Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 56 | 60 | 12.00 |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 52 | 60 | 12.00 |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 43 | 50 | 10.00 |
4 | Netolická Halina | Bylany | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
4 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 37 | 37 | 9.25 |
4 | Nováková Renata | Hrobice | 5 | 37 | 39 | 7.80 | |
7 | Michková Eva | Orel | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
8 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
9 | Novotná Lenka | Zámrsk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
10 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
11 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 5 | 24 | 27 | 5.40 | |
12 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
13 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
15 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
15 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
17 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
17 | Šuchalová Klára | Markovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
19 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
22 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
23 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
24 | Němcová Hana | Nasavrky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
24 | Studničková Adéla | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
26 | Havelková Monika | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
26 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |