Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 14 | 275 | 502 | 35.86 | |
2 | Musílek Petr | Chotěboř | 10 | 251 | 318 | 31.80 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 14 | 249 | 418 | 29.86 | |
3 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 15 | 249 | 409 | 27.27 | |
5 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 246 | 450 | 30.00 | |
6 | Jirásek Petr | Chotěboř | 11 | 236 | 351 | 31.91 | |
7 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 8 | 226 | 264 | 33.00 |
8 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 11 | 203 | 291 | 26.45 | |
9 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 7 | 190 | 199 | 28.43 | |
10 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 13 | 169 | 272 | 20.92 | |
11 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 11 | 151 | 192 | 17.45 | |
12 | Slavík Alexej | Vilémov | 12 | 148 | 201 | 16.75 | |
13 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 146 | 146 | 29.20 | |
14 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 145 | 145 | 48.33 |
15 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
16 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
17 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
17 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
19 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
21 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
22 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
24 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 2 | 78 | 78 | 39.00 |
25 | Grádová Denisa | Žleby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
26 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
28 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
29 | Kučera Jiří | Lužná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
31 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
32 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
33 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
34 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
36 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
37 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
37 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
39 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
40 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
41 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |