Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1093 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 15 | 251 | 526 | 35.07 |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 19 | 248 | 569 | 29.95 |
3 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 18 | 243 | 490 | 27.22 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 17 | 235 | 550 | 32.35 |
5 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 234 | 320 | 35.56 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 9 | 232 | 297 | 33.00 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 11 | 229 | 322 | 29.27 |
8 | Brendl Patrik | Lanškroun | 6 | 227 | 227 | 37.83 | |
9 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 13 | 225 | 331 | 25.46 |
10 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 224 | 338 | 28.17 |
11 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 11 | 217 | 243 | 22.09 |
12 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 8 | 214 | 232 | 29.00 | |
13 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 17 | 213 | 460 | 27.06 |
14 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 17 | 211 | 419 | 24.65 |
15 | Kondras Přemysl | Pardubice | 8 | 207 | 231 | 28.88 | |
16 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 203 | 409 | 25.56 |
17 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 196 | 196 | 32.67 |
18 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 15 | 194 | 304 | 20.27 |
19 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 14 | 193 | 298 | 21.29 |
20 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 12 | 190 | 254 | 21.17 |
21 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 189 | 232 | 25.78 |
22 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 15 | 188 | 353 | 23.53 |
23 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 15 | 186 | 319 | 21.27 | |
24 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 8 | 185 | 214 | 26.75 |
25 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 183 | 217 | 18.08 |
26 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 10 | 182 | 237 | 23.70 | |
27 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 7 | 181 | 193 | 27.57 | |
28 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
29 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 172 | 172 | 34.40 |
30 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 16 | 168 | 278 | 17.38 |
31 | John Roman | Opočno | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
32 | Švanda Radek | Česká Skalice | 11 | 165 | 206 | 18.73 | |
33 | Přibyl David | Vlčice | 12 | 164 | 250 | 20.83 | |
34 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 13 | 161 | 257 | 19.77 |
35 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
36 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
37 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 18 | 149 | 238 | 13.22 |
38 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 147 | 147 | 29.40 |
39 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 6 | 146 | 146 | 24.33 |
39 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 9 | 146 | 186 | 20.67 | |
41 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
42 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 8 | 142 | 149 | 18.63 | |
43 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 11 | 140 | 204 | 18.55 |
44 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
45 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 137 | 160 | 14.55 |
46 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
47 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 135 | 136 | 19.43 |
48 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 4 | 132 | 132 | 33.00 | |
48 | Nováková Eva | Police nad Metují | 9 | 132 | 155 | 17.22 | |
50 | Pišl Lukáš | Javornice | 7 | 130 | 131 | 18.71 | |
50 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 130 | 157 | 19.63 |
52 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 129 | 130 | 18.57 | |
53 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
54 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
54 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 120 | 120 | 20.00 |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 119 | 119 | 23.80 |
57 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 118 | 118 | 23.60 |
58 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
59 | Jaroš Marek | Hostinné | 7 | 111 | 112 | 16.00 | |
59 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 111 | 111 | 18.50 | |
61 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 109 | 110 | 15.71 | |
62 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 108 | 108 | 27.00 |
63 | Pásler Vlastimil | Spyta | 13 | 106 | 143 | 11.00 | |
63 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 7 | 106 | 107 | 15.29 |
65 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
66 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 8 | 104 | 111 | 13.88 | |
66 | Kočíř Matěj | Čankovice | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
68 | Dodek Lubor | Lupenice | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
69 | Nováková Renata | Hrobice | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
70 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
71 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
72 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 10 | 98 | 107 | 10.70 |
72 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
72 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
75 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
76 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
77 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
78 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
78 | Vlačiha David | Bačetín | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
80 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
81 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
81 | Kadlec František | Zlíč | 17 | 85 | 117 | 6.88 | |
83 | Antoš Marek | Běchary | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
83 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
83 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
83 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
87 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
88 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
89 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
90 | Zajíc David | Kamenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
91 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
92 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
92 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
92 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
95 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 7 | 74 | 80 | 11.43 | |
95 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
97 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
98 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
99 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
99 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
99 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
99 | Zdráhala Petr | Všejany | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
103 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
103 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
105 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
105 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 7 | 67 | 68 | 9.71 | |
105 | Rozinek Pavel | Pohoří | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
105 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
105 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
110 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
110 | Prokop Václav | Jaroměř | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
112 | Babka Pavel | Chloumek | 6 | 65 | 65 | 10.83 | |
112 | Waligóra Jan | Polsko | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
114 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
114 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
116 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
116 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
116 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
116 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
120 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
120 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
120 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
120 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
120 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
125 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
125 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
125 | Macháně Vojtěch | Krčín | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
125 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
129 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
129 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
131 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
131 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
131 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
131 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
131 | Šála Radek | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
136 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
136 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 55 | 55 | 9.17 |
138 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
138 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
138 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
138 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
142 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
142 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
144 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
144 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
146 | Brendlová Petra | Lanškroun | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
147 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
147 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
147 | Kubeš David | Kněžice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
147 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
151 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
152 | Chaloupka František | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
152 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
152 | Macháně Šimon | Krčín | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
155 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
155 | Tobolková Andrea | Nechanice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
157 | Fikar Matěj | Lodín | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
157 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
157 | Otman Václav | Neznášov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
157 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
157 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
162 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
162 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
162 | Kocián Jiří | Meziměstí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
162 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
162 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
162 | Nováková Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
162 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
162 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
170 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
170 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
170 | Kotyza Jan | Hlásky | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
170 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
170 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
175 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
175 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
175 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
175 | Michel Miloš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
175 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
180 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
180 | Paštika Miloš | Opočno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
180 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
183 | Carda Radek | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
183 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
183 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
186 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
186 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
186 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
186 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
186 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
186 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
192 | Bartoš Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
192 | Gurin Petr | Olešnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
192 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
192 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
192 | Průša David | Petrovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
202 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Kosina Marek | Kvasiny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
202 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
202 | Shershen Volodymyr | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
202 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
202 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
212 | Bednářová Nikola | Vysoká nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
212 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
212 | Bříza Matěj | Hostinné | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
212 | Chmelík Jiří | Stěžery | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
212 | Joudal Milan | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
212 | Mandík Martin | Nová Paka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
212 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
219 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Dúcký Ondřej | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Horáčková Eva | Jedovnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Scheiber Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
219 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
219 | Vávra David | Vidochov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
219 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
232 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
232 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
232 | Mikulík Matyáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
232 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
232 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
232 | Sokolowski Bartek | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
232 | Šmídová Tereza | Ledce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
232 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
240 | Andrš Vojtěch | Dobruška | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
240 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Kardošová Anna | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
240 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Novotný Ondřej | Hradec Králové | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
240 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
240 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
251 | Bouška Lukáš | Žumberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Chaloupka Michal | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
251 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
251 | Hanuš Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
251 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
251 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
251 | Novotný Jan | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
251 | Reif Milan | Hostinné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
251 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
266 | Bark Tobiáš | Vrchlabí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
266 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Dušánek David | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
266 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
266 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
266 | Klepáček Vladimír | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
266 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Repczinsky Leskan | Polsko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Troják Dominik | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
266 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
279 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
279 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
279 | Matoušek Marek | Rašovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Matyášek Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
279 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Novák Jan | Libišany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
279 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Régl Jonáš | Pohoří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
279 | Vítel Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
292 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
292 | Beznosek Jakub | Výrava | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
292 | Brož Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
292 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
292 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Hrazdírová Lenka | Blansko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Kubíček Mikuláš | Slatina nad Zdobnicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
292 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Munzar Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
292 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
292 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
292 | Vaníček Sid | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
292 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
308 | Bartosiewicz Gregor | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Cibulka Václav | Janatov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Kincl Matyáš | Opočno | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
308 | Koláček Štěpán | Hostinné | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Kult Michal | Malé Svatoňovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
308 | Marek Filip | Třebechovice pod Orebem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
308 | Čepelák Milan | Mlékosrby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
308 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
322 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
322 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
322 | Holoubek Štěpán | Černíkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
322 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 5 | 28 | 28 | 5.60 | |
322 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Kolbe Libor | Trutnov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
322 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
322 | Kulich Attila | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
322 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Lukášek Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
322 | Mandík Roman | Nová Paka | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
322 | Mikuláš Robert | Teplice nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Scholz Bohumil | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
322 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
322 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
322 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
344 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
344 | Bečvář Viliam | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
344 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
344 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Knap Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
344 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Novotný Kuzma Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
344 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Riesner Petr ml. | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Rufr Robin | Černíkovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
344 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
344 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
361 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
361 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
361 | Horák Antonín | Lodín | 5 | 26 | 26 | 5.20 | |
361 | Houšková Zdeňka | Třebešov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Plíštil Štěpán | Černíkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
361 | Urban Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
371 | Bašta Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
371 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
371 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
371 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
371 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
371 | Zelený Denis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
377 | Biaronczik Matyáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
377 | Diblík Ladislav | Broumov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
377 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Koutský Jiří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
377 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
377 | Mrkvička František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
377 | Muszynski Piotr | Polsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Pavel Pavel | Kvasiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Suchý Denis | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
377 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
377 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Wasilewski Josef | Machov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
377 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
377 | Zeman Martin | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
377 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
398 | Balcarová Eliška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
398 | Begeš Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
398 | Duch Petr | Horní Maršov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
398 | Dvořáček Ondřej | Dobruška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Martinec Jáchym | Hronov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
398 | Matějček Martin | Broumov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Mikušová Gabriela | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Máslo Matěj | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Polášek Tomáš | Petrovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Prášková Petra | Dobruška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Saidl Vít | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Urban Petr | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Čermák Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
398 | Žáková Eliška | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
413 | Baranowski Pawel | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Chalupa Miloš | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Drozdík Aleš | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
413 | Dudek Lubor | Luenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Fendrych Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
413 | Hasal František | Chomutice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
413 | Hladík Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Kodera Josef | Kramolna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
413 | Novotná Lenka | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Pospíšil Jan | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
413 | Voltr Radek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Šafařík Ladislav | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
433 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
433 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Klíčová Anežka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
433 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Simon Kryštof | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Vachek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Šimerda Antonín | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
433 | Štejnar Filip | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
447 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Blažek Martin | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
447 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Flejberk Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
447 | Gruzik Damian | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
447 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Kuřátko Miloš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
447 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
447 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Pavlíček Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
447 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Roušar Filip | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
447 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
468 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Fatoum Sami | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Hofman Jiří | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Kašpar Boris | Náchod | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
468 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Majewski Dušan | Český Těšín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Rejf Milan | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Thérová Petra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
468 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
468 | Valenta Aleš | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
468 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
487 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Bryna Matyáš | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
487 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Papež Jiří | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
487 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
487 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Čepelák Petr | Mlékosrby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
487 | Štanderová Alena | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
504 | Bílek Tomáš | Vrchlabí | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
504 | Coufal Tomáš | České Meziříčí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
504 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Eichler Radim | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Flégl Jonáš | Pohoří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Franc Robert | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Hloušek Jiří | Roveň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Holanec Matyáš | Blešno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Janáček David | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Krutil Jiří | Otovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Otman Jan | Neznášov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Peterová Magdalena | Nouzov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Scholz Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
504 | Slámová Lucie | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
504 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
526 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Bárta Milan | Trutnov | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
526 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
526 | Ješina Martin | Vamberk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Kalousek Adam | Jeníkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
526 | Líbalová Michaela | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
526 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Stankov Kubrat | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
526 | Staněk Josef | Častolovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
526 | Vojtěchovský Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
526 | Vondra Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
526 | Zima Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
547 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Dyntera Ivan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
547 | Formanová Adéla | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
547 | Frýda Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
547 | Gall Martin | Homyle | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Havránek Tomáš | Slatina | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
547 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Korbelář Jan | Jilemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
547 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Pergl Pavel | Štramberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Polák Jakub | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Raul Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Soukup Dominik | Slatiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Vitviskyi Dmytro | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
547 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Zikmunda Karel | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
547 | Žid Josef | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
571 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Dvořák Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Filipec Petr | Česká Skalice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
571 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
571 | Fógl Matěj | Byzhradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Gembalová Izabela | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Hanuš Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Hipschová Denisa | Prosečná | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
571 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Jančula Pavel | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Krška Radek | Česká Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Mertlík Jan | Havlovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
571 | Novák Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Novák Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Parůžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Ther Pavel | Machov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Tlášek František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Vaníček Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
571 | Vytlačil Stanislav | Zájezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
571 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
599 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Fišera Petr | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Motyčka Martin | Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Plíva Vít | Plačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Siwi Martin | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
599 | Svoboda Martin | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
609 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Dušek Martin | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
609 | Hajtman Jan | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Janko Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
609 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
609 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
609 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Pacovská Jana | Jaroměř | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
609 | Pavlas Jonáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
609 | Studník Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
609 | Stříbrný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
609 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
625 | Bajer Lukáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Bittner Ondřej | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
625 | Buchta Roman | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Doležal David | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Drozd Antonín | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Haman Tomáš | Trávník | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
625 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Horák Michal | Pohoří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Janiš Jiří | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Jurčo Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Jílek Robert | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Knap Sebastian | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
625 | Kolář Vojtěch | Kolín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Kvapilová Leontýna | Třebechovice pod Orebem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
625 | Kříž Lubomír st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
625 | Langhammerová Ema | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Matějka Miloslav | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Němec Tobiáš | Králíky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Pavlišta Vojtěch | Petrovičky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Prázová Petra | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
625 | Sajdl Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
625 | Strouha Jan | Předměřice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Votoček Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
625 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
625 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
660 | Deml David | Smidary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Dmitrov Eduard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
660 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
660 | Fetting Max | Osice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Krtička Dan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
660 | Liptáková Martina | Špindlerův Mlýn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Slezák Jiří | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Zábrahová Simona | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
660 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
677 | Hipsch Daniel | Prosečná | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
677 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
677 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Janouch Miloslav | Čeperka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Jirman Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
677 | Koubek Lukáš | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Maisner David | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Petirová Magdalena | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
677 | Šimáková Tereza | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
691 | Brát Kryštof | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
691 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
691 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Franzki Diana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
691 | Jarkovský Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Kout Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
691 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
691 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Samková Dagmar | Hostinné | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
691 | Trs Vojtěch | Sentice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Vašíček Petr | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
691 | Zelený Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
691 | Zielinski St. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
706 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
706 | Gondek Martin | Polánky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
706 | Haman Milan | Smidary | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
706 | Kašparová Soňa | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Kopecká Erika | Hradec Králové | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
706 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Mikulka Pavel | Nový Bydžov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Roháč Josef | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Soukup Tomáš | Slatiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Syrovátka Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
706 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Šimánek Jan | Dobruška | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Špetla Marek | Trutnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Štverák Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
706 | Štverák Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
706 | Šupol Petr | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
724 | Adámek Luděk | Zábrodí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
724 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Bozděch Patrik | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Cón Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
724 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Doležal Martin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Doležal Matěj | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
724 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
724 | Fišer Michal | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Flegel Miloslav | Lhota u Potštejna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Hornych Jaroslav | Bezděkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Hruška Jakub | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kovář Tomáš | Koldín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Kraus Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Mitana Roman | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Máslová Veronika | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Míka Jiří | Bohuslavice u Hlučína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Pertl Libor | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Plachta Pavel ml. | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Prokop Martin | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Svoboda Robert | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Ther Josef | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vala Jaroslav | Polná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Zdráhala Ludvík | Horní Těšice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
724 | Zemčík Jiří | Hořičky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Zábranský Jakub | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šimek Jan | Dobruška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Štveráček Jan | Čihalín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Štěpánková Veronika | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
724 | Židová Eliška | Čestice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
788 | Andrle Matyáš | Březovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Baláž Antonín | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Knapová Šárka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
788 | Kubešová Viktorie | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
788 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Mančál Jindřich | Česká Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Mikolášek Ondřej | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Špelda Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
788 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
788 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
800 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Kovář Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
800 | Kuchaříková Julie | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Maslowski Zbigniew | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
800 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Pekárek Vít | Zaloňov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Suchý František | Chlum | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
811 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
811 | Bartoníček Nicolas | Petrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Budai Jan | Židovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Dangová Adel | Provodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Machač Václav | Drahov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
811 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
824 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
824 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
824 | Dvořák David | Provodov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
824 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
824 | Krejzl Zdeněk | Proruby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
824 | Machek Šimon | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
824 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
824 | Peprník David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
824 | Urban Tomáš | Jílová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
824 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
824 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
835 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Barka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Benček Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Berousek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Bevera Jakub | Hlučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Blažková Klára | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Bláha Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Bobál Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Borovec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Bouša Jan | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Bouška Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Brýba Leo | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Brůna Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Cihelka Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Cón Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Denysenko Davyd | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Dinhová Daniela | Provodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Doležal Tomáš | Petrovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Dostál František | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Drahokoupil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Durma Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Dušánek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Dvořák Radim | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Dědek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Finta MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Fogl Tomáš | Těchonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Franc Milan | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Franke Dominik | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Gembal Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Germář Rudolf | Lukavec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Globa Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hahn Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hakl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hartman Matěj | Solnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hoffman Jan | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Holeček Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Holoubek David | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Holoubková Aneta | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Honza Lukáš | Běstovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Horký Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Horyna Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Horák Michael | Semechnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Horáková Martina | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Horáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hořčička David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hubený Vít | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hudrlík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Hána Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Jandová Hana | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Jirásek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Jirásková Dita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Jílek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Kalousek David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kapucián Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Karbanová Ema | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kašpařík Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kinclová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Kindl Tomáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Klimeš Ondřej | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Koller Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kolář David | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kolář Tomáš | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Konečný Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Koutný Martin | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kratochvílová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Krotil Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kudrnáč Milan | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kuklová Linda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Lípa Břetislav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Mach Jaromír | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Mach Vít | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Majsner Damián | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Malina Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Malý Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Martinec Filip | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Matuška Jaroslav | Stračovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Matějka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Matějka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Menc Miroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Mikiličenko Tima | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Mišovych Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Moravec Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Mádr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Málek Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Málek Ondřej | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Nguyenová Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novotná-Kuzma Barbora | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novotný Pavel | Podbřezí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novák David | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Novák Zdeněk | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Nováková Tereza | Přezletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Němcová Lara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Paseka David | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pavlovič Marek | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pazderník Nicolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Pelřimovský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Pergler Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Petruška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Petržela Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Pešek Adam | Dolní Ředice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pištora Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Polanczyk Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Polívka František | Veliny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pospíchal Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Pour Miroslav ml. | Pšánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Pěnička Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Rejman Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Rieger David | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Roman Martin | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Ruprecht Zdeněk | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Ruprechtová Ester | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Ryšavý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Rázek Jan | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Růta Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Růžička Pavel | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Smola Bruno | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Smítal Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Sonták Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Stepak Serafin | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Suchý David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Synek Petr | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Tejkl Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Tichý Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Toušek Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Urban Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vach Jan | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Valenta Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vašíček Vojtěch | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Veselý Jakub | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Veterle Tomáš | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vitteková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Vlach Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Voborník Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vokál Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Vondrák František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Votroubek Martin | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Zachař Václav | Vítkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Zdražil David | Jasenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Zelená Jana | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Zlatohlávková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čapek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čavajda František | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čejka Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čermákovvá Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Červený Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Čonka Milan | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Čtvrtečková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šabatka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Šafář Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Šťastný František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Šťastný Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
835 | Žebra Martin | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
835 | Žebrová Rita | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |