Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 103 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 10 | 170 | 329 | 32.90 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 167 | 483 | 34.50 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 154 | 391 | 24.44 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 10 | 152 | 309 | 30.90 | |
5 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 148 | 249 | 24.90 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 146 | 211 | 23.44 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 146 | 191 | 23.88 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 145 | 246 | 24.60 |
9 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 11 | 142 | 205 | 18.64 |
10 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 139 | 187 | 26.71 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 139 | 224 | 28.00 |
10 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 6 | 139 | 185 | 30.83 | |
13 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 8 | 137 | 209 | 26.13 |
13 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 13 | 137 | 272 | 20.92 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 135 | 182 | 26.00 |
16 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 135 | 163 | 27.17 | |
18 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 134 | 230 | 28.75 |
18 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 10 | 134 | 236 | 23.60 |
20 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 7 | 132 | 171 | 24.43 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 11 | 130 | 284 | 25.82 |
21 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 130 | 266 | 22.17 |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | 6 | 129 | 141 | 23.50 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 129 | 180 | 25.71 |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 127 | 230 | 19.17 | |
25 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 127 | 170 | 18.89 | |
27 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 10 | 126 | 203 | 20.30 |
27 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 126 | 215 | 19.55 |
29 | Rybenský Roman | Němčice | 5 | 123 | 130 | 26.00 | |
30 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 12 | 122 | 260 | 21.67 |
31 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 120 | 134 | 16.75 |
32 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 5 | 117 | 126 | 25.20 |
32 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 117 | 267 | 20.54 |
34 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 114 | 188 | 18.80 |
34 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 114 | 160 | 20.00 |
34 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 113 | 130 | 18.57 |
38 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 8 | 106 | 155 | 19.38 |
39 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 11 | 104 | 181 | 16.45 |
40 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 9 | 101 | 158 | 17.56 |
41 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 100 | 101 | 25.25 |
42 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
42 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 97 | 162 | 16.20 |
44 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 7 | 94 | 128 | 18.29 |
45 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
46 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
47 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 91 | 100 | 14.29 |
48 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 90 | 167 | 9.28 |
49 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
49 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 11 | 89 | 171 | 15.55 |
51 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
52 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
53 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 13 | 82 | 130 | 10.00 | |
54 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 76 | 89 | 12.71 |
55 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 75 | 101 | 16.83 |
56 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 74 | 113 | 14.13 |
57 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
58 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
59 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
60 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
61 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
61 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
61 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
64 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
65 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
65 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 53 | 54 | 10.80 | |
65 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
68 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 50 | 54 | 10.80 |
69 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
70 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 44 | 59 | 7.38 |
71 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
71 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
73 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 42 | 42 | 10.50 |
73 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
75 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
76 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
76 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
76 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
79 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
80 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
80 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
80 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
83 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
83 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
83 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
86 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
86 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
88 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
89 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
90 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
91 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
92 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
92 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
92 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
95 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
96 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
97 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
97 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
97 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
97 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
97 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
97 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
103 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 |