Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 129 | 129 | 25.80 |
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 129 | 129 | 25.80 |
3 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
3 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
5 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
6 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 83 | 83 | 20.75 |
7 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
8 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
8 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
8 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
11 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
11 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
13 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
13 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
13 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
17 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
17 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
20 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
20 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
20 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
20 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
24 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
25 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
25 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
28 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
28 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
28 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
31 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
31 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
31 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
34 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
34 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
34 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
37 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
37 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
37 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
40 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
40 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
40 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
43 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
44 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
44 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
46 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
47 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
47 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
47 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
50 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
50 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
50 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |