Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1555 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 208 | 400 | 25.00 |
2 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 188 | 222 | 22.20 |
2 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 188 | 222 | 27.75 |
2 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 188 | 189 | 27.00 | |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 9 | 188 | 203 | 22.56 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 188 | 238 | 23.80 |
7 | Shershen Volodymyr | Praha | 11 | 182 | 240 | 21.82 | |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 178 | 282 | 21.69 |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 178 | 289 | 19.27 |
10 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 9 | 171 | 190 | 21.11 |
11 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 170 | 218 | 19.82 |
12 | Beneš Karel | Bílina | 9 | 165 | 174 | 19.33 | |
13 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 164 | 185 | 23.13 |
14 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 8 | 162 | 187 | 23.38 |
15 | Polák Martin | Rakovník | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
16 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 7 | 154 | 159 | 22.71 | |
16 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 154 | 265 | 16.56 | |
18 | Sudík Miloslav | Kochánky | 8 | 153 | 155 | 19.38 | |
19 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 152 | 155 | 22.14 |
19 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
21 | Krejčí Petr | Kněževes | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
22 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
23 | Mareš Pavel | Praha | 9 | 142 | 150 | 16.67 | |
24 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
24 | Rybenský Roman | Němčice | 8 | 141 | 143 | 17.88 | |
24 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
27 | Kovář Martin | Kladruby | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
28 | Pišna Celestýn | Kamenice | 17 | 138 | 191 | 11.24 | |
29 | Hložek František | Bílina | 12 | 135 | 184 | 15.33 | |
29 | Mareš Vladimír | Praha | 10 | 135 | 153 | 15.30 | |
31 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 134 | 181 | 12.93 | |
31 | Vorlíček František | Kostomlátky | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
33 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
34 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 7 | 132 | 133 | 19.00 | |
35 | Cablk Jan | Pravonín | 7 | 130 | 132 | 18.86 | |
36 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 128 | 154 | 14.00 | |
36 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 128 | 153 | 19.13 | |
38 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 127 | 137 | 19.57 |
39 | Nimko Marian | Praha | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
39 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
41 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 124 | 145 | 16.11 |
42 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 118 | 118 | 23.60 |
44 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
44 | Studený Vojtěch | Byšice | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
46 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
46 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
48 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
49 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 7 | 108 | 109 | 15.57 |
50 | Šnicer Petr | Veltěže | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
51 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
52 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
53 | Dudáš Jan | Řeřichy | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
53 | Kabát Miroslav | Třemošná | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
53 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 9 | 103 | 106 | 11.78 | |
56 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 101 | 102 | 14.57 | |
56 | Kudry Marek | Cerhenice | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
56 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
59 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
60 | Burak Oleh | Praha | 9 | 99 | 104 | 11.56 | |
60 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
62 | Puschar Viktor | Praha | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
62 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
62 | Zrnová Jitka | Benešov | 10 | 98 | 102 | 10.20 | |
65 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
65 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
67 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
68 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
68 | Zoul Marek | Žatec | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
70 | Sýkora David | Rakovník | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
71 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
71 | Rubina Vladimír | Liblice | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
73 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
74 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
74 | Slavík Alexej | Vilémov | 10 | 90 | 94 | 9.40 | |
74 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
77 | Laitner František | Kněževes | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
77 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
77 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
80 | Rejnart Jan | Teplice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
80 | Schingler Karel | Lovosice | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
80 | Studničný Daniel | Buda | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
83 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
84 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
85 | Vnouček Stanislav | Praha | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
86 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
87 | Mareš Ladislav | Praha | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
88 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
88 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
90 | Dušek Jan | Kutná Hora | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
91 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
92 | Skalický Miroslav | Příbram | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
93 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
93 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
95 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
96 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
96 | Seidl Jan | Zbiroh | 7 | 71 | 72 | 10.29 | |
96 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
96 | Vlk Petr | Rumburk | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
100 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
100 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
102 | Antoš Marek | Běchary | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
102 | Hampejs David | Bílina | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
104 | Hovorka Jan | Teplá | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
104 | Roudnický Václav | Kochánky | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
104 | Studničný Jakub | Jivina | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
104 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
108 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
108 | Loužil Vít | Kutná Hora | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
110 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
111 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
111 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
111 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
111 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
111 | Tůma Jakub | Rousínov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
111 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
117 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
117 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
119 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
119 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
119 | Václavík David | Vehlovice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
119 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
123 | Pavlíček Kamil | Praha | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
123 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
125 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
125 | Klimeš Jan | Čimelice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
127 | Bílek Milan | Zlosyň | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
127 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
127 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
127 | Řabek Filip | Břasy | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
131 | Chýle Petr | Bílina | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
131 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
131 | Svoboda Jiří | Pašinka | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
131 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
135 | Poláček Petr st. | Příbram | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
136 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
137 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 11 | 56 | 64 | 5.82 | |
137 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
137 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
137 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
141 | Fodor Petr | Třebestovice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
141 | Mach Václav | Pernink | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
141 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
141 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
145 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
145 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
145 | Solil Petr | Poříčany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
145 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
145 | Vrábel Pavel | Chlumín | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
145 | Šuchal Juraj | Markovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
151 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
151 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
151 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
151 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
155 | Dezort Jiří | Kuřivody | 6 | 52 | 52 | 8.67 | |
155 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
155 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
155 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
159 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
160 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
160 | Pavlík Tomáš | Býkev | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
160 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
163 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
163 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
163 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
163 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
163 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
168 | Daniš Petr | Kácov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
168 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
168 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
171 | Cón Lukáš | Sloveč | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
171 | Havel Jaroslav | Kladruby | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
171 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
171 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
171 | Lelek Miroslav | Neratovice | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
171 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
177 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
177 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
177 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
177 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
177 | Ptáček Radek | Rakovník | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
177 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
183 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
183 | David Martin st. | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
183 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
183 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
183 | Syrový František | Stratov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
183 | Vykydal Vojtěch | 3 | 45 | 45 | 15.00 | ||
183 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
183 | Zloský Albert | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
191 | Kovář Jan | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
191 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
191 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
191 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
191 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
191 | Šimůnek Karel | Mělník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
197 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
197 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
197 | Havelka Luboš | Drásov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
197 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
197 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
197 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
197 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
204 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
204 | Rubína Vladimír | Liblice | 7 | 42 | 42 | 6.00 | |
206 | Hora František st. | Václavy | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
206 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
206 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 41 | 41 | 6.83 | |
209 | Back Tobias | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
209 | Buchta Adam | Mělník | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
209 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Mareš Jan ml. | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
209 | Pakárek Michael | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
209 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
209 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
209 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
209 | Váňa Jindřich | Praha | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
209 | Švanda Jan | Velký Osek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
224 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
224 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
224 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
224 | Kouřimská Kateřina | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
224 | Krčma Ladislav | Přistoupim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
224 | Ladýř Josef | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
224 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
224 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
224 | Novotný Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
224 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
234 | Chábera Radek | Mlékovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
234 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
234 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
234 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
234 | Jonák Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
234 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
234 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
234 | Machač Václav | Drahov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
234 | Pekárek Marek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
234 | Picek Martin | Žďár | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
234 | Strašák Bohumil | Český Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
234 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
234 | Vlach Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
234 | Švec Michal | Kácov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
248 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Dupák Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
248 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
248 | Havlíček Martin | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
248 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
248 | Krym Petr | Kladruby | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
248 | Mareš Daniel | Krchleby | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
248 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
248 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
248 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
269 | Berka Jakub | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
269 | Bouček Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
269 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
269 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Kostolník David | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Koubek Jan | Žatec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
269 | Landyš Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
269 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
269 | Vacek Miloslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
283 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
283 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Hejda Milan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
283 | Hirman Miloš | Kladruby | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
283 | Kouřimský Antonín ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Mašlonka Jiři | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
283 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
283 | Němec Petr | Žleby | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Techlovský Jiří | Sloveč | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
283 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
283 | Urx Tomáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
283 | Vondra Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
283 | Vytyriv Volodymyr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
283 | Čipera David | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
283 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
304 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
304 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
304 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Navara Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
304 | Novotný František | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
304 | Radil Miroslav | Český Šternberk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Senko Imrich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
304 | Tvrdík Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
304 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
304 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
321 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Bašta Antonín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
321 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Ježek Martin | Kostomlaty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Kolařík Štěpán | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
321 | Melichar Ivan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
321 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Term Miroslav | Kounice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Veverka Karel | Vlašim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
321 | Vidman Václav | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
321 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Štěrba Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
321 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
321 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Beneš Jiří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
340 | Bros Josef | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Drha Václav | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Fencl Petr ml. | Kolín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
340 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
340 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Kovář Adam | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
340 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Kudry František | Cerhenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Nouzák Jakub | Bylany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
340 | Vejnar Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
340 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
358 | Boroš david | Vimperk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Cajthaml Petr | Velenice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
358 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
358 | Jonáš Filip | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
358 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Porteš Michal | Most | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
358 | Rosůlková Aneta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
358 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
358 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
358 | Svatoš Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
358 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
358 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
377 | Brandl Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Chrt Štěpán | Višňová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Dvořáček David | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Glockner Petr | Mělník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
377 | Horáček Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
377 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Kohut Mykola | Mirovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
377 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Linhart Martin | Barákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Melička Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Mikeš Pavel ml. | Trhový Štěpánov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Nekvapil Filip | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Reiser Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
377 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Steidl Jiří | Sojovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
377 | Topinka Miroslav | Senomaty | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
377 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Záhorský Petr | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
377 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
403 | Bozděch Karel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Bukač Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
403 | Hos Martin | Otín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Petřina Miroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
403 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Smutný Josef ml. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
403 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
403 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
403 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
403 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
403 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
403 | Šefl Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
403 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
422 | Cajthaml Miloslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
422 | Dvořáček Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Eliášová Barbora | Grunov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Farář František | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Hlavatá Iva | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
422 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Horvát Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Horčík Alois | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | McGregor Mike | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Pixa Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
422 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
422 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
422 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
444 | Charvát Adam | Libočany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
444 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
444 | Friedrich Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
444 | Hojdová Lucie | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
444 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Jareš Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
444 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 27 | 27 | 5.40 | |
444 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Mikeš Pavel st. | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Musil Milan | Kladruby | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
444 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Pavlík František | Březnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
444 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Ryba Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
444 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
444 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Zeman Pavel | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Šulitková Kateřina | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
444 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
468 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
468 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 26 | 26 | 6.50 |
468 | Bořil Patrik | 3 | 26 | 26 | 8.67 | ||
468 | Hrnková Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Hrudka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Hruška Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
468 | Janoušek Ondřej | Bakov nad Jizerou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
468 | Kajan Martina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
468 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
468 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
468 | Rosenbaum Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
468 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Tkáčová Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Zdráhala Petr | Všejany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
468 | Šeda David st. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
468 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
468 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
468 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
496 | Baránek Matěj | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Fejl Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Gregor Jan | Čistá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Kettner Václav | Česká Lípa | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Malý Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Malý Ondřej | Chrudim | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
496 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Novotný Václav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Odložilík Marek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Sop Petr | Zlosyň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Srb David | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
496 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
496 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
496 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
520 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Brzák Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Fořt Vladimír | Kladno | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Horych Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Jech Jiří | Lešany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
520 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Komberec Jiří ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Křikava Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Novotný Miloslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 5 | 24 | 24 | 4.80 | |
520 | Reinart Jan | Teplice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Stařec Matěj | Načeradec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
520 | Vlasák Bohuslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Čermák Jakub | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Čiperová Tereza | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Šimečíková Mariana | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
520 | Šolc Jakub | Řepov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
520 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
520 | Žížala Jan | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
552 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
552 | Friček Patrik | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
552 | Fábera Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
552 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
552 | Jindrák Tadeáš | Votice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
552 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Obert Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
552 | Sobotka Petr | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Urbancová Klára | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
552 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
552 | Šolc Ctirad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
552 | Švehlová Dominika | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
569 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
569 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
569 | Dušek Vladimír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
569 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Fišer Sebastián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Kolínský Josef | Ohoří | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
569 | Komenda Aleš | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
569 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
569 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Tahal Michal | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
569 | Tůma Miroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
569 | Vlček Jiří ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
569 | Vlček Matěj | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
569 | Šafránek Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
569 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
569 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
602 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Bandy Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Dostál Jiří st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Durst Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Etler Artur | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Fedát Milan | Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Flament Pierre | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Jánošík David | Liberec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Koudelka Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Kryštof Marián | Říčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
602 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
602 | Tonkoskhur Eugenyi | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
602 | Toth Laszló | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Vrátný Daniel | Tmaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
602 | Šimůnek Oldřich | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
602 | Šváb Hubert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
625 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Baránková Zuzana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
625 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
625 | Kielar Adam | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Kovář Milan | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
625 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
625 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
625 | Mastník Zdeněk | Nelahozeves | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
625 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Pejsar Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Vaněk Radomír | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
625 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Veselý Tomáš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
625 | Vinipol Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
625 | Váchová Dagmar | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
625 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Černohorský Pavel ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
625 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
625 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
646 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
646 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Charvát Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Hájek Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
646 | Kuba Jiří | Kolín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
646 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Martínek Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Mendl Radek | Telč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Nezavdal František | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Soukup Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Strejček Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Studičný Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Vrba Čeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Věříš František | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Zoupina Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
646 | Šnajdr Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
646 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
678 | Angelov Jan | Březovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
678 | Aujeský David | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
678 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Havlová Eliška | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Korynta Oldřich | Bystřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Kovář Jan ml. | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Mendel Michal | Otovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Mikuškovic Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
678 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
678 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Svoboda Jan | Doubrava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Tym René | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
678 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
678 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
678 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
678 | Šimáček Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
700 | Bičovský Jan | Přílepy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
700 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
700 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
700 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
700 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
700 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
700 | Kučák Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
700 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Máslo Miloš | Benešov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
700 | Novosad Rudolf | Zlosyň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Novotný Petr | Krakovany | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
700 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Paldusová Natálie | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Samek Karel | Vrdy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
700 | Schoř Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
700 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
700 | Stehlík Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
700 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
721 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
721 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Hlaváček Filip | Benešov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Holeček Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
721 | Hrinčák Oleg | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
721 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
721 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Kněžour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Langr Stanislav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
721 | Lisner Miroslav | Velká Chmelištná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Mareš Jan | Praha | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
721 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Neškodová Marie | Březnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Němeček Pavel | Praha | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
721 | Pavlík Tomáš | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Pejsar Matyáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
721 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
721 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
721 | Šimečíková Miriam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
721 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
721 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
748 | Bandy Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
748 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
748 | Bludská Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
748 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Harant Václav | Chrast | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Jelínek Josef | Hradišťko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
748 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Košnář Radim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
748 | Krátká Hana | Nižbor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
748 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Prokop Štěpán | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
748 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Tichý Petr | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Veselý Pavel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
748 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
748 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
773 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Doležal Vladimír | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Dubský František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Herlík Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
773 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
773 | Karmazín Jan | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Pacák Marek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
773 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
773 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
773 | Sochůrek Ondřej | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
773 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Svoboda Michal ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
773 | Valenta Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
773 | Valha Josef | Žatec | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
773 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
773 | Škvor Šimon | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
773 | Šoltys Jaromír | Chomutice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
798 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Antoň Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Brož Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Burian Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Fischer Sebastian | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Horník Milan | Senec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Horáková Sára | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
798 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Jánský Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Klischchun Oleh st. | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Kolář Matyáš | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Křivánek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Polívka František | Mšeno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
798 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Tůma Štěpán | 3 | 13 | 13 | 4.33 | ||
798 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
798 | Zeman Petr | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
798 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
798 | Říha | Týnec nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Šimůn Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
798 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
798 | Šíma Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
825 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Hrnka Dominik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
825 | Jindrák Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
825 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
825 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
825 | Novák Kryštof | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
825 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
825 | Rusín Vasil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
825 | Samek Tomáš | Vrdy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Simandl Hynek | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Vorel Jakub | Votice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
825 | Šácha Daniel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
843 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Bičovský Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Buriánová Kateřina | Benešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
843 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Kratochvíl Jan | Laziště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Meštrovič Michal | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Odložilík Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Polák Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Procházková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Růžička Štěpán | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Samková Pavlína | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Stefurak Andrej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Svoboda Milan | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Walter Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
843 | Zvěřina Pavel | Kladno | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
843 | Říha Jan | Týnec nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
843 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
868 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
868 | Dlask Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Horejš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Krejza Vladimír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Langer Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
868 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Schořová Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Szilvási Štefan | Lety | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
868 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
868 | Škoula Daniel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Šťastný Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
868 | Žilinský Miloslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
888 | Bičovský Josef | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
888 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Dostálová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
888 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
888 | Hořejší Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
888 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Langr Štěpán | Mnichovo Hradiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
888 | Magura Ondřej | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
888 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Roud Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
888 | Skalická Michaela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
888 | Skolanová Adriena | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
888 | Tvrdík Vojtěch | Vlastějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
888 | Škrabal Štěpán | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
906 | Bouška Václav | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Budka Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
906 | Bursa Tadeáš | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Hofman Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
906 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Kopeček Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Němcová Andrea | Poštovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Veicher David | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
906 | Veselý David | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Šerpán Josef | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
906 | Žáček Jan ml. | Ohrobec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
926 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
926 | Belaz Tobias | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Chaloupka Lukáš | Zruč nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Firl Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Fulín Jan | Struhařov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
926 | Halaška Jiří | 3 | 7 | 7 | 2.33 | ||
926 | Hrstka Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Loudíl Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
926 | Mihálik Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Müller Václav | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Obert Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Pikner Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Plíšek Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
926 | Walter Filip | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
926 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
926 | Štabla Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
950 | Bartošová Adéla | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Docke Holm | SRN | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Klement Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Matoušková Daniela | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Norov Vadim | Čáslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
950 | Novák Milan | Milovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
950 | Pavlíček Ondřej ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Prekala Maxim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Sadílek Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Schmid David | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Simandl Vratislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Stupka David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
950 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
950 | Štabla Petr ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
973 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Dostál Jiří ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
973 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Kočí Jaroslav | Blatná | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
973 | Krejčí Milan | Praha | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
973 | Kuba Roman | Miskovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
973 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Podhora Kryštof | Suchdol | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
973 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
973 | Čermák Lukáš | Libčice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
973 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
989 | Cinkeis Štěpán | Dolní Stakory | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
989 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
989 | Havlín Jiří | Veltrusy | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
989 | Jurkovič Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
989 | Kaminský Jan | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
989 | Nitsche Martin | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Poláček Oldřich | Hole | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Proč Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
989 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Sláma Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Svatoš Šimon | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
989 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Válek Marek | Hostivice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
989 | Zdvihal Jiří | Praha | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1007 | Bušek Adam | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1007 | Dziva Jurij | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1007 | Jedlička Zdeněk | Český Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1007 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1007 | Krištof Marián | Říčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1007 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1007 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
1007 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1007 | Nožková Hana | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1007 | Sýkora Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1007 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1007 | Černý Milan | Kutná Hora | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1007 | Švejnoha Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1020 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Bičovský Martin | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Bubla Rudolf | Poříčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Dvořák Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1020 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1020 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Jánský Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1020 | Klečák Martin | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Král Jakub | Javorník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Kukla Václav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1020 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Lazo Mario | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Lách Ján | Slaný | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Pacík Tomáš | Jičín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Pernica Josef | Mladá Boleslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Remta Matyáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Remta Václav | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Srnec Kryštof | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1020 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Vokolek Matěj | Mšeno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Voláková Marie | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1020 | Čipkala Lukáš | Čistá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1020 | Šubrt Jakub | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1056 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Adamec Lukáš | Černošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Andrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Backová Barbara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bartoníček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beck Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bejdl Libor | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beranová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Beď Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Blažek Jiří st. | Vyskytná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bláha Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bock Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bodzek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bohuslav Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Brejcha Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Brejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Brůža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bukač Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Burka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Bělina Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Chrastina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Cikánek Tobiáš | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Cinkeis Matouš | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dobiáš Vladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Doležalová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Dostál Josef | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Drábek Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořák Karel | Zásada | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořáková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Dvořáková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Dvořáček Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Dvořáčková Anna | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Etlerová Sofie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Fajgl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Fejt Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Fencl Dominik | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Fiala Matěj | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Fiala Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Filip Jiří | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Filip Kryštof | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Filipová Denisa | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Geissler Michal | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Golovin Michael | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Goš Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Gregor Mikoláš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Gregorová Vendula | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Grolmusová Leontýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Gruber Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Gut Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hajduk Roderik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hanč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Harant Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Hasal Pavel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hatina Milan | Kostomlaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Havel Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Havelka Martin | Koberovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Havránek Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Herlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Hladík Martin | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hlaváč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hlačina Jan | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hlačina Matěj | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hodan Petr | Roztěž | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Holeček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Holzbauer Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Horn Petr | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hroch Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Huttrová Amálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hálková Natálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Jabulka Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janata Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Jandourek Petr | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Jankovský Daniel | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Javůrek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Jelínek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Jiří Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Jonáš Alex | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Jonáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kadeřábek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kahánek Matyáš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kerouš Jakub | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Keroušová Tereza | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Klimpera Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kocourek Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kodýdek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kolář Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Komberec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Komínek Matěj | Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kopecký Alexandr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Koucký Radek | Dolní Stakory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kovář Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kramer Petr | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Krinzweig Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kubec Oldřich | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kuntoš Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kurzeja David | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kuráž Evžen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kysela Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Křehnáč Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Křeček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Laco Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Lajk Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Landa Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Langer Matěj | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Lavička Jonáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Linhart Martin | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Linhart Martin ml. | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Lukeš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Malina Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Marek Josef | Hostouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Martínek David ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Maruška Dušan ml. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Maruška Dušan st. | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Maruška Milan | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Melcer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Merzbach Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Michková Inge | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Miklas David | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mikuš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Mikuš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mokrý Tomáš | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Moravcová Ornela | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Moravský Štefan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Mucska Imrich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Murárik Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Nedobitý Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Novák Tomáš | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Nádvorník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Nádvorník Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Němec Ladislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Oberreiter Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Obšonka Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Olajošová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Olexa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Paldus Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Paur Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Percl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Pertl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Petřina Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Pešan Vojtěch | Jedomělice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pinc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Pincová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pixa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Plančár Dimitrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Plechatý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Polívka Lukáš | Střednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Ponocný Radomír ml. | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Pos Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházková Barbora | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Procházková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Prokop Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Puršl Radek | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Půhoný Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Reitmajerová Julie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rejmon Miroslav | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Richterová Lenka | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rypka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Rác Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Rýdl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Schoř Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Semerád Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Semián Bedřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Shakutalyak Ivan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Simandlová Anežka | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Sixta Jakub | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Skokan Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Skokanová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Skyba Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Slabihoudek Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Smetana Václav | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Socha Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Somov Daniel | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Spilka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Spitzerová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Staňo Ján | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Staňová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Strnad Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Struna Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Stýblo Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Svoboda Dominik | Libčice nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Svoboda Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Svoboda Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Svoboda Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Světnička Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Syrový Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Szemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Szilvasi Štefan | Lety | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1056 | Sýkora Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Treml Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Treml Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Trpáková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Tuhý Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Tuček Jiří | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Tůma Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Tůma Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Uher Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Uhlíř Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Ulrichová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Urbanová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Urbánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vaibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vampol Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vančura Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vedral Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vejražka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vejražka Čeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vele Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vele Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Veliký Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Velík Jakub | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Veverka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Veverka Lukáš | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Večíš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vinklerová Martina | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vlk Vladimír ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vodvářka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vogužel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vojta David | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vojtíšek Josef | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Volebecký Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vondráček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vontszemuv Jakub | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vožický Slavomír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vágner Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Válek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Výskot Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Věděl Zbyněk | Šanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Wala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zahradník Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zajíc Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zamrazilová Julie | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Zdobinský Lukáš | Čížovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zedníček Karel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Zumr David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Zvon Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Čech Ondřej | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Černoška Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Červenka František | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Červenka Jan | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Červený Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Čákrda František | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Čárny Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Ďurček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Řebíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Řehák Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Řezníček Štěpán | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Řihacek Jaroslav | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Říhová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Říháček Daniel | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šafránek Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šelemberk Bohumír | Hoškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šimčík Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Šimůnek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šplíchal Milan | Zderaz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Špánek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Štranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šuba Miroslav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Švec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1056 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Šíma Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Žatečka Jan ml. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Žatečka Jan st. | Přišímasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Žáček Jan st. | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1056 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |