Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5614 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1464646.00
2Chvála Petr SezemiceHungerfish team1454545.00
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
4Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1434343.00
5Machatý David JaroměřDream team1424242.00
6Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
7Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1404040.00
8Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241393939.00
9Zeman Luboš SemilyJizera 241383838.00
10Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1373737.00
11Kočí Josef Mnichovo Hradiště1363636.00
12Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1353535.00
13Havrila Michal ml. Jaroměř1333333.00
14Dostál Matouš Králíky1303030.00
15Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1292929.00
16Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1262626.00
17Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2252512.50
18Havrila Michal st. Jaroměř1242424.00
19Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1232323.00
19Novotný Petr ZámrskNovotňáci1232323.00
21Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1191919.00
22Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1171717.00
23Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1161616.00
23Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1161616.00
23Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1161616.00
26Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1111111.00
27Chvála Jan SezemiceHungerfish team1888.00
27Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
27Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1888.00
27Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00
27Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1888.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.