Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 802 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 17 | 590 | 722 | 42.47 | |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 555 | 587 | 45.15 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 17 | 551 | 693 | 40.76 | |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 509 | 651 | 31.00 |
5 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 17 | 502 | 581 | 34.18 |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 486 | 741 | 30.88 |
7 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 16 | 477 | 546 | 34.13 | |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | 11 | 467 | 467 | 42.45 | |
9 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 12 | 466 | 466 | 38.83 |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 460 | 460 | 41.82 |
11 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 11 | 452 | 452 | 41.09 | |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 23 | 433 | 621 | 27.00 |
13 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 13 | 430 | 438 | 33.69 | |
14 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 12 | 426 | 426 | 35.50 | |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 415 | 415 | 41.50 |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 388 | 388 | 35.27 |
17 | Bareš Vladimír | Slepotice | 14 | 380 | 407 | 29.07 | |
17 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 380 | 453 | 23.84 | |
19 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 370 | 370 | 33.64 | |
20 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 360 | 360 | 32.73 |
21 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 337 | 337 | 28.08 |
22 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 12 | 331 | 331 | 27.58 |
23 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 11 | 326 | 326 | 29.64 | |
24 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 7 | 319 | 319 | 45.57 | |
25 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 12 | 315 | 315 | 26.25 |
26 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 13 | 313 | 321 | 24.69 | |
27 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 9 | 304 | 304 | 33.78 | |
28 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 11 | 302 | 302 | 27.45 | |
28 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 302 | 302 | 33.56 |
30 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 9 | 300 | 300 | 33.33 |
31 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 297 | 297 | 42.43 | |
32 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 296 | 296 | 37.00 |
33 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 290 | 290 | 36.25 | |
33 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 290 | 290 | 48.33 | |
35 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 8 | 289 | 289 | 36.13 |
36 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 12 | 287 | 287 | 23.92 | |
37 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 8 | 285 | 285 | 35.63 | |
38 | Pišl Jan | Třesovice | 10 | 284 | 284 | 28.40 | |
39 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 283 | 283 | 31.44 |
40 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 7 | 281 | 281 | 40.14 | |
41 | Takács Pavel | Světnov | 7 | 279 | 279 | 39.86 | |
42 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 8 | 278 | 278 | 34.75 | |
43 | Synek Martin | Choceň | 9 | 275 | 275 | 30.56 | |
44 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 9 | 270 | 270 | 30.00 |
45 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 7 | 267 | 267 | 38.14 |
45 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 267 | 267 | 26.70 |
47 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 257 | 257 | 23.36 |
48 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 8 | 254 | 254 | 31.75 | |
48 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 10 | 254 | 254 | 25.40 | |
50 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 247 | 247 | 30.88 | |
51 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 9 | 245 | 245 | 27.22 | |
52 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 6 | 243 | 243 | 40.50 |
53 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 237 | 253 | 18.07 | |
54 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 7 | 232 | 232 | 33.14 |
55 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 229 | 229 | 25.44 |
55 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 10 | 229 | 229 | 22.90 |
57 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 9 | 227 | 227 | 25.22 | |
57 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 227 | 243 | 17.36 |
59 | Taichner Radek | Mikulovice | 8 | 223 | 223 | 27.88 | |
60 | Záhora Petr | Bžany | 7 | 217 | 217 | 31.00 | |
61 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 12 | 212 | 212 | 17.67 |
62 | Mokrá Jana | Najdek | 7 | 210 | 210 | 30.00 | |
63 | Jón Richard | Chlum | 10 | 208 | 208 | 20.80 | |
63 | Provazník Jiří | Dřenice | 7 | 208 | 208 | 29.71 | |
65 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 11 | 206 | 206 | 18.73 |
66 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 6 | 204 | 204 | 34.00 |
67 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 203 | 203 | 33.83 | |
68 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 195 | 195 | 39.00 | |
68 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 195 | 195 | 39.00 | |
70 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 6 | 193 | 193 | 32.17 | |
70 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 6 | 193 | 193 | 32.17 | |
72 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
73 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 8 | 186 | 186 | 23.25 | |
74 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 184 | 184 | 26.29 | |
75 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 9 | 183 | 183 | 20.33 |
76 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 182 | 182 | 36.40 |
77 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 8 | 181 | 181 | 22.63 | |
78 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
79 | Pryl Stanislav | Pardubice | 5 | 179 | 179 | 35.80 | |
80 | Tatíček Jiří | Lukavice | 4 | 171 | 171 | 42.75 | |
81 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 166 | 166 | 41.50 |
82 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 165 | 165 | 23.57 |
83 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
83 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 12 | 158 | 158 | 13.17 |
85 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
86 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
87 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
88 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 147 | 147 | 36.75 | |
88 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 147 | 147 | 36.75 |
88 | Šupol Petr | Libišany | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
91 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
92 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 141 | 141 | 17.63 |
93 | Novák Petr | Čankovice | 4 | 140 | 140 | 35.00 | |
94 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 136 | 136 | 19.43 | |
95 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
96 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 133 | 133 | 22.17 |
97 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
98 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
99 | Tobolka Milan | Nechanice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
100 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
101 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
102 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
102 | Zrnová Jitka | Benešov | 7 | 125 | 125 | 17.86 | |
104 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 124 | 124 | 24.80 |
104 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
106 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 3 | 123 | 123 | 41.00 | |
107 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
108 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 118 | 118 | 39.33 |
109 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
110 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
110 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 116 | 116 | 23.20 |
110 | Růžička Josef | Čeperka | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
110 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
114 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
115 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 114 | 114 | 14.25 | |
115 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
117 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
118 | Hrubeš František | Dřenice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
119 | John Roman | Opočno | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
119 | Rezek Oldřich | Mikulov | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
119 | Vávra Luboš | Lanškroun | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
122 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 7 | 105 | 105 | 15.00 | |
123 | Ficner Jiří | Lanškroun | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
123 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
125 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 7 | 98 | 98 | 14.00 | |
125 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
127 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
127 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
127 | Tobolka Daniel | Nechanice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
130 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 95 | 95 | 47.50 | |
130 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
132 | Franěk Robert | Trutnov | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
132 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
132 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
135 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
135 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
137 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
137 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
139 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
140 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
140 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
142 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
142 | Tlustý Luboš | Svratouch | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
144 | Haklová Lucie | Vrutice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
145 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
146 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
147 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
148 | Macků Bohumil | Dačice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
148 | Perout Josef | Perštejn | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
148 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
151 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
151 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
151 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
154 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
155 | Jarušinský Michal | Korouhev | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
155 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
155 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
158 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
158 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
158 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
161 | Miček František | Křetín | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
162 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
162 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
162 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
162 | Růžička Pavel | Dašice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
166 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
166 | Přibyl David | Vlčice | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
168 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
