Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 40 termínů závodů
V minulosti zadáno 6057 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 72 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team516216232.40
2Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team414514536.25
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team614214223.67
4Machatý David JaroměřDream team414114135.25
5Kočí Josef Mnichovo Hradiště413513533.75
6Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24413113132.75
7Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci712912918.43
8Novotný Jiří ZámrskNovotňáci512712725.40
9Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team412612631.50
10Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno312012040.00
11Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team511811823.60
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni511711723.40
13Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team410410426.00
14Havrila Michal ml. Jaroměř4939323.25
15Trnka Aleš TřesoviceDream team3878729.00
15Šrámek Petr OpočínekHungerfish team3878729.00
17Zeman Luboš SemilyJizera 243868628.67
18Havrila Michal st. Jaroměř4858521.25
19Chvála Jan SezemiceHungerfish team6848414.00
20Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci2808040.00
21Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči3797926.33
22Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2737336.50
23Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3727224.00
24Novotný Petr ZámrskNovotňáci2707035.00
25Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2696934.50
26Pišl Jan TřesoviceDream team2626231.00
26Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team2626231.00
26Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3626220.67
29Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2616130.50
30Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team2555527.50
31Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1545454.00
32Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2525226.00
32Kaminský Jaroslav Frýdštejn3525217.33
34Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1515151.00
34Pánek Vít Sezemice3515117.00
34Vojtěch Václav MlázoviceJizera 242515125.50
37Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči3505016.67
38Stuchlík Jiří Nová Paka1494949.00
38Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2494924.50
40Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň2484824.00
41Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 241474747.00
42Molek Petr Plzeň2464623.00
43Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team3444414.67
44Dostál Matouš Králíky2424221.00
45Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2414120.50
45Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3414113.67
47Kadlec František Zlíč2363618.00
48Janouch Miroslav Všechlapy2343417.00
49Dědík Vladimír BašťRebels team2333316.50
49Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1333333.00
51Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2303015.00
52Taichner Radek Mikulovice429297.25
53Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1232323.00
54Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1202020.00
55Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1191919.00
56Houser Otakar VšechlapyJizera 24218189.00
56Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1181818.00
56Slavík Alexej VilémovKrmiči218189.00
59Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1171717.00
59Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1171717.00
61Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1161616.00
62Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1121212.00
62Franěk Robert Trutnov1121212.00
62Mojžíš Lukáš České Budějovice1121212.00
65Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1111111.00
66Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1101010.00
67Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1999.00
68Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1888.00
68Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1888.00
70Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1666.00
70Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1666.00
72Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1555.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.