Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 159 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riedl Filip | Humpolec | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
1 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
3 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
4 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
5 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
6 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
7 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
8 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
8 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
10 | Hanzal David | Koňkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Křikava Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
10 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
13 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
14 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Stojan Petr | Mrzkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
17 | Kubínová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
18 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
19 | Kasal Aleš | Chrastava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
21 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | Tvrdá Nikola | Příseky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | Vacek Petr | Kameničky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
21 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
26 | Milichovský Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
26 | Pelikán Vojtěch | Ždírec nad Doubravou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
28 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
29 | Janda Filip | Ždírec nad Doubravou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
29 | Kocourová Sandra | Svratouch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
31 | Marková Andrea | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
31 | Větrovský Tomáš | Polná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Březina Jan | Víska | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
34 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Odvárková Nella | Herálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
34 | Pešava Jan | Hlinsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
37 | Horák Jáchym | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
37 | Kučerová Andrea | Svratouch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
37 | Mareš Jakub | Plačkov | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
37 | Mühlfait Marek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
41 | Kubát Kryštof | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
42 | Mühlfaitová Julie | Ždírec nad Doubravou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
42 | Vambera Tomáš | Svratouch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
42 | Šimečková Tereza | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
45 | Musil Lukáš ml. | Svratka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
45 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
45 | Pešavová Marie | Hlinsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
45 | Stránský Martin | Česká Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Bureš Matyáš | Herálec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
49 | Roman Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
49 | Svárovský David | Čejov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
52 | Fajmon Matěj | Herálec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Humplík Jakub | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Joukl Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Matějka Tomáš | Sobiňov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Oberraiter Vojtěch | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Rázl David | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Tryzna Matyáš | Dolní Dvůr u Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
60 | Fajmonová Karolína | Herálec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
60 | Honek David | Rožná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
60 | Vtípilová Tereza | Ždár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Adamec Jakub | Závidkovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
63 | Bukal Marek | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
63 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
63 | Vamberová Kamila | Svratouch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
67 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Dvořáček Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Němec Daniel | Mladé Bříště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
71 | Drahoš Michal | Borová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
71 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
71 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
71 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
75 | Chládek Filip | Jimramov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Matulka Matyáš | Jihlava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Žemlička Lukáš | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
80 | Kovaříková Tereza | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
80 | Růžička Josef | Popelín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
80 | Slámová Tereza | Ždár nad Sazavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Jašková Aneta | Černá Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
83 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
83 | Mužátko Martin | Pořešín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
83 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
83 | Pešek David | Věcov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
88 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
88 | Svobodová Jana | Pokojov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
90 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
90 | Svobodová Natálie | Pokojov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
93 | Beneš Jaroslav | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
93 | Halva Daniel | Jimramov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
93 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
93 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Bečvář Patrik | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
97 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
97 | Váchová Radka | Humpolec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
100 | Křídlová Kateřina | Nové Město na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
101 | Benešová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Chládová Anežka | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Choutka Daniel | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Choutková Klára | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Coufal David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | DušekDominik | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Dvořáček Jan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Hanzal Jakub | Koňkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Harvan Patrik | Bystrice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Havelková Erika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Hendl Michal | Vojnův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Hloušek Jakub | Rožná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Jainterova Lenka | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Jaintner Dominik | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Kasalová Marie | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Kavalír Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Krupičková Denisa | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Marek Petr | Maleč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Mayer Marek | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Musil Radek | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Musil Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Musilová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Novotný Zdeněk | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Novák Matyáš | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Němec Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Odvárka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Pešta Dominik | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Pfeffer Patrik | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Procházková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Roučka Jan | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Smolová Nikol | Dolní Město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Smutný Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Sobota Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Stočes Ivan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Stránská Tereza | Česká Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Trávníček Jakub | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Trávníček Michal | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Vokoun Ondřej | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Vícha Tadeáš | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Zichová Natálie | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Černý Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Řádek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
101 | Šedý Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Šozutárová Karolína | Lísek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Šrámek Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
101 | Šťourač Radek | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 |