Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 12 | 149 | 312 | 26.00 | |
2 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 148 | 239 | 23.90 |
3 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
4 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 143 | 280 | 21.54 |
5 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 139 | 224 | 28.00 | |
6 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 131 | 216 | 21.60 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 130 | 244 | 20.33 | |
8 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 128 | 217 | 21.70 | |
9 | Mokrá Jana | Najdek | 8 | 120 | 170 | 21.25 | |
10 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 6 | 117 | 138 | 23.00 |
11 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 113 | 123 | 24.60 |
12 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 106 | 129 | 18.43 | |
13 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 103 | 115 | 23.00 | |
14 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 93 | 94 | 18.80 |
14 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
16 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 6 | 92 | 100 | 16.67 |
17 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 83 | 118 | 14.75 |
18 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
19 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 5 | 80 | 81 | 16.20 |
20 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 79 | 81 | 13.50 |
21 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 76 | 100 | 12.50 | |
22 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 6 | 73 | 75 | 12.50 |
23 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
24 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
25 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
26 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
26 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
26 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
29 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
29 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
31 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
32 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
33 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
34 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
35 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
35 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
37 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
38 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
38 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
38 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
41 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
42 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
43 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
43 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
45 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
46 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
47 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
48 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
48 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
51 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
51 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
51 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
54 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
55 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
55 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
57 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |