Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 667 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 8 | 163 | 187 | 23.38 | |
2 | Hofman David | Hrochův Týnec | 8 | 150 | 182 | 22.75 | |
3 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
4 | Bečka Jan | Pardubice | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
5 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
6 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
7 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
8 | Petříček Jan | Poběžovice | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
9 | Halamka Luboš | Dobříš | 5 | 63 | 63 | 12.60 | |
10 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
11 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
12 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
13 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
13 | Priessnitz Lukáš | Pardubice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
15 | Vacek Petr | Kameničky | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
16 | Chmelař Jakub | Častolovice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
16 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
18 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
19 | Doležal Petr | Jeníkovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
19 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
21 | Fikar Matěj | Lodín | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
21 | Svitek Filip | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
21 | Žák Lukáš | Počátky | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
24 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
24 | Matoušek Jakub | Lužnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
24 | Pochobradský Jan | Třibřichy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
24 | Vrba David | Pečky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
28 | Müller Matyas | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Roušar Jiří ml. | Korouhev | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
33 | Kolečkář Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
33 | Pačes David | Žiželice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Šrámek Josef | Holice | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
37 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
37 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
39 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Kolář Petr ml. | Choltice | 6 | 36 | 36 | 6.00 | |
39 | Kouba Ondřej | Mířetice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
39 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
39 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
39 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
46 | Chmelina David | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
46 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
46 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
46 | Tomčík Vojtěch | Vyžice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Trsek Adam | Rabštejnská Lhota | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Tykva Tomáš | Nymburk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Zeman Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
46 | Šmůla David ml. | Dobřany | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
56 | Kočíř Matěj | Čankovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
56 | Moc Vojtěch | Bílé Vchýnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
56 | Nikl Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
56 | Procházka Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
60 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Novotný Jiří ml. | Jemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Suk Albert | Čáslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Uhlíř Marek | Hrochův Týnec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Březina Josef | Lišice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Exnar Jiří | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
66 | Matoušek Tomáš | Lužnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Pevný Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
66 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Štecher Tomáš | Senožaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
76 | Bartůšek Jaroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
76 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Hansl Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
76 | Javůrek Jakub | Čestice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Libotovský Štěpán | Velká Ledská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Mašek Štěpán | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Novák Filip ml. | Bošov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
76 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
76 | Čech Michal | Počátky | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
85 | Aichler Ludvík | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
85 | Havelka Petr | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Kadlec Jan | Třeboň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
85 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
85 | Záhoranský Adam | Načešice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Bulva Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
92 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Kanev Štěpán | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
92 | Kerhát Michal | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
92 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Škrabal Vít | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
92 | Štecher Josef | Senožaty | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Šturc Oliver | Chrudim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Štěpánovský Josef | Lázně Bohdaneč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
92 | Švedl Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
106 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
106 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
112 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Dostálek Václav | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Růžička Michal | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
112 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Vohryza Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
112 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
112 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
121 | Finke Jáchym | Radovesnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Gros Matěj | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
121 | Hnízdil Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
121 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
121 | Plát František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
121 | Pochobradský Adam | Třibřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
121 | Řezníček Tomáš | Lázně Bohdaneč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
121 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
132 | Bartoš Filip | Hradec Králové | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
132 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Fryš Jiří | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Konšel Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Nipauer Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
132 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
138 | Audrlický Krištof | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Bartoš Radek | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Beran Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Borský Jaroslav ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Burda Adam | Chlum u Třeboně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Kalenda Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Marek Michael | Počátky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
138 | Matuška Martin | Svitávka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Ondráček Libor ml. | Kostěnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Pešek Filip | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Procházka Antonín | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Vašata Vojtěch | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Vrba Jan | Bumbálka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Řezáč Karel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
157 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Kaška František | Letohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Lechman Stanislav | Lovčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Novotný Josef ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Riedl Martin | Miřetice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
157 | Smazal Adam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
157 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
157 | Šimánek Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
167 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Kutlvašr Max | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Kutník Martin | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
167 | Moravec Robin | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Přikryl Radim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
167 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
167 | Vávra Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
180 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Filouš Roman | Osová Bítýška | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Frenc Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
180 | Gall Martin | Homyle | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Kadavý Kamil | Lázně Bohdaneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Kopal Jan | Nová Paka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Staněk Josef | Tuněchody | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Topek Ondřej | Kvasiny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Trnečka Tomáš | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
180 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
180 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
193 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Kolář Štěpán | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
193 | Mlynář Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
193 | Mráz Martin | Čestice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Slavík David | Kopidlno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Smetana Pavel | Sušice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Teslynk Matouš | Nasavrky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Bráborec Jan | Újezd | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Havel Ondřej | Pavlovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Slanina Lukáš | Tisovec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Vaněk Vojtěch | Lučice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
209 | Vaněk Václav | Lučice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
209 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
209 | Vávra David | Vidochov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
209 | Šaler Oto | Spytihněv | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
223 | Andrejko Jan | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Huserek Marek | Rožná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Kudláček Tomáš | Chrudim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
223 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Pilař Radim | Převýšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Prchlík Matěj | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Svárovský David | Čejov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Teslynk Daniel | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Valenta Krištof | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Veselý Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Vávra Vojtěch | Lučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Úlehla Jan | Napajedla | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Šimůnek Stanislav | Košťálov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Štěrba Antonín | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
223 | Švorc David | Nová Paka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
242 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Burkoň Jiří | Horká | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Hnízdil David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
242 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Jakubec Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
242 | Jiránek Vojtěch | Košátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Klajn Jáchym | Stytihněv | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Mrva Antonín | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Voltr Václav | Hubenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Čížek Petr | Horní Raškovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Šturc Teodor | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
242 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Brošek Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Dittrich Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Dostál Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Ducháček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Forst Aleš | Přelouč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Franče Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Koťara Michal | Krásná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
256 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Mikšík Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Ondráček Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Oslejšek Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Oslejšek Aleš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Valášek Jiří | 3 | 16 | 16 | 5.33 | ||
256 | Votřel Matouš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
256 | Černý Marek | Napajedla | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
256 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
276 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
276 | Archtman David | Kostelec nad Orlici | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Bílek Viktor | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Cibulka Václav | Janatov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Monče Dominik | Stojice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Novotný Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
276 | Rolf Štěpán | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
276 | Slabý Milan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
276 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Trsek Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
276 | Vafek Filip | Chrudim | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Vojtášek Nikolas | Napajedla | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Černý Jakub | Napajedla | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
276 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
295 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Hula Jan | Trhová Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Kiša Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
295 | Laitner Matouš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
295 | Nekula Tadeáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
295 | Rathouský Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Rosenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Smolík Radek | Český Šternberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
295 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
295 | Šťastný Filip | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
307 | Děd Richard | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Eigl Michal | Lipnice nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Fürst Martin | Svítkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Hanáček Fabián | Napajedla | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Havránek Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Hušek David | Koberovy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Kněžour Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Kočárek Vojtěch | Kozárovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Krejčí Matěj | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Pilař Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Podubský Kryštof | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Rathouský Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Starosta Radek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Tesák Patrik | Přelouč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Vicher Martin | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
307 | Vojtášek Tobias | Napajedla | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Vyroubal Daniel | Napajedla | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
307 | Šídlo Martin | Dolní Branná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
329 | Adamovič Andreas | Pečky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
329 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Bím Adam | Divišov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Dinko Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Jirků Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Kozlík Jakub | 3 | 12 | 12 | 4.00 | ||
329 | Stoklasa Dominik | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
341 | Aichler Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
341 | Bílý David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
341 | Hašek Pavel | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Kouba Štěpán | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Lelek Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Pastorek Vojtěch | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Pavlík Přemysl | Branná u Třeboně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Čtvrtečka Dominik | Dobruška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Šebesta Jindřich | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
355 | Baroň Damián | Napajedla | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Coufalík Ondřej | Divišov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Hamerský Marek | Vamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Krejčí Matěj | České Budějvice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Soukup Dominik | Slatiny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
355 | Vávra František | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
364 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | Kovář Antonín | Kladruby | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | Pištora Matyáš | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | Soukup Tomáš | Slatiny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
364 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
371 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Jiřička Radek | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Luňák Tomáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Lánský Patrik | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
371 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
377 | Khek David | Divišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
377 | Lžičař Marek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
377 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
377 | Šteiger Petr | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
381 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
381 | Bucek Viktor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
381 | Eibl Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
381 | Jursík Štěpán | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
381 | Kříž Daniel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
381 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
381 | Zajíček Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
388 | Bek Petr | Vamberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
388 | Bystranský Max | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
388 | Fiala Ondřej | Příbram | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
388 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
388 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
393 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
393 | Sova Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
393 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
396 | Bezdíček Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
396 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
396 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
396 | Červinka Michal | Hrůška | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
400 | Bendl Michal | Olešnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Karban Vít | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Kovář Filip | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
400 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Livora Tadeáš | Lázně Bohdaneč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Novotný Vojtěch | Hodkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Rambousek Josef | Častolovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Voldán Petr | Třibřichy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Vyčítal Štěpán | Těchlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Šmíd Jakub | Příseka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
413 | Aldorf Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Anton Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Antoš Jakub | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Ančinec Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Balatý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Baran Martin | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Baroň Jakub | Napajedla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Baroň Šebestián | Napajedla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bauman Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Benedikt Karel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Benešovský Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bialonczy Matyáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Blažek Matyáš | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Boháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bubák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Buchtela Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bukáček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bukáček Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bursa Karel | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bušina Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bušina Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Bárta Adam | Třesovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bárta Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Bém Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Chalupa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Chlád Radek | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Chocholouš Vojtěch | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Dinko Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Diviš Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Dlouhý Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Dostál Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Dvořáček Lukáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Erban Eliáš | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Halaška Matyáš | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Haman Tomáš | Trávník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Haraška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Havlíček Matyáš | Lišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hemerka Antonín | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Holtmar Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Homolka Vít | Homyle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Horák Lukáš | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Horák Tomáš ml. | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hrabánek Martin | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hrabě Tobias | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hromada Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Hrstka Jaromír | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hudeček Antony | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Hájek David | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Hájek Radim | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jankovec Jakub | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jankovec Ondřej | Majdalena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Janoušek Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jančík Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Jarkovský Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jeřábek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Joukl Šimon | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jílek Jakub | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Jíra Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kaleja Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kini Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kipa Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kisz Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Klekner Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Klimeš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kmoníček Adam | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kolařík Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kolařík Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Konývka Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kopic Kristián | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kořán Jan | Morašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Koťara Ondřej | Krásná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Krejsa Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Krejčí Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kristek Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kropáček Erik | Stojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Krum Tomáš | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Krupka Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Kurucz Julius | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kučera Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Kříž Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Lammr Miloš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Lang Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Langpaul Tadeáš | Broumova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Lovko Adam | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Lovko Štěpán | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Lukeš Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Lyčka Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Macháček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Macoun Maxmilián | Modřišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Malíř Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Martinec Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Martínek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Mařík Marek | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Mašata Antonín | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Melanchuk Rostislav | Lovčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Mráz Kamil | Loukonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Musil Jan | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Málek Matyáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Málek Oto | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Navrátil Lukáš | Kutské Chvalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Novotný Daniel | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Novotný Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Novotný Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Novotný-Kuzma Josef | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Němec Damián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Ondra Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Ondráček Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Ondrášek Adam | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Oulický Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Packa Štěpán | Přeseka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Padiásek Vít | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pavlovec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pechar Petr | Prasek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Popílek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Procházka Tomáš | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Půlpán Vít | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Rajnet František ml. | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Rameš Tobiáš | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Redel Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Roháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Rokyta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Rozsypal Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Ročnák Vojtěch | Kvasín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sedlák František | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sedlák Josef | Vyžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sejkora Antonín | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sejkora Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sekerka Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Sihelský Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Slatina Adam | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Smejkal Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Smejkal Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Smělý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Soběslav Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Sokol David | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sonták Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Stoklasa Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Strážnický Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Studený Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Studený Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Střepina Adam | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Svoboda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Svoboda Patrik | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Svoboda Pavel | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Sýkora Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Tomášek Jakub | Bříšťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Tomíšek Adam | Košetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Tomčík Patrik | Vyžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Trávníček Adam | Boharyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Tureček Maxmilián | Napajedla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Tvrdík Šimon | Svinčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vacuška Vít | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vafek Lukáš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vaněk Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vaněrka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Vašata Vojtěch ml. | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Verl Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Verl Vojtěch | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vespalec Tomáš | Sloupno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vladyka František | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vojtěch Jan | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vošický Jan | Rataje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vraspír Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Vraštil Tomáš | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Vávra Lukáš | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zahálka Petr | Mrákotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zahálka Radek | Mrákotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zajac Krištov | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zajac Tadeáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zedník Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Zedník Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Zima Marek | Mlékosrby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zvara Milan | Tisovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zábranský Kamil | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Zíval Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Čech Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Čech Václav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Čermák Dominik | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Češík Vít | Mokrýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Češík Šimon | Mokrýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Čovka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Čtvrtečka Adam | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Čvančara Jaroslav | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Ňuněz Rafael | Choťovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Řezáč Stanislav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Šantroch Patrik | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šaštinský Jakub | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šimák Matěj | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šimůnek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šrámek Zdeněk | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Štekl Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Štekl Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Štekl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Štusek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Švedl Anežka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
413 | Šťastný František | Levín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
413 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 |