Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 196 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krýsl Pavel | Ledce | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
2 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
3 | Čori Petr | Chodová Planá | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
4 | Beroušek Petr | Plzeň | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
5 | Vicher Milan | Plzeň | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
5 | Žižka Radek | Holýšov | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
7 | Kaplan Filip | Přívozec | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
8 | Bártík Miloslav | Plzeň | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
9 | Amerling František | Kladruby | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
9 | Edl Milan | Plzeň | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
9 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
12 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
13 | Černý Václav | Merklín | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
14 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
15 | Plánička Václav st. | Srby | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
16 | Nauš Vladislav | Blížejov | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
16 | Procházka Petr | Křimice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
18 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
18 | Žižka Ladislav | Holýšov | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
20 | Varga Stanislav | Holýšov | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
21 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
22 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
23 | Diviš Vladimír | Srby | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
23 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
25 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
26 | Kasl Luboš | Plzeň | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
26 | Tureček Jan | Klatovy | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
28 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
29 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
30 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
30 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
30 | Kaplan Petr | Semošice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
33 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
34 | Hejplík Jaroslav | Kladruby | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
35 | Leško Jiří | Oldřichov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
36 | Břinda Karel | Blovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
36 | Časta František | Přeštice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
36 | Čech Jaroslav | Plzeň | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
39 | Faitl Marek | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
41 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
41 | Kořán Jindřich | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
41 | Macek Milan | Litice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
44 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
44 | Maršálková Marcela | Ptenín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
46 | Kochman Vladimír | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
46 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
48 | Maršálek Radek | Ptenín | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
49 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
49 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
49 | Sláma Radek | Švihov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
52 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
53 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Nauš Miroslav | Nahošice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
55 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
55 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
57 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
57 | Lenárd Tibor | Kdyně | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
57 | Martinovský Jaroslav | Stod | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
57 | Orgoň Vít | Tachov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Procházka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
62 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
62 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Źdimera Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
68 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
69 | Dania Antonín | Dobřany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
69 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
71 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Bereš Jan | Planá | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
76 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
76 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
76 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
79 | Ungr Jiří | Klatovy | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
80 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Orgoň Roman | Tachov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Pojar Radek | Točník | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
85 | Bauer Petr | Hradec | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
85 | Dub Jaroslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
85 | Kmotrik Franišek | Plasy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
85 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
85 | Šefl František | Velký Bor | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
85 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
91 | Bočan Josef | Chotěšov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
91 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
91 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
91 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
91 | Čečka Přemek | Tachov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
96 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
97 | Hütta Josef | Poběžovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
97 | Šuchman Josef | Plzeň | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
99 | Bouše Petr st. | Řenče | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
99 | Cink Jiří | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Hladík Antonín | Žákava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Kodeřič Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
99 | Macek Vojtěch | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
99 | Minařík Václav | Stod | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
99 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
106 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Jager Jiří | Tlučná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
110 | Holý Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
110 | Spiller Karel | Stod | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
110 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
110 | Verner Josef | Teplá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
110 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
115 | Bouše Petr ml. | Řenče | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
115 | Eret Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
115 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
115 | Martínek Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
115 | Pučelík Pavel | Kdyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
115 | Simeonov David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
121 | Fišer Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Novák Petr | Ostrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
123 | Kalčík Vlastimil | Srby | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
123 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
123 | Titze Rudolf | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
126 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
126 | Tryner Lukáš | Rokycany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
130 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
130 | Česal Tomáš | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
132 | Jelínek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
132 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
132 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
132 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
136 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
136 | Kajer Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
136 | Ludvík Martin | Litice | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
136 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
136 | Varga Matyáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
136 | Žížala Petr | Holýšov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
142 | Fišera Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
142 | Józa David | Kladruby | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
142 | Sláma Jan | Merklín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
142 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
146 | Józa Petr | Kladruby | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
146 | Růžička Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
148 | Mašek Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
148 | Čmolík Milan | Dobřany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Šlehofer Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
148 | Šobr Martin | Blížejov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
152 | Albrecht Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Blažek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Borsanyi Ladislav | Janovice nad Úhlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Cink Vojtěch | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Duchek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Duda Lukáš | Rohozno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Faitl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Forejt Vladimír | Málkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Galba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Hirschl Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Hochmut Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Hrubý Leoš | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kašík David | Janovice nad Úhlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kmotriková Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kopecký Miroslav ml. | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kořínek Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Krabec Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kubovec Karel | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Kučerová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Majer Petr | Radnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Mikovec Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Míka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Nový Josef | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Přibyl Vojtěch | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Raišl Zbyněk | Dlažov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Sejpka Kryštof | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Skočil Jan | Hořehledy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Sosna Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Tochor Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Verner Erik | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Zajíc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
152 | Černý Bohumil | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
152 | Žambůrek Jan | Srby | 1 | 1 | 1 | 1.00 |