Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
2 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
3 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
4 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
5 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
6 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
8 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
9 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
10 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
11 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
12 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
13 | Flament Pierre | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
15 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
16 | Müller Václav | Osek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
17 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
18 | Karkule Luboš | Chřibská | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
22 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
24 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
25 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
26 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
27 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
29 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
30 | Heger Andrej | Trnava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
31 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
31 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
33 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
35 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
35 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
37 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
38 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
39 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
40 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Holub Vítěslav | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Kopáček Martin | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Novák František | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Petrik Václav | Chřibská | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 |