Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 100 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
2 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
3 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
4 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
5 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
6 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
7 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
8 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
9 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
10 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
11 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
12 | Vacek Jan | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
13 | Beneš Petr | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
14 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
15 | Fiala Michal | Žleby | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
16 | Zink František | Polička | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Halík Jan | Sázava | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
18 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
19 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
21 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
22 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
23 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Burak Oleh | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
25 | Hampejs David | Bílina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
27 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
29 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
29 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
31 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
31 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
33 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
35 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
35 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
37 | Horák Vladimír | Hůrka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
37 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
39 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
39 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
39 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
42 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
42 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
44 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
44 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
47 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
47 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
49 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
49 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
49 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
52 | Nimko Marian | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
52 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
55 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
55 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
55 | Vobořil Karel | Říčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
58 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
58 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
60 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
63 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
63 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
63 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
66 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
66 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
69 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
69 | Ptáček Miroslav | Sadská | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
69 | Šofrle Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
72 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
72 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
72 | Turský David | Krchleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
75 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
75 | Šajbelová Zuzana | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
77 | Krejčí Radek | Pečky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
77 | Pitrmoc Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
77 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
80 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
80 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
82 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
82 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
84 | Trager Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
85 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
86 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Novotný Oldřich | Plaňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Rohocuský Štěpán | Miskovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Schneiderová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
86 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Vaňkát Richard | Český Šternberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
86 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |