Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
2 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
3 | Salaba David | Jilemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
4 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
5 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
6 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
7 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
8 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
10 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
11 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
13 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
14 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
16 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
17 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
18 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
19 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
20 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
21 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
22 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
24 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
25 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
26 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
27 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
28 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
30 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
31 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
32 | Přiklopil Erik | Horka u Staré Paky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
34 | Přiklopil Eliáš | Horka u Staré Paky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
35 | Kočí Jaroslav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
36 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
36 | Štefan Stanislav | Cholenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |