Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 174 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 11 | 178 | 229 | 20.82 |
2 | Výborný Jiří | Teplá | 7 | 170 | 171 | 24.43 | |
3 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 15 | 169 | 302 | 20.13 |
4 | Mach Václav | Pernink | 14 | 155 | 256 | 18.29 | |
5 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 7 | 152 | 153 | 21.86 | |
6 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 143 | 145 | 18.13 |
7 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 13 | 141 | 190 | 14.62 |
8 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 10 | 138 | 141 | 14.10 | |
9 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 14 | 137 | 183 | 13.07 |
10 | Hovorka Jan | Teplá | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
11 | Liščák Jan | Lubná | 9 | 133 | 136 | 15.11 | |
12 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
13 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 7 | 122 | 123 | 17.57 |
14 | Čori Petr | Chodová Planá | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
15 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 9 | 115 | 128 | 14.22 | |
15 | Pekárek Stanislav | Louny | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
17 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
17 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
17 | Polák Martin | Rakovník | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
17 | Sobotka Josef | Perštejn | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
21 | Klement Antonín | Chranišov | 12 | 105 | 124 | 10.33 | |
22 | Motl František | Bečov | 7 | 104 | 114 | 16.29 | |
23 | Mendel Milan | Pšovky | 9 | 100 | 106 | 11.78 | |
24 | Holubec Milan | Ostrov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
24 | Schubert Martin | Chranišov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
26 | Lévai Josef | Jenišov | 14 | 97 | 123 | 8.79 | |
26 | Macháček Pavel | Loučky | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
28 | Půta Jiří | Plzeň | 7 | 95 | 96 | 13.71 | |
29 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 94 | 96 | 12.00 |
30 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 93 | 106 | 7.57 | |
31 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
32 | Sochor Martin | Petrohrad | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
33 | Slezák Tomáš | Sokolov | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
34 | Michálek Jan | Otovice | 7 | 80 | 81 | 11.57 | |
35 | Hložek František | Bílina | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
36 | Spiller Karel | Stod | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
37 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
38 | Dohnal František | Ostrov | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
38 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
40 | Adamčuk Jan | Rakovník | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
41 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
41 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
43 | Michálková Tereza | Otovice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
44 | Sochor Václav | Přeštice | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
45 | Cingroš Jakub | Stod | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
45 | Polák Lukáš | Senomaty | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
47 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
47 | Šlesinger Miroslav | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
49 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
50 | Vařecha Jiří | Karlovy Vary | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
50 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
52 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
53 | Cingroš Roman | Stod | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
53 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
55 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
55 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
57 | Simeonov David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
57 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
59 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
60 | Varga Stanislav | Holýšov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
60 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
63 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
65 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
65 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
65 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
68 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
68 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
70 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
70 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
72 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
72 | Mráz Luboš | Nýřany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
74 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Salcman Daniel | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
74 | Warecha Luděk | Hluboký | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
78 | Hampejs David | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
78 | Kopřiva Karel | Aš | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
78 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
81 | Leško Jiří | Oldřichov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
82 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
82 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
84 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
84 | Laurin Štefan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
84 | Volf Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
87 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
87 | Langer Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
87 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
90 | Brandl Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
90 | Mikyška Miroslav ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
90 | Plánička Václav st. | Srby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Pučelík Pavel | Kdyně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
94 | Demeter Aleš | Loučky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
94 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
94 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
97 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
97 | Hlinčík Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
97 | Homolka Martin | Chodov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
97 | Karásek Petr | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
97 | Koch Michal | Klášterec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
97 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
97 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
104 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
104 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Veverka Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
107 | Skála Josef | Kochánov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
107 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovnik | 10 | 15 | 15 | 1.50 | |
109 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
109 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
109 | Jaroš Milan | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
109 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
109 | Růžička Alois | Děpoltovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
109 | Vohlídal Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
115 | Mališ Aleš | Chranišov | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
115 | Mikyška Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
115 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
119 | Hložek František | Bilina | 5 | 12 | 12 | 2.40 | |
119 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
119 | Motyčka Jan | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
119 | Verner Radek | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
123 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
124 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
124 | Socha Daniel | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
126 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
127 | Orgoň Roman | Tachov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
127 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
129 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
129 | Volf Petr | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
131 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
131 | Kalčík Vlastimil | Srby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
131 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
131 | Čížek Jan | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
131 | Šíp Antonín | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
136 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
136 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
138 | Barkov Jiří | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Zelenka David | Mezirolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Čech Jaroslav | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
141 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Gumančík Juraj | Hájek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
142 | Herold Adam | Ostrov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
142 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
142 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
142 | Žemlička Pavel | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
147 | Bežák Ladislav | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Brázda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
147 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Herold David | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Hunčík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
147 | Hájek Petr | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Liška Rostislav | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Marlánek Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Moučka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
147 | Pirič Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Solmider Dan | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Turek Martin | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Verner Erik | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Vítek Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Zadražil Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
147 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
147 | Šimůnek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
147 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 |