169 | Carda Radek | Opočno | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
169 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
169 | Matal Karel | Černá Hora | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
169 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
173 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
174 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
174 | Mackura Zdeněk | Pernink | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
174 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
174 | Rezek Jan | Lanškroun | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
174 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
179 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
179 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
181 | Kutal Vít | Jimramov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
181 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
183 | Hlotan Milan | Sezemice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
183 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
185 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
185 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
185 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
188 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
189 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
190 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
190 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
192 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
193 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
193 | Novák Jan | Libišany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
193 | Padrtka Stanislav st. | Rozsochy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
196 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
196 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
196 | Jezbera Milan | Obora | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
196 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
196 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
201 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
201 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
201 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
201 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
201 | Tůma Jiří | Rousínov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
201 | Škorpík Daniel | Písečné | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
201 | Šťastný Ondřej | Telecí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
208 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
208 | Mendl Radek | Telč | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
208 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
211 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
211 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
213 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
213 | Hloušek Pavel | Adamov | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
213 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
213 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
213 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
218 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
218 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
218 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
218 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
218 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
223 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
223 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Jansa Jan | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
223 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
223 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
229 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
229 | Fanta František | Větrný Jeníkov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
229 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
229 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
229 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
229 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
235 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
235 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
237 | Hložek František | Bílina | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
237 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
237 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
237 | Skala David | Skřivánek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
241 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
241 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
241 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
241 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
241 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
241 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
241 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
248 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
248 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
248 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
248 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
248 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
253 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
253 | Fanta Josef | Větrný Jeníkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
253 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
253 | Kratochvíl Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
253 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
253 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
253 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
253 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
253 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
262 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
262 | Bláha Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
262 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
262 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
262 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
262 | Spiller Karel | Stod | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
268 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
268 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
268 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
268 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
268 | Vajdjak Roman | Chřibská | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
275 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Pavlíček Jaroslav | Třebíč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Pánek Petr | Rakovník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
275 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
275 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
284 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Novotný Milan | Mezihoří | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
284 | Vorlíček Karel | Chřibská | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
284 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
292 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
292 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Hloušek David | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Mlynářová Kristýna | Tuněchody | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
292 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
301 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
301 | Bican Aleš | Holice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
301 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
301 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
301 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Ján Richard | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
301 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
301 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
301 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
316 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
316 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
318 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
318 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
318 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
318 | Hrubý Matěj | Čestice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
318 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
318 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
318 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
318 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
318 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
327 | Novotný Lukáš | Pardubice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
327 | Novák Josef | Mžany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
327 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
327 | Roh Lukáš | Králíky | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
327 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
327 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
327 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
327 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
327 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
336 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
336 | Malý Petr | Turnov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
336 | Moravčík Petr | Česká Lípa | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
336 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
336 | Nikl Jan | Libina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
336 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
336 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
336 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
344 | Burkoň Jiří | Svídnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
344 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
352 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Fliger Michal | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Šimák Marek | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
352 | Šmíd David | Dačice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
360 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
360 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
360 | Hromková Karolína | Medlešice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
360 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
360 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
360 | Paseka David | Spyta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
360 | Vašátko Radek | Svitavy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
360 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
368 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Mach Václav | Pernink | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
368 | Sittová Kateřina | Taneček | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Valenta David | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
368 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
378 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Helcl Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Hlásenský Miroslav | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Novák Jaroslav | Pardubice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
378 | Podhradský Jan | Sulovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
378 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
378 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
389 | Bureš Michal | Jihlava | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
389 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Izaiaszová Jana | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Kyncl František | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Lhoták Václav | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Machač Václav | Drahov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
389 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
389 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
406 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Kubata David | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Růžičková Nela | Morašice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Wiechec Martin | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
406 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
417 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Holečkáč Tomáš | Mohelnice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Kříž Kryštof | Jankov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Nadrchal Filip | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Picek Martin | Žďár | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
417 | Řeha Břetislav | Jeseník | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
417 | Živný Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
430 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Crkalová Ladislava | Dobřenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
430 | Horký Miroslav | Studénka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
430 | Křivan Ladislav | Rohenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
430 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
430 | Novák František | Nový Bor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Ryska Zbyněk | Jindřichův Hradec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Sláma Václav | Nové Město na Moravě | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Zelenka Stanislav | Dačice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
430 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
449 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
449 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
449 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
449 | Skopal Přemysl | Holice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
449 | Sádlík Stanislav | Odolenovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
454 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
454 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Klír Adam | Hokov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
454 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Pišl David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
454 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
469 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Drábek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Jakl Ivan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
469 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Kinclová Andrea | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Kříž Josef | Smrk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
469 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
485 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
485 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Semonský Jaroslav | Nemošice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Šimečková Michaela | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
485 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
501 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
501 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Vařák Jiří | Pokojov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
501 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
520 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Valigurčinová | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Vošický Josef | Bílek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
530 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Henešová Veronika | Holice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Hyxa Jakub | Medlešice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Josífek Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Krajňák Ivan | Presy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Malý Josef | Medlešice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Čechlovský Jiří | Jeníšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
530 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
545 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Homola Ludvík | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
545 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Nekula Matěj | Dobroutov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Pešková Anežka | Dřenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
545 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
556 | Beneš David | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Bogapov Petr | Chvojenec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Daňhelová Lucie | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
556 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Sedlák Jan | Borohrádek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
556 | Štůla Jan | Tři Studně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Bříza Petr | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Devera Daniel | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Klapka Daniel | Chrudim | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Kokeš Ladislav ml. | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Maček Miloš | Roztoky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Roček Jakub | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Teplý Radek | Mikulovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
566 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
566 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
587 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Boháček Antonín | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Novák Roman | Mžany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
587 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
597 | Bourek Petr | Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Joska Miroslav | Horní Studenec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Klobusovský Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Mikulík Vít | České Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Musil Jiří | Kunvald | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Vít Petr | Stračov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
597 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
610 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Havlíček Roman | Ostřešany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Jinoch Roman | Ostřešany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Ledvinka Petr | Ostřešany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Lochmanová Hana | Zdelov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Petr Václav | Dobruška | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Valigurčin | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
610 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
618 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
618 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
618 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
618 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
618 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
623 | Bleha Marek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
623 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Konárková Veronika | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
623 | Šťastný Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
631 | Deml Pavel | Nový Bydžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
631 | Dohnal David | Medlešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
631 | Dyntera Aleš | Medlešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
631 | Dyntera Jakub | Medlešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
631 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
631 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
631 | Štolc Patrik | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
631 | Štěpánek Ladislav | Medlešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
639 | Cohorna Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
639 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
639 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
639 | Madák Radek | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
639 | Madáková Martina | Komárov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
639 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
639 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
646 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bleha Daniel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Budina Aleš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Burda Michal | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bureš Lubomír | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Bureš Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Buček Jiří | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Deml Vratislav | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Donhert Dominik | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Ducháček Miloš | Trhová Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Endl Petr | Dešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Grym Matěj | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hanel Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Helcl Roman st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Heřman František | Krsice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Janda Martin | Staré Jesenčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Jelen Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Jelen Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Jeřábek Radim | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kadaník Ondřej | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kolínko David | Svitavy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kubát Hynek | Dobrohostov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kulíšek Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Marek Milan | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Markl František | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Martínek Luboš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Medek Pavel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Meduna Ivan | Hradčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Měsíc Josef | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Nasadil Zdeněk | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pavlík Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pešta Ladislav | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pitřík Jan | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Poul Pavel | Kotlasy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pytlík Ladislav | Havlíčkův Brod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Pětík David | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Přiklopil Marek | Luže | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Přiklopil Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
646 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sklenář Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sklenář Vojtěch | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Smolík Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Uhlířová Tereza | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Vosáhlo Vilém | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Votroubek Vratislav st. | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Vícha Lukáš | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Výborný Antonín | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Černý Jiří ml. | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šimiak Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šlechta Radek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Špačková Veronika | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Štumr Miroslav | Krucemburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
646 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 |