Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 223 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | 6 | 104 | 135 | 22.50 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 103 | 119 | 19.83 | |
3 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 80 | 81 | 16.20 | |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
5 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 6 | 70 | 91 | 15.17 | |
6 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
8 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
9 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
11 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
11 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
13 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
15 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
16 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
17 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
17 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
20 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Hříbal Jiři | Mimoň | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
21 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
24 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Pavluk Pavel st. | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Pavluk Petr | Libštát | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
28 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
28 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
28 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
31 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
31 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
31 | Červenka Lukáš | Cheb | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
34 | Brož Jiří | Miřetice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
34 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
34 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
34 | Spálenka Vratislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
34 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
34 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
40 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
40 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
40 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
40 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
40 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
45 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
45 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
45 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
45 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
45 | Votoček Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
45 | Zeman Martin | Semily | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
54 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
54 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
54 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
57 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
57 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Svěžen Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
63 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
63 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
65 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Michalina Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Votoček David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
70 | Bobál Gabriel | Dubnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
70 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
70 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
73 | Janata Karel ml. | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Janata Matěj | Košťálov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
73 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
80 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
80 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
80 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
83 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Móro Jaroslav | Košťálov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Pevný Martin | Kokonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Teus der Vaal | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
90 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
90 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
90 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
90 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
94 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
94 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
94 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
94 | Mader Jan | Radvanec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
94 | Novák Antonín | Rovensko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
99 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Kejzlar Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Starý David | Žeretice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
99 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
106 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Tuhovský Ladislav | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
111 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Soukup David | Zlatá Olešnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
117 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
117 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
122 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Koželuh Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
122 | Lánská Věra | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Maryško Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
122 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
131 | Kohlíček Lukáš | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
134 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
134 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
134 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Matouškovič Milan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
137 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
143 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Horst Jan | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
146 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
146 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
146 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
146 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
150 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
150 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
150 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
150 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
154 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
155 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
155 | Ikri Martin | Svojek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
155 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
155 | Pavluk Pavel ml. | Libštát | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
159 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
159 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
161 | Havrda Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
161 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
161 | Šádek Milan | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
164 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Cikánek Radim | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Durec Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Fajgl Matáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Frouz Milan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Jirák Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kašpar Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Koller Jan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Kostlán Daniel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Krejčí Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Križek Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Linka Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Magdalen Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Mikulášek Antonín | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Novotný Tomáš | Huntiřov u Děčína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Sedláček Martin | Jeřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Slivko Jiří ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Stodůlka Šimon | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Stránský Zdeněk | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Zajícová Alžběta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
164 | Šimák Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Šimák Matěj | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
164 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |