Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 973 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 190 | 221 | 24.56 |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | 8 | 151 | 176 | 22.00 | |
3 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 9 | 150 | 171 | 19.00 | |
4 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
4 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 8 | 143 | 166 | 20.75 |
6 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 139 | 148 | 18.50 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
8 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 6 | 133 | 133 | 22.17 | |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 131 | 138 | 15.33 |
10 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
11 | Vegricht Martin | Praha | 9 | 128 | 154 | 17.11 | |
12 | Hakl Petr | Předonín | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
13 | Turský Jindřich | Krchleby | 10 | 125 | 144 | 14.40 | |
14 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 121 | 122 | 17.43 |
14 | Sudík Miloslav | Kochánky | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
16 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
17 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
17 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 8 | 107 | 109 | 13.63 | |
19 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
21 | Honc Josef | Rumburk | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
22 | Cablk Jan | Pravonín | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
23 | Vodičková Kateřina | Příbram | 7 | 94 | 95 | 13.57 | |
24 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 93 | 94 | 13.43 | |
25 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
25 | Šulc Milan | Trubín | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
27 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
27 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
27 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
30 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
30 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
32 | Hanzal Ondřej | Želetava | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
33 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
34 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
34 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
36 | Laitner František | Kněževes | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
37 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
38 | Havlíček Lukáš | Mělník | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
38 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 74 | 75 | 10.71 | |
40 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
41 | Sitta Bohuslav | Taneček | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
42 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
43 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
43 | Pešek Matěj | Zdeslav | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
45 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
46 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
47 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
47 | Mareš Vladimír | Praha | 7 | 66 | 67 | 9.57 | |
47 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
50 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
50 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
52 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
52 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
54 | Chodúr Josef | Mělník | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
54 | Halamka Luboš | Dobříš | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
54 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
54 | Vágner Jindřich | Polerady | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
58 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
59 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
59 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
59 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
59 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
59 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
64 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
64 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
64 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
64 | Svoboda Jiří | Pašinka | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
68 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
68 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
68 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
71 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
71 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
71 | Slavík Alexej | Vilémov | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
74 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
74 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
76 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
76 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
78 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
78 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
80 | Nimko Marian | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
80 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
82 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
82 | Mašek Karel | Krašovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
84 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
84 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
86 | Svitková Barbora | Příbram | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
86 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
88 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
88 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
88 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
88 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
92 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
92 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
92 | Vondráček Jiří | Měšice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
92 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
96 | Kovačka Josef | Ratboř | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
96 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
96 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
96 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
96 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
96 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
96 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
103 | Zaňka Matěj | Příbram | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
104 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
104 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
106 | Horník Milan | Senec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
106 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
106 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
106 | Svitek Filip | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
106 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
111 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Hložek František | Bílina | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
111 | Holec Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
111 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
111 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
111 | Novák Josef | Žďár | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
111 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Vrba David | Pečky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
124 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
124 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Kučera Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Zdvihal Jiří | Praha | 7 | 39 | 40 | 5.71 | |
135 | Bálek Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
135 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Pačes David | Žiželice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
135 | Tomoš Vlastimil | Bakov nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
135 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
144 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Frühaufová Miroslava | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Hasal František | Chomutice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Kloz Jaroslav | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
144 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
144 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
144 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
144 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
154 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
154 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
154 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
154 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 5 | 36 | 36 | 7.20 | |
154 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
154 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Šikovný Roman | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
167 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Kabát Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Tykva Tomáš | Nymburk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Zeman Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Šmůla David ml. | Dobřany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
177 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Helcl Josef | Mělník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Mai Marek | Kněževes | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
177 | Moc Vojtěch | Bílé Vchýnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
177 | Procházka Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
177 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
177 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
177 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
177 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
190 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Dvořák Jan | Bašť | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Hunal Jan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
190 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 6 | 33 | 33 | 5.50 | |
190 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
190 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
190 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
190 | Skotnicová Anežka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
190 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
190 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 33 | 33 | 6.60 |
203 | Beneš Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
203 | Březina Josef | Lišice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
203 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
203 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
203 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
212 | Hansl Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
212 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
212 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
212 | Müller Václav | Osek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Novotná Lenka | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
212 | Tichý Marek | Mladá Boleslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
222 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
222 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
222 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
222 | Tichý Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
222 | Turský David | Krchleby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
222 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
222 | Wawraczová Iveta | Smolnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
222 | Šindler Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
222 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
231 | Chládek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
231 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
231 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
231 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
231 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
231 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
231 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
231 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 29 | 29 | 5.80 | |
246 | Bičovský Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
246 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
246 | Křížková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
246 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
246 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
246 | Váňa Lukáš ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
246 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
253 | Burak Oleh | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
253 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
253 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Kounovský Jan | Rakovník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Mužíková Jana | Tuhaň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Novotný Lukáš | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Vohryza Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
253 | Čížek Michal | Příbram | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
272 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Dvorský Vít | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
272 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Hnízdil Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
272 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Huráček František | Tuhaň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Krejčí Jakub | Zeměchy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
272 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
272 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
272 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
272 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
286 | Aulický Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
286 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
286 | Cita Vlastislav | Česká Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
286 | Filouš Vlastimil | Tuhaň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
286 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
286 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
286 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
286 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
286 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
295 | Beran Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
295 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
295 | Kabát Miroslav | Třemošná | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
295 | Kukla Luděk | Tuhaň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Líbal Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
295 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
295 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
295 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
314 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Fiedler Miroslav | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
314 | Jakoubek Petr | Nymburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Kettner Josef st. | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Lechman Stanislav | Lovčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Podlipský František | Tuhaň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
314 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
329 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
329 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
329 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
329 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
329 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
329 | Sedláček Ondřej | Březina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
329 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
329 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
329 | Červenka František | Smečno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Böhm Aleš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Hospodka Josef ml. | Mělník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Krejza Vladimír | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
338 | Krivokapič Milan | Tuhaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
338 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
338 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
352 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
352 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Kolář Štěpán | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
352 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Mašín Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
352 | Pavlík Tomáš | Býkev | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
352 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
352 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
352 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
366 | Bráborec Jan | Újezd | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
366 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Miřatský Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Nekolný Josef | Břežany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Růžička Pavel | Dašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Tomec Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Vajner Michal ml. | Tuhaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
366 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
380 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Hejna Jiří | Dobříš | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Kynkal Ivan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
380 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 18 | 19 | 2.71 | |
380 | Novotná-Kuzma Barbora | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Novotný František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
380 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Patková Nikol | Mladá Boleslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Růžička Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
380 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Vaněk Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Veselý Josef | Benátky nad Jizerou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Veselý Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Vávra Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
380 | Štolovský Miloslav | Dolní Bousov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
380 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
409 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
409 | Flanderka Miloš | Pašinka | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
409 | Hnízdil David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
409 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Jiránek Vojtěch | Košátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Sýkorová Veronika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
409 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Škodová Andrea | Žehrov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
409 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
421 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Beránek Luboš | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Franče Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
421 | Heincová Jana | Nelahozeves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
421 | Kozák Martin | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
421 | Kubeš David | Kněžice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
421 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
421 | Raja Jan | Žďár | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
421 | Valášek Jiří | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
421 | Vidman Václav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
421 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
438 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
438 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Fencl Petr st. | Kolín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
438 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Kováč Štefan | Úvaly | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Krobot Vít | Šanov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Novotný Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
438 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
438 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
438 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
455 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Bernard Michal | Milín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Brož Richard | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
455 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Kešek Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
455 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Laitner Matouš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
455 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Tomanová Nikola | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Treml Jan | Praha | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
455 | Tůmová Tereza | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
455 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Škuthan Karel | Česká Lípa | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
455 | Šťastný Filip | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
474 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
474 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
474 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
474 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Kunst Jiří | Přepeře | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Pacal Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
474 | Procházková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
474 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
474 | Zeman Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
474 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
494 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Bím Adam | Divišov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Kozlík Jakub | 3 | 12 | 12 | 4.00 | ||
494 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
494 | Novák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
494 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
494 | Vrbický Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
494 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
510 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Adamová Adriana | 3 | 11 | 11 | 3.67 | ||
510 | Dufková Petra | Chrastava | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
510 | Hašek Pavel | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
510 | Křeček Jan | Kutrovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
510 | Picek Martin | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Sklenička Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
510 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
510 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 11 | 11 | 3.67 |
524 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
524 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Kovář Martin | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Malát Zdeněk | Úžice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Práde Lukáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Vávra František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
524 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
524 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
524 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
524 | Švecová Stela | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
539 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
539 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
539 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Kynkal Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
539 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
539 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
539 | Vališ Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
539 | Šedivý Pavel | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
551 | Drha Václav | Březnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Eiblová Natálie | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
551 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
551 | Lexová Stela | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
551 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
551 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
551 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Petráňová Karolína | Březnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Picek Jan st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Tůmová Aneta | Hořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
551 | Šmídová Veronika | Příseka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
566 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
566 | Khek David | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
566 | Kleknerová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
566 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
566 | Libich Tomáš | Úžice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
566 | Lžičař Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
566 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
566 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
566 | Trčka Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
566 | Čajko Ludvík | Milín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
566 | Šteiger Petr | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
577 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Bucek Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
577 | Eibl Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
577 | Hnilička Tomáš | Březnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Jursík Štěpán | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
577 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
577 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
577 | Novák Jaroslav | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
577 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
577 | Strnad Jan | Úžice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
577 | Váňa Lukáš st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
590 | Bystranský Max | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
590 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Hamza Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
590 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
590 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
590 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Tichý Radek | Úžice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Čipera David | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
590 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Beneš Vladimír | Hadačka | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
604 | Hadrabová Petra | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Hanzl Vojtěch | Bohouňovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
604 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Pavlíčková Natálie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
604 | Sova Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
604 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Trpkoš Pavel | Bakov nad Jizerou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Zelinka Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
604 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
604 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
618 | Bezdíček Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
618 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Doležalová Barbora | Odolena Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
618 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
618 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
618 | Přibyl Milan | Chrášťany | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
618 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Souček Milan | Chrastava | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
618 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
618 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
618 | Štěrba Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
637 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Chládek Jan | Chrastava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Chládek Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
637 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
637 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Dubský František | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Dvořák Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Horych Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
637 | Karmazín Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
637 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
637 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
637 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Pudil Petr | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
637 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
637 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
637 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
657 | Adamec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Auervek Vilém | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Bada Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Badová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Balatý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bartoň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bartoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bartošovský Bartoš | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Beho Pavel | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Berky Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Beránek Michal | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Bialonczy Matyáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Birkuš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Blažek Matyáš | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Blažek Vojtěch | Šlapanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Brand Miroslav | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Bušo Miroslav | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Běle Václav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Chládek Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Chocholouš Vojtěch | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Culík Jan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Diessner David | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dobeš Josef | Vyskeř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dobsa Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dušek Vít | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Dřevňák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Ebrt Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Eis Josef ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Felcmanová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Feri Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Forgač Lukáš | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Francák Jan | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Franz Jiří | Chlumín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Gregora Robert st. | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Gynzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hanek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Hanková Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hasal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Havlín Milan | Nebužely | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Havlíček Matyáš | Lišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Heřman František | Krsice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hobza Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Holoubek Jan | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Horníček Jakub | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hrdlička Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Hron Jiří | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hypša Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Janda Milan | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jandová Hana | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jankovič Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Janoušek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Janík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jermář Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jeřábek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Jiroš | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Jílek Jakub | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kanev Veselin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Kapoun Lukáš | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Klekner Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Klíma Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Knap Dominik | Úžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Knot Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Kohout Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kopecký Martin | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kordík Josef | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kormoš Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kovařík Miroslav | Loděnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kovář František | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kozák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Košklic M. | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Košťák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Krivokapič Martin | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kronusová Markéta | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Krušina Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kubec Michal | Vrchovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kulich Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Kučera Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Körner Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Kříž Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Lahvička | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Lajterman Lukáš | Sedlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Laurich Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Levý Jakub | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Linhart Jan ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Lukšík Vlastimil | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Malíř | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Malý Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Matouš Petr | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Matějíček Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Meixner Ladislav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Melanchuk Rostislav | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Mráz Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Mráz Kamil | Loukonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Mudrák Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Nejmanová Isabela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Neškoda Jiří ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novotný Daniel | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
657 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novotný-Kuzma Josef | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novák Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Obrajtr Tomáš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Paklík Tomáš | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Patková Petra | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pavlík František | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pavlíková Hana | Mlékojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pavlíček Kamil | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pašková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Plicková Pavlína | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Polívka František | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Porch Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Přidal Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Rameš Tobiáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ratmajer Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ratmajerová Julie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Rokyta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Rosol Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ryska Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Ryska Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Saibich ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Schwarzová Ivana | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sejkora Antonín | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sejkora Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sejkorová Kristýna | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Serbus Milan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sihelský Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Skřivánek Rudolf | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Smejkal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Soběslav Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Spousta Petr | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Srba Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Stejskal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Struha Zdeněk | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Studený Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Studený Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Suk Ondřej | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Svoboda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Svoboda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Trpkoš Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Tyrychtr David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Týnek františek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Udržal Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Uher Martin | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vajner Michal st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Valha Josef | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Valouch Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vavák Michal | Kouty u Poděbrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vodehnal Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Vojtěch Jan | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vondráček Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vošický Jan | Rataje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vágner Václav | Kly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Válek Jaroslav | Byšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Váňová Anežka | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Vítek Vojtěch | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Wüst Karel | Jivina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zahrádka Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zajac Krištov | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zajac Tadeáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zdvíhal Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zienert Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zima Marek | Mlékosrby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Íbl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Íbl Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Čajko Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Čapek Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Čermák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Ňuněz Rafael | Choťovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Řezáč Stanislav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Šantroch Patrik | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šimůnek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šmíd Jakub | Příseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šnejdar Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Špinková Sára | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Štejnar Tomáš | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šubrt Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
657 | Šťastná Daniela | Zruč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
657 | Šťastný František | Levín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |