Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 300 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 306 | 399 | 44.33 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 304 | 351 | 43.88 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 298 | 384 | 42.67 |
4 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 9 | 274 | 333 | 37.00 | |
5 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 7 | 267 | 279 | 39.86 | |
6 | Trnka Aleš | Třesovice | 7 | 261 | 269 | 38.43 | |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 260 | 329 | 32.90 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 253 | 280 | 35.00 |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 248 | 299 | 33.22 | |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 248 | 256 | 36.57 | |
11 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 243 | 338 | 30.73 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 233 | 302 | 30.20 |
13 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 229 | 268 | 33.50 |
14 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 223 | 223 | 37.17 |
15 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
16 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 6 | 214 | 214 | 35.67 |
17 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 9 | 206 | 243 | 27.00 |
18 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 8 | 196 | 212 | 26.50 | |
19 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 4 | 195 | 195 | 48.75 | |
20 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 7 | 178 | 197 | 28.14 |
21 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 176 | 176 | 44.00 |
21 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 176 | 188 | 26.86 | |
23 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 9 | 174 | 203 | 22.56 | |
24 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 173 | 182 | 26.00 | |
25 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 169 | 177 | 25.29 | |
27 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 7 | 164 | 180 | 25.71 | |
28 | Jón Richard | Chlum | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
29 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
30 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
31 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
31 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
33 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
34 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
34 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
36 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 136 | 136 | 45.33 | |
37 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 3 | 131 | 131 | 43.67 | |
38 | Tobolka Milan | Nechanice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
39 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 127 | 127 | 25.40 |
39 | Šupol Petr | Libišany | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
41 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 123 | 123 | 24.60 |
42 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
43 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
43 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 120 | 137 | 17.13 |
45 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
46 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 8 | 118 | 134 | 16.75 |
47 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
48 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 8 | 114 | 132 | 16.50 |
49 | Gančarčík Karel | Pardubice | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
50 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 6 | 109 | 109 | 18.17 |
51 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 108 | 108 | 54.00 | |
52 | John Roman | Opočno | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
53 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
54 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
54 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 102 | 118 | 14.75 |
56 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
58 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
59 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
59 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
59 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 2 | 99 | 99 | 49.50 | |
62 | Tobolka Daniel | Nechanice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
62 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
64 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
65 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
65 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
67 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 9 | 89 | 113 | 12.56 |
68 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
69 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
69 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
71 | Provazník Jiří | Dřenice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
72 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
73 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
74 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 81 | 81 | 16.20 |
75 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
76 | Franěk Robert | Trutnov | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
76 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
78 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
79 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
80 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
80 | Synek Martin | Choceň | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
82 | Carda Radek | Opočno | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
82 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
82 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
85 | Perout Josef | Perštejn | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
85 | Záhora Petr | Bžany | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
85 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
88 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
88 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
88 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
91 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
91 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
93 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
94 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
95 | Přibyl David | Vlčice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
95 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
95 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
98 | Novák Jan | Libišany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
99 | Jezbera Milan | Obora | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
99 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
101 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
101 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
103 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
104 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
104 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
104 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
107 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
107 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
109 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
109 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
109 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
109 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
113 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
113 | Haklová Lucie | Vrutice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
115 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
116 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
117 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
117 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
117 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
117 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
121 | Kratochvíl Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
121 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
121 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
121 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
121 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
126 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
126 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
128 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
128 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
128 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
131 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
131 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
133 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
133 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
135 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
135 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
135 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
135 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
139 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
139 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
139 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
139 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
139 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
144 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
145 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
145 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
147 | Novák Josef | Mžany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
148 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
150 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
150 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
152 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
152 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
152 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
155 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
155 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
155 | Paseka David | Spyta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
155 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
155 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
160 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
160 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
160 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
160 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
164 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
164 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
164 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
167 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
167 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
169 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
169 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
172 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
172 | Křivan Ladislav | Rohenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
172 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
172 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
172 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
177 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
177 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
177 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
185 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
185 | Kinclová Andrea | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
185 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
185 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
185 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
190 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
190 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
190 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
198 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
198 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
206 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
206 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
208 | Hrubý Matěj | Čestice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
208 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
208 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
208 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
208 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
208 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
214 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
214 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
219 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
219 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
221 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
221 | Maček Miloš | Roztoky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
221 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
221 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
221 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
221 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
228 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
228 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
228 | Novák Roman | Mžany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
228 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
232 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Mikulík Vít | České Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Musil Jiří | Kunvald | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Vít Petr | Stračov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
232 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
239 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
239 | Malý Petr | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
239 | Petr Václav | Dobruška | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
242 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
243 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
244 | Deml Pavel | Nový Bydžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
245 | Cohorna Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
245 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
245 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
248 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Burda Michal | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Deml Vratislav | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Hanel Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
248 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Jelen Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
248 | Jelen Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
248 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Marek Milan | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Pavlík Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Pětík David | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Votroubek Vratislav st. | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Šimiak Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
248 | Šlechta Radek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 |