Žebříček členů klubu - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 3 | 101 | 101 | 33.67 |
2 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
3 | Mach Václav | Pernink | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
4 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
5 | Čori Petr | Chodová Planá | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
7 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
8 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
9 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
9 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
11 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
12 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
14 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
15 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
15 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
17 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
18 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
18 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
20 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
20 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
20 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
23 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
24 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
25 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
25 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
27 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
28 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
29 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
31 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
31 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
31 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |