Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové2535326.50
2Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1393939.00
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1373737.00
4Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1363636.00
5Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2353517.50
5Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1353535.00
7Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1343434.00
7Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2343417.00
9Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1333333.00
10Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1323232.00
10Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2323216.00
12Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2313115.50
12Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry2313115.50
14Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1292929.00
15Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2282814.00
16Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2272713.50
17Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1262626.00
18Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové1252525.00
18Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1252525.00
18Zeman Luboš SemilyJizera 241252525.00
21Chvála Jan SezemiceHungerfish team1232323.00
22Havrila Michal ml. Jaroměř1222222.00
22Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1222222.00
24Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1212121.00
25Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1191919.00
26Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1181818.00
26Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241181818.00
28Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1161616.00
29Havrila Michal st. Jaroměř1151515.00
30Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1141414.00
31Machatý David Jaroměř1131313.00
31Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1131313.00
31Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1131313.00
34Novotný Petr ZámrskTorpedo team1111111.00
35Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1101010.00
36Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1888.00
36Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1888.00
38Vašata Matěj Kvasiny1777.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.