Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 154 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno626526544.17
2Machatý David Jaroměř625825843.00
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno523523547.00
4Trnka Aleš Třesovice523323346.60
5Vágenknecht Jiří Pardubice521721743.40
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team821621627.00
7Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni821121126.38
8Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno619819833.00
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team718818826.86
10Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team618518530.83
11Pazderka Adam Hradec Králové416416441.00
12Vrba Tomáš SvítkovVeteráni515715731.40
13Červený Jaroslav Jaroměř314714749.00
14Novotný Jiří Zámrsk414114135.25
15Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24413713734.25
16Pišl Jan Třesovice413613634.00
17Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team413013032.50
18Šrámek Petr OpočínekHungerfish team312812842.67
19Aleksandrová Alena Hradec Králové511511523.00
19Taichner Radek Mikulovice511511523.00
21Kondras Přemysl PardubiceVeteráni210910954.50
22Jirásek Petr ChotěbořVysočina team210410452.00
22Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24510410420.80
24Dostál Matouš Králíky310310334.33
25Bareš Vladimír Slepotice410210225.50
26Gančarčík Karel Pardubice510110120.20
27Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team3959531.67
28Kupka Tomáš Hradec Králové2949447.00
29Havrila Michal ml. Jaroměř2939346.50
29Havrila Michal st. Jaroměř5939318.60
31Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team3919130.33
32Novotná Pavlína Zámrsk4909022.50
32Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5909018.00
34Janouch Miroslav Všechlapy3898929.67
35Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team3878729.00
36Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem2868643.00
36Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2868643.00
36Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní4868621.50
39Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242838341.50
40Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3808026.67
41Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2797939.50
42Novotný Petr Zámrsk3727224.00
43Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní6676711.17
43Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2676733.50
45Novotná Jaroslava Zámrsk3656521.67
45Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team4656516.25
47Kadlec František ZlíčStarší a neklidní5616112.20
48Kočí Josef Mnichovo Hradiště2606030.00
49Novák Jan Libišany2585829.00
50Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2555527.50
50Tobolka Daniel Nechanice3555518.33
52Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2545427.00
52Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2545427.00
52Zeman Luboš SemilyJizera 241545454.00
55Žemlička Radek Slatiňany3525217.33
56Chválová Lubica SezemiceHungerfish team4484812.00
56Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1484848.00
58Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1444444.00
59Hos Martin OtínPohoda team1424242.00
59Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2424221.00
59Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1424242.00
62Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1373737.00
63Haklová Lucie Vrutice1343434.00
64Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team3323210.67
65Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2303015.00
66Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1282828.00
66Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1282828.00
68Franěk Robert Trutnov1272727.00
69Turský Jindřich Krchleby1262626.00
70Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1202020.00
70Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2202010.00
72Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní219199.50
73Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1171717.00
74Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
74Mokrá Jana Najdek1888.00
74Musílek Petr ChotěbořVysočina team1888.00
74Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
74Šitina Josef Velká Jesenice1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.