Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 59 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
2 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 58 | 60 | 12.00 |
2 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
2 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
5 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
6 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
8 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
8 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
10 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
10 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
10 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
10 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
14 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
14 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
14 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
17 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
17 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
20 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
23 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
24 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
24 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
26 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
27 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
27 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
32 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
32 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
32 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
32 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
36 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
36 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
38 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
38 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
38 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
38 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
42 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
43 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 16 | 16 | 5.33 |
43 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
43 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
43 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
47 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
47 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
47 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
50 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
50 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
52 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
52 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
54 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
54 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
54 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 6 | 6 | 3.00 |
57 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
57 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
59 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 |