Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 367 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dostál Matouš | Králíky | 9 | 252 | 305 | 33.89 | |
2 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 5 | 179 | 179 | 35.80 |
3 | Lochman Pavel | Zdelov | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
4 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
5 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
6 | Hofman David | Hrochův Týnec | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
7 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
8 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
9 | Jelínková Aneta | Nasavrky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
9 | Kolář Vít | Kozlov | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
11 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
12 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
13 | Rozkošný Jan | Přelouč | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
14 | Šinták Marek | Hradec Králové | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
15 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
16 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
17 | Charwot Stanislav | Čáslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
18 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
19 | Šimková Marie | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
20 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
20 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
22 | Makeš Lukáš | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
22 | Makešová Veronika | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
22 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
25 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
26 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
27 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
27 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
29 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
29 | Glocarová Thea | Žichlínek | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
29 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
32 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
32 | Čejka Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
32 | Šmejda Adam | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
35 | Kočíř Matěj | Čankovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
35 | Kulhánek Adam | Jablonné nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
37 | Javůrková Týna | Litomyšl | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
37 | Čejková Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
37 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
37 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
41 | Chymiak Štěpán | Horní Roveň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
41 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
41 | Věrnáková Lucie | Břehy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
44 | Cetkovská Anna | Česká Třebová | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
44 | Matoušková Andrea | Dolní Ředice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
44 | Zahradníková Zuzana | Platenice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
47 | Cetkovská Michaela | Česká Třebová | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
47 | Kynclová Eliška | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
47 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
50 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
50 | Čermáková Eliška | Lhota u Potštejna | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
52 | Bartoš Tomáš | Břehy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
52 | Glocar Denis | Žichlínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
52 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
52 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
52 | Martynjuk Roman | Anenská Studánka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
52 | Nekvinda Tobiáš | Borohrádek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
58 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
58 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
58 | Vondra Vojtěch | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
61 | Hufová Dominika | Lanškroun | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Hájková Tereza | Moravany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
61 | Machačová Tereza | Klášter nad Dědinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Tesař Dominil | Česká Třebová | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
66 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Lhotský Patrik | Časy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Novotný Adam | Česká Třebová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
66 | Vondra Jan | Lanškroun | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
66 | Šteidler Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
73 | Dajč Radim | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Dušek David | Česká Třebová | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
73 | Vondráček Samuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
73 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
79 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
79 | Hrušková Sarah | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
79 | Krejčík David | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
79 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
79 | Picek Michal | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
84 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
84 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
84 | Pelikánová Eliška | Slatiňany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
84 | Viktorínová Pavla | Česká Třebová | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
84 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
89 | Frank Jakub | Nekoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Gamper Filip | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
89 | Měrka Adam | Štíty | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Pop Pavel | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
89 | Sazima Radek | Borohrádek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
96 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
96 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
96 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Malý Štěpán | Častolovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Tejnecký Matěj | Slatiňany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Valenta David | Holice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
99 | Šimon Maxim | Synčany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
104 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
104 | Březina Matěj | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
104 | Elichová Michaela | Slatiňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
104 | Johanidesová Lenka | Čermná nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
104 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
104 | Vondráček Jan | Litětice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
110 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
110 | Mandaus Pavel | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
110 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
110 | Čermák Filip | Lhota u Potštejna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Erbenová Monika | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
114 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Pavlíčková Eliška | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
114 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
114 | Syrový Vítězslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
123 | Dostálková Ema | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
123 | Gulyas Karel | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
123 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
123 | Suchý Tomáš | Vamberk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
127 | Erbenová Nikola | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
127 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
127 | Nyč Petr | Borohrádek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
127 | Pop Robin | Hradec Králové | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
127 | Stašová Erika | Bartošovice v Orlických horách | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Jurica Alan | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Murín Michal | Daníkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Viernáková Lucie | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
132 | Šternástek Vilém | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
138 | Faltus Jan | Těchonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Horáček Zdeněk ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Trojan David | Holice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Urbánek Jan | Česká Třebová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
138 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
144 | Erben Miroslav | Lohenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
144 | Horáček Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
144 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
144 | Hylská Viktorie | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
144 | Loužil Vít | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
144 | Martykánová Pavlína | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
144 | Tesař Tomáš ml. | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
144 | Vítek Ondřej | Nemošice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
152 | Bečičková Anna | Lhota u Potštejna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Gregora Lukáš | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Kejda Vojtěch | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
152 | Pospíšil Matěj | Česká Třebová | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
152 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
159 | Cejnar Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Janoušek Martin | Hlinsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Popelář Patrik | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
159 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
166 | Bendák Tadeáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
166 | Dolečková Gábina | Jakubovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Rybková Monika | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Staňková Natálie | Oldříš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Vrba David | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
166 | Žampach Radek | Slatiňany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
173 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Pelikán Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
173 | Tejkl Jáchym | Lanškroun | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Vacek Petr | Kameničky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
173 | Štefek Štěpán | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
179 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Kubátová Jana | Nový Bydžov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Lána Matěj | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Vančura Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
179 | Verner Jakub | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Voráčková Petra | Čermná nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
179 | Ševčíková Aneta | Rudoltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
188 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Resler Filip | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
188 | Smejkal Jakub | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
188 | Svoboda Aleš | Luže | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
192 | Hercík Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
192 | Mahmudová Dálie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
192 | Marek Vít | Horní Třešňovec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
192 | Čermáková Patricie | Borohrádek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
196 | Adamský Tomáš | Dlouhá Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Bečička Ondřej | Lhota u Potštejna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Bureš Štěpán | Podůlšany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Filipi Michal | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Hýbl Lukáš | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Kmoníček Adam | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Novotný Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Paulus Jan | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Staněk Jan | Čankovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Vrátilová Daniela | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Víšek Daniel | Slatiňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
196 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
208 | Dvořáková Sára | Hlinsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
208 | Hondl Kryštof | Studené | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
208 | Slouka David | Žichlínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
208 | Zastoupil Matyáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
208 | Zdražil Petr | Vortová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
208 | Štěrba David | Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
214 | Bulánek Radovan | Čermná nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
214 | Hrdlička Martin | Živanice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
214 | Viglavský Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
217 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
217 | Loufek Lukáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
217 | Mahmudová Innas | Hlinsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
217 | Nosek Richard | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
217 | Prokeš Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
217 | Štěpánek Petr ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
223 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
223 | Hájek David | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
223 | Jandejsek Jan | Studené | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
223 | Kočí Tomáš | Jedousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
223 | Neugebauer Matouš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
223 | Plachý Dominik | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
229 | Jirásek Milan | Lanškroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Kalistová Sára | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
229 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
229 | Vamberský Matěj | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
229 | Vondráčková Kateřina | Litětice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
234 | Bažant Jan | Přelouč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Filipi Marek ml. | Pokřikov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
234 | Teplý Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
234 | Vigh Samuel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
238 | Bidlo Ondřej | Chvojenec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Cejnar Václav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Císař Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
238 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Dytrt Jakub | Ostřetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Fajmon Ondřej | Herálec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Klemt Václav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Košťálová Valerie | Vysoké Chvojno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Lhotský Dominik | Časy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Mach Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
238 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Ročková Eliška | Koudelka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Tilman Daniel | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Červinka Josef | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
238 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
257 | Ducháčková Nela | Trhová Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
257 | Křivohlávek David | Lanškroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
257 | Onderková Natálie | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
257 | Popov Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
257 | Pospíšil Jaroslav | Srní | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
262 | Pluhařová Šárka | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
262 | Zahálka Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
265 | Fabiánek Ladislav | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
265 | Růžek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
265 | Stránský Adam | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
268 | Harapát Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
268 | Herciková Marie Anna | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
268 | Výprachtický Petr | Lanškroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
271 | Krejsa Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
271 | Zeman Tadeáš | Žichlínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
273 | Vorek Antonín | Lanškroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
273 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
275 | Bekera Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Boháč Matěj | Časy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Bulánek Richard | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Bína Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Březinová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Cetkovská Karolína | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Chládková Natálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Fabiánek Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Fabo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Faimon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Fait Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Formánek Tomáš | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Forst Aleš ml. | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Fridrichová Kristína | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Hanyš Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Hauser Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Hauser Václav | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Horníček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Hořeňovský Pavel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Hořeňovský Petr | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Javoříková Vika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Jedlička Petr ml. | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Jelínek Jakub | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Jelínková Kateřina | Dolní Roveň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Jeništa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Jirava Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Kadlec Daniel | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kadrmas Daniel | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kopecká Aneta | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kubátová Andrea | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Kučera Tomáš | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Loufková Marie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Machač Ondřej | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Malý Vojtěch | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Marek Karel | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Martincová Šárka | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Matějka Jan ml. | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Mlýnek Martin | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Myška Václav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Nevečeřal Dominik | Srní | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Novotný Filip | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Palán Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pavlíček Adam | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pavlíček Jakub | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pecháček Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pecháčková Eliška | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Perout Felix | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Petrásek Dominik | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Pešek Dominik | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Plíva Vít | Plačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Polák Jakub | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Přiklopil Aleš | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Přívratská Klára | Jehnědí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Renčín Jakub | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Režný Dominik | Výprachtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Sazima Lukáš | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Sejkora Pavel | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Skupinová Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Sláma Jan | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Slámová Anna | Zářecká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Smejkal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Stejskal Filip | Pohránov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Toman Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Trojan Matěj | Zastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Vamberská Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Vamberský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Vašek Šimon | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Vorek Josef | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Vorková Jarmila | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Voříšek Filip | Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Vágnerová Aneta | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Čechalová Barbora | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Čermák Antonín | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Červená Pavlína | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Čmarada Marek | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Říha Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Šmahelová Aneta | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Špaček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
275 | Štork Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Štorková Amálie | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Šulaj Michal | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Švancara Daniel | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
275 | Švancarová Kateřina | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |