Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 144 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 7 | 131 | 131 | 18.71 | |
2 | Horálek Miroslav | Habartov | 6 | 123 | 123 | 20.50 | |
3 | Mach Václav | Pernink | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
4 | Motl František | Bečov | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
5 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
6 | Perout Josef | Perštejn | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
7 | Nauš Vladislav | Blížejov | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
8 | Mackura Zdeněk | Pernink | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
9 | Klement Antonín | Chranišov | 6 | 70 | 70 | 11.67 | |
10 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
11 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
12 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
13 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
14 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
15 | Boško Ivan | Tachov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
16 | Hybšman Roman | Sokolov | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
17 | NNN | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
18 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
19 | Kašuba Martin ml. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
20 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
20 | Pojar Miroslav | Milíře | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
20 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
23 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
23 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
25 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
26 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Kroch Jiří | Chodov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
28 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
30 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
31 | Dohnal Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
31 | Ullmann Horst | Sokolov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
33 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
34 | Klain Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
35 | Valenta Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
36 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
36 | Čapek Ivan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
38 | Fatka Rudolf | Kyjov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
38 | Kašuba Martin st. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
38 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
41 | Homolka Martin | Chodov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
41 | Růžička Martin | Kadaň | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
43 | Bereš Jan | Planá | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
43 | Kraml Vladislav | Karlovy Vary | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
43 | Mráz Luboš | Nýřany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
43 | Oravec Josef | Loket | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
47 | Harant Antonín | Plzeň | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
47 | Holzknecht Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
47 | Leibl Josef | Kamenický Šenov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
47 | Mlčoch Stanislav | Karlovy Vary | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
51 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
51 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Staněk Roman st. | Karlovy Vary | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
51 | Werner Daniel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
55 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
56 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
58 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
58 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
58 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
61 | Hyšman Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
61 | Liška Rostislav | Chranišov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
63 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
64 | Měrka Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
65 | Hlinčík Josef | Planá | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
65 | Lébl Vladimír | Teplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Zachatý Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
68 | Gvarda Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
68 | Kalčík Vlastimil | Srby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
68 | Roček Miroslav | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
71 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
71 | Heller Josef | Chrášťany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
71 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
71 | Prokop Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
75 | Diviš Vladimír | Srby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
75 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
75 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Ivančík Tadeáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
78 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
78 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
81 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
81 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
81 | Sütto Gabriela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
84 | Kadlec Martin ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
84 | Plánička Václav st. | Srby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
86 | Harant Miroslav | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
86 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
86 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
86 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
86 | Volf Petr | Karlovy Vary | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
91 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
91 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
91 | Kurtaj Daniel ml. | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
94 | Babej Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
94 | Ondřích Václav | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
96 | Vrájík Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
97 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
97 | Dostál Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
97 | Přibyl Vladimír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
97 | Žambůrek Jan | Srby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
101 | Kurtaj Daniel st. | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
101 | Vopálenský Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
101 | Zábranský Jan | Sokolov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
104 | Lipka Jiří | Perštejn | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
104 | Waltr Miloš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
106 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
106 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
106 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
106 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
110 | Bureš Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Dunda Hynek | Lipová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Galia Eduard | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Gvarda Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Habal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Holman Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Hornof Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Horní Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Hradský Tomáš | Stará Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Jambor Zdeněk | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Jersák Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Kmoch Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Kmoch Zbyšek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Kociotek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Michálek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Pavlovič Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Pavlík Lukáš | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Prunner Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Veselovský Roman | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Vršecký Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Zelenka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Zelenka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Zelenka Pavel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Řehák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Šmiknar František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
110 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
110 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |