Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 99 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 3 | 127 | 127 | 42.33 |
2 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 116 | 116 | 38.67 |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
4 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
6 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
6 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
9 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
10 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
12 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
13 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
13 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
13 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
17 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
18 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
19 | Růžička Pavel | Dašice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
21 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
22 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
23 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
23 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
23 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 43 | 43 | 14.33 |
27 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
27 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
27 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
30 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
30 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
30 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
30 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
30 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
35 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
36 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
37 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
38 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
38 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 36 | 36 | 12.00 |
40 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
40 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
42 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
43 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
43 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
45 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
45 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
48 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
49 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
50 | Gančarčík Karel | Pardubice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
50 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
52 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
52 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
54 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
54 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
56 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
57 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
57 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
57 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
60 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
61 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
61 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
61 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
64 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
64 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
66 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
66 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
68 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
68 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
68 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
71 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
71 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
71 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
74 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
75 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
75 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
75 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
78 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
79 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
80 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
81 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
82 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
82 | Bican Aleš | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Blažilová Pavla | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
82 | Brůna Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
82 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Lhotan Milan | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Machač Martin | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Schejbal Libor | Holice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
82 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
82 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 |