Závody
Seznam závodu pro 2018
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
01.06.2018 | Pátek |
N
Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018 |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Dešná - Vysočina Název: LASTIA CUP |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: Jarní brodský maraton dvojic |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: XV.POHÁR VETERÁNŮ 2018 |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Frýdek-Místek - Moravskoslezský Název: VELKÁ CENA SEVERNÍ MORAVY juniorů v LRU muška – řeka |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: 2.kolo II.ligy sk.A |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: 2. kolo 2. ligy skupiny „B |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Žamberk mládež - Pardubický Název: XXI. ročník "Závodu Jaromíra Plocka" |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Žamberk ženy - Pardubický Název: IX. ročník "Závodu MUDr. Jiřího Kroulíka" |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Nová Včelnice - Jihočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017 |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Radotín mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vojice - Královéhradecký Název: Vojický kapr |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Příbram - Středočeský Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Stéblová - Pardubický Název: Rybářské závody Stéblová |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Teplice - Ústecký Název: 24 hodin |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Chřibská - Ústecký Název: Rybářské závody 6. ročník |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký Název: Kocourák |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vyškov mládež - Jihomoravský Název: Zlatá udice 2018 |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Letovice (Křetín) - Jihomoravský Název: o pohár MRS MO Letovice |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vrbová Lhota -ZÁVODY ZRUŠENY! - Středočeský Název: Rybářské závody dvojic |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Klášterec nad Ohří - Ústecký Název: Chomutovský korbel muška |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Sadová mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Komárovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Babice mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Pasohlávky - Jihomoravský Název: II. liga "C" - 2. kolo |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Křepice mládež - Jihomoravský Název: Křepice - rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Úsobí Zrušeno - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Studénky - Vysočina Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický Název: Bohdanečská vydřička |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Ledenice - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Kounice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Bořetice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: Pohár mládeže |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Tři Dvory mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Soběslav mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Čáslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Adamov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: Křesetický vabank |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Vranovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Lšelín - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Mladé Bříště - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Dobříkov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Lov kapra o ceny |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Božičany - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Veselá - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: 9.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Letovice (Křetín) mládež - Jihomoravský Název: o pohár MRS MO Letovice |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Dobříš mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody Otěšice |
||
03.06.2018 | Neděle |
N
Vranovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.06.2018 | Úterý |
N
Koblov - Moravskoslezský Název: CARPKILLERS CUP 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Tři Studně (Sykovec) - Vysočina Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Svitavy - Pardubický Název: Carp Cup Rosnička 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Ostrata - Zlínský Název: 1.ROČNÍK M.H.CUP OSTRATA - PVA, 61 HODIN |
||
08.06.2018 | Pátek |
N
Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018 |
||
08.06.2018 | Pátek |
N
Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
08.06.2018 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: Hraštický Rutilus |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Radotín - Praha Název: Memorial Václava Hanzla |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Olešná - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Zichovec - Středočeský Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“ |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebovice - Pardubický Název: rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Svratouch - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Lesonice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Malšovický kapr |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: CHYTÁ CELÁ RODINA |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Unhošť - mládež - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ UNHOŠŤSKÝCH RYBÁŘŮ |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brankovice - Jihomoravský Název: BRANKOVSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Vejprty mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody v LRU |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 14.Rybářské závody - Hadrava |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Šluknov - Ústecký Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: 20. ročník memoriálu Václava Vágnera o putovní pohár starosty města |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2018 |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Staré město mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Volyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody dospělých |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Podomí - Jihomoravský Název: Rybářské závody v chytání karasů |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Šťáhlavy mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Pšánky mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody Pšánky |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebíč mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Teplá - mládež - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Jenišov - Karlovarský Název: Rybarske zavody obsazeno |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Olešná - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Jenišov mládež - Karlovarský Název: Rybarske zavody obsazeno |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Přebor a divize plavaná SÚS |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebíč mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebovice - Pardubický Název: rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 14.Rybářské závody - Hadrava |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 2. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018 |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody Slatiňany |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Nová Ves mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Memoriál Jardy Sekereše |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Hevlín mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Hluk mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Želeč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.06.2018 | Neděle |
N
Hadina - Vysočina Název: ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou |
||
14.06.2018 | Čtvrtek |
N
Hadina - Vysočina Název: Malo Carp Hadina Cup 2018 |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický Název: BOILIES CUP 48 hodin |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Děčín - Ústecký Název: 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Český Šternberk - Středočeský Název: 2. kolo Extraligy v LRU přívlači |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Dřenice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: noční rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Míčov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Měcholupy - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Řeznovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Babice - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Dolní Poustevna - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Strunkovice - Jihočeský Název: pohárový závod „O pohár Milana Januse“ |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
České Kopisty - Ústecký Název: 2. kolo II. Ligy sk. A |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Varvažov - mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Zlaté Hory - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Soběchleby - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Dubicko - Olomoucký Název: Hosena 2018 |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Odolena Voda mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Nesuchyně - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Kostelec nad Černými Lesy mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Hrajovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Uherský Ostroh - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Bujanov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský Název: MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná |
||
16.06.2018 | Sobota |
N
Tábor přívlač - Jihočeský Název: 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy - Královéhradecký Název: Mokrovouský kapřík 2 - OBSAZENO= 5. Náhradniku |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Plzeň - Plzeňský Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Dubicko mládež - Olomoucký Název: Hosena 2018 |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Libchavy mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Kravsko mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.06.2018 | Neděle |
N
Podůlšany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.06.2018 | Pondělí |
N
Velký Cetín - Slovensko Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018 |
||
20.06.2018 | Středa |
N
Pelhřimov - Vysočina Název: HEJLOV CARP CUP |
||
20.06.2018 | Středa |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin |
||
21.06.2018 | Čtvrtek |
N
Koblov - Moravskoslezský Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018 |
||
21.06.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina Název: Lastia cup Bohušice 2017 |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody v lovu sumců |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina Název: závod dvojic |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: 2x 20 hodin |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018 |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Hamr na Jezeře - Liberecký Název: 24 kapřích hodin |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Brno - Jihomoravský Název: Noční závody – O pohár předsedy pobočného spolku |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Zbilidy - Vysočina Název: ZMordovaný kaprIV |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Semily, Loukov - Liberecký Název: MiČR juniorů 2018 LRU muška - řeka |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Kunovice - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický Název: Mistrovství Klubu veteráni |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč ženy - Pardubický Název: Mistrovství Klubu ženy |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický Název: Mistrovství Klubu mládež |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Polička - mládež - Pardubický Název: 8. ročník dětských závodů O pohár starosty |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Závod dvojic |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Heřmanova Huť mládež - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Pavlovice - Vysočina Název: MAVER |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Libořice - Ústecký Název: Libořický Kapr |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: VEČERNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Skořice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský Název: Jarní kaprařské závody 24 hod. |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Chabařovice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Hřebečníky - Středočeský Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Oslavany - Jihomoravský Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský Název: Vlašimský dravec jun. liga |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ráztely u Mirovic - Jihočeský Název: První Rybářské závody v obci Ráztely |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Buřenice - Vysočina Název: Rybářské závody - 9. ročník |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Svitavský pohár 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Řeřichy mládež - Středočeský Název: dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Zlaté Hory mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Frymburk - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Rumburk - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Citonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic - noční |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ráztely - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Plešnice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: MČR muška řeka |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Beroun ženy - Středočeský Název: MČR muška řeka |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Slatiňany - Pardubický Název: Krajský přebor VÚS v LRU přívlač |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Praha - Praha Název: PP a KD ÚS Praha přívlač |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Hruškov - Středočeský Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018 |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Plzeň - Plzeňský Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Valeč - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Praha U18 - Praha Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Praha U14 - Praha Název: PRAŽSKÁ TŘPYTKA |
||
28.06.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Středočeský Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP |
||
29.06.2018 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie) |
||
29.06.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI |
||
29.06.2018 | Pátek |
N
Strakonice - Jihočeský Název: 1.kolo I. ligy LRU v přívlači |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Chvojnice - Jihomoravský Název: CHVOJNICE JUNIOR CUP I. |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: KP MRS + MAVER |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Kunovice - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Hraštice - Královéhradecký Název: ZÁVODY DVOJIC – TÉMĚŘ 24 HODIN |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Velká nad Veličkou - Jihomoravský Název: Rybářské závody 24 hodin |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Zbraslavice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Nedvědice mládež - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Arneštovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Bohdalec mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Dlouhý Újezd mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Králíky mládež - Pardubický Název: Rybářské závody dětí a mládeže |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Loučovice mládež - Jihočeský Název: dětské rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský Název: Pohár starosty--OBSAZENO! |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Lestkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Přerov - Olomoucký Název: I. liga - 3. kolo |
||
30.06.2018 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: KP MRS + MAVER |