Žebříček členů klubu - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 17 | 206 | 371 | 21.82 |
2 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 180 | 304 | 20.27 |
3 | Mach Václav | Pernink | 16 | 172 | 264 | 16.50 | |
4 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 8 | 168 | 188 | 23.50 |
5 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 152 | 252 | 14.00 |
5 | Čori Petr | Chodová Planá | 8 | 152 | 165 | 20.63 | |
7 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 13 | 133 | 173 | 13.31 |
8 | Michálek Jan | Otovice | 9 | 127 | 141 | 15.67 | |
9 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 13 | 126 | 164 | 12.62 |
10 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 7 | 123 | 124 | 17.71 | |
11 | Klement Antonín | Chranišov | 17 | 121 | 182 | 10.71 | |
12 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 12 | 120 | 153 | 12.75 |
13 | Lévai Josef | Jenišov | 13 | 119 | 150 | 11.54 | |
14 | Sobotka Josef | Perštejn | 9 | 118 | 138 | 15.33 | |
15 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 112 | 147 | 10.50 | |
16 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
17 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
18 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
19 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
20 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
21 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
22 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
23 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
24 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
24 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
24 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
27 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
28 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
29 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
30 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
31 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
32 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 4 | 19 | 19 | 4.75 |