Závody
Seznam závodu pro 2018
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
01.06.2018 | Pátek |
N
Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018 |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Dešná - Vysočina Název: LASTIA CUP |
||
01.06.2018 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: Jarní brodský maraton dvojic |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
||
02.06.2018 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
05.06.2018 | Úterý |
N
Koblov - Moravskoslezský Název: CARPKILLERS CUP 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Tři Studně (Sykovec) - Vysočina Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Svitavy - Pardubický Název: Carp Cup Rosnička 2018 |
||
07.06.2018 | Čtvrtek |
N
Ostrata - Zlínský Název: 1.ROČNÍK M.H.CUP OSTRATA - PVA, 61 HODIN |
||
08.06.2018 | Pátek |
N
Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018 |
||
08.06.2018 | Pátek |
N
Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Zichovec - Středočeský Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“ |
||
14.06.2018 | Čtvrtek |
N
Hadina - Vysočina Název: Malo Carp Hadina Cup 2018 |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H |
||
15.06.2018 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický Název: BOILIES CUP 48 hodin |
||
18.06.2018 | Pondělí |
N
Velký Cetín - Slovensko Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018 |
||
20.06.2018 | Středa |
N
Pelhřimov - Vysočina Název: HEJLOV CARP CUP |
||
20.06.2018 | Středa |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin |
||
21.06.2018 | Čtvrtek |
N
Koblov - Moravskoslezský Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018 |
||
21.06.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina Název: Lastia cup Bohušice 2017 |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody v lovu sumců |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018 |
||
22.06.2018 | Pátek |
N
Hamr na Jezeře - Liberecký Název: 24 kapřích hodin |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský Název: Jarní kaprařské závody 24 hod. |
||
24.06.2018 | Neděle |
N
Hruškov - Středočeský Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018 |
||
28.06.2018 | Čtvrtek |
N
Letny - Středočeský Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP |
||
29.06.2018 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie) |
||
29.06.2018 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI |