Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 13 | 405 | 418 | 32.15 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 13 | 370 | 383 | 29.46 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 8 | 291 | 291 | 36.38 | |
4 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 9 | 266 | 266 | 29.56 |
5 | Novotný Jiří | Zámrsk | 9 | 255 | 255 | 28.33 | |
6 | Zeman Luboš | Semily | 7 | 239 | 239 | 34.14 | |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 228 | 228 | 38.00 |
8 | Machatý David | Jaroměř | 7 | 227 | 227 | 32.43 | |
9 | Appl Jaroslav | Žamberk | 6 | 198 | 198 | 33.00 | |
10 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
11 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
12 | Carda Radek | Opočno | 5 | 173 | 173 | 34.60 | |
13 | Hladík Tomáš | Dobruška | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
13 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
15 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 6 | 133 | 133 | 22.17 |
16 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
17 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
18 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
19 | Doležal Áda | Pardubice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
20 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
20 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
23 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
24 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
25 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
26 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
27 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
28 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |