práče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Paulík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pavlačka Ladislav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pavlík František | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pavlík Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pařil Vladimír | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pittner Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Pokorný Josef | Luka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Procházka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pytlík Ladislav | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pácal Petr | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Pól Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Přikryl Roman | Ochoz u Tišnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Raur Josef | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Roško Adam | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Rubal Ervín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Ryšavý Josef | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Růžička Slavomír | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Sabiňok Zbyněk | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Salajka Libor | Lednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Sekera Martin | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Siman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Simonides Stanislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Simonidesová Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Sirý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Starostová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Sviták Jan | Tis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svoboda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Svoboda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Svoboda Patrik | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Svěrák Jiří | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tomáš Dominik | Stanoviště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tomíšek Adam | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Tveček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Valenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vatřík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vašík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vašíček Josef | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Veselý Adam | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vidělka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vondruška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Vopěnka Aleš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Wastl Filip | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zacha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Zmek Bořivoj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Zorník Pavel | Radošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čapek Václav | Kamenná Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čech Václav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Čermák Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šesták Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šimek Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
656 | Šimuková Kateřina | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šrámek Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Štěpánek Vít | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šujan Martin | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šír František | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
656 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |