Závody
Seznam závodů pro datum 8.6.2019
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
08.06.2019 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský Název: Strhaná hráz - Junior Cup 2019 - OBSAZENO - jen náhradníci |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Zadní Třebaň - Středočeský Název: Memoriál Franty Hartmanna |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2019 |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Míčov mládež - Pardubický Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA" |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Dobřív - Plzeňský Název: 13.ročník Rybářských závodů |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Master of Method - zrušeno.. Startovné se vrací |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019 |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Markovice ZRUŠENO - Pardubický Název: Velká cena Markovic 2019 ZRUŠENO |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký Název: Kocourák |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Malšovický kapr |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Skořice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický Název: Rybářské závody Stéblová |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Čáslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Olešná - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký Název: 24 hodin |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města" |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Tuhaň mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Vejprty mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody v LRU |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hromnice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Fryšták - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Tmaň u Berouna - Středočeský Název: Rybářské závody Chyť a pusť II. ročník |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Vejprty mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody v LRU |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Jenišov u Karlových Varů - Karlovarský Název: Bambus cup XI. ročník |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Milevsko mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Radotín - Praha Název: Memorial Václava Hanzla |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Olešná - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Podbořany - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Branná u Třeboně mládež U10 - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Branná u Třeboně mládež U15 - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Malšovický kapr |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Podbořany - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
08.06.2019 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |