Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 74 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 207 | 207 | 34.50 |
2 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 5 | 200 | 200 | 40.00 |
3 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 184 | 184 | 30.67 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 175 | 175 | 35.00 |
5 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 171 | 171 | 28.50 |
6 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 164 | 164 | 32.80 |
6 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 164 | 164 | 32.80 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 164 | 164 | 41.00 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 157 | 157 | 31.40 |
10 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 6 | 156 | 156 | 26.00 |
10 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 156 | 156 | 31.20 |
12 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 155 | 155 | 25.83 |
13 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 4 | 154 | 154 | 38.50 |
14 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 153 | 153 | 38.25 |
15 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 150 | 150 | 25.00 |
15 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 150 | 150 | 30.00 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
18 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
19 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 5 | 141 | 141 | 28.20 |
20 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 140 | 140 | 23.33 |
21 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 120 | 120 | 24.00 |
23 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
24 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
25 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 115 | 115 | 38.33 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
27 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
28 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
29 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
30 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
31 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
32 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
32 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
34 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
35 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
36 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 65 | 65 | 10.83 |
37 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
37 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
39 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
40 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
41 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
42 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
43 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
44 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
45 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
46 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
47 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
48 | Řehák Václav | Police nad Metují | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
49 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
49 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
51 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
51 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
53 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
54 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
55 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
56 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
56 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
58 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
59 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
59 | Nováková Renata | Hrobice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
61 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
62 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
63 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
64 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
64 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
64 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
64 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
68 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
69 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
69 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
69 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
69 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
73 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
73 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |