Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haklová Lucie | Vrutice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
2 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
4 | Gažiová Liliana | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
5 | Šimáková Šarlota | Česká Lípa | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
6 | Švermová Dorota | Mírová pod Kozákovem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
7 | Binarová Dana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
7 | Vadjaková Lucie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
9 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
10 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
10 | Šimůnková Markéta ml. | Košťálov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
12 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
13 | Machoňová Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
14 | Havránková Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
14 | Kočišová Natálie | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
16 | Bartoňová Danuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
16 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
16 | Holubová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
16 | Karpíšková Tereza | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
16 | Malá Nikola | Mašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
16 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
16 | Víchová Klára | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
16 | Šulcová Diana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
16 | Žemličková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 |