Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 157 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vavro Milan ml. | Zeleneč | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
1 | Vavro Milan st. | Zeleneč | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
3 | Zavacký Daniel | Dolní Břežany | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
3 | Zavacký Michal | Dolní Břežany | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
5 | Jindra Jan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
5 | Válek Karel | Praha | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
7 | Ševela Miroslav | Dubňany | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
8 | Zikán Tomáš | Hořovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
9 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
9 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
9 | Nový Jan | Tábor | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
9 | Pleyer Stanislav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
9 | Šatra Jaroslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
14 | Findejs Milan | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
14 | Nekolný Josef | Český Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
14 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
17 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Píry Karol | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
17 | Suchánek Aleš | Dymokury | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Žourek Michal | Plzeň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
22 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
22 | Strmiska Hynek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
22 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
25 | Grygier Bohdan | Frýdlant nad Ostravicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
25 | Hervíř Tomáš | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Hájek Michal | Myjava | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Klusák Milan | Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
25 | Musil Petr | Herálec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Sedláček David | Blanné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Valeš Tomáš | Praha | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
25 | Šamal Stanislav | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
34 | Erlich Petr | Psáry | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Káninský Jan | Český Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Křepelka Luděk | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Musil Filip | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Říha František | Přehvozdí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
34 | Švoma Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
41 | Formánek Aleš | Praha | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
41 | Koptiš | Praha | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
41 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
41 | Zavacký Michal ml. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
41 | Štrob Jaromír | Praha | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
46 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Kolín Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
46 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Podzimek Michal | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Sedlák Bohuslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
46 | Slavíček David | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
46 | Záleský Jakub | Vodňany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
46 | Říhová Lucie | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
46 | Žemla Marián | Hostivař | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Enkrsperg Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
57 | Grygierová Marcela | Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Pražan Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
57 | Zich Martin | Tuchoraz | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
57 | Řezáč Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
63 | Adamec Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
63 | Brož Martin | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
63 | Herynk František | Újezd nad Lesy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Hájková Eva | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Míka Jiří | Milín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Rada Milan | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Sluka Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
63 | Řechtáček Karel | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Dítě Michal | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Hetmer Damián | Zwiesel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Hetmerová Hana | Zwiesel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Novotný Petr | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Čapek Ondřej | Lesonice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Špinar Zdeněk | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
83 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Szako Václav | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Tačner Ivo | Vestec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Vacek Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Vychytil Prokop | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
83 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
90 | Chour Otakar | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
90 | Hoke Daniel | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Jindráček Josef | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Jindráčková Jiřina | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Konečný Jaroslav | Zaječí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Kožíšek Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
90 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Müller Radek | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Snášel Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
90 | Šamko Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
90 | Šedivec Jiří | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
101 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Brožová Julie | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
101 | Charouz Dominik | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Kokeš Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Kůrka Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
101 | Mareš Michal | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Ouředníček Jan | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Ouředníček Jiří | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
101 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
110 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Cahák František | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
110 | Fazekaš Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
110 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Laurin Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
110 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
110 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
120 | Beneš Denis | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Budský Milan | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Budský Viktor | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Exner Ondřej | Zbraslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Feik Adam | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Franz Martin | Chabařovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Janoušek Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
120 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Kokoška Jindřich | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Loupová Antonie | Mladá Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Nová Daniela | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Plass Kamil | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
120 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Průša Roman | Vlašim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Schejbal Ivan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
120 | Sládek David | Choceň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Svejkovský Jakub | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Vejvoda Jan | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Čapek Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
120 | Čeloud Michal ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
120 | Čeloud Michal st. | Lesonice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Černý Jan | Vrátkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Čihák Jan | Tábor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Šoltysová Denisa | Beroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Šulík Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 